Máte autosedačku Stokke a bázu Isofix?

nevdak
1. júl 2012

Da sa ISO FIX upevnit aj na predne sedadlo ? Ked mame ISO FIX namontovany vzadu , mala je vzadu proti smere jazdy ,je to spravne ? 😒

dosa
1. júl 2012

system isofix vseobecne sa da upevnit len tam, kde je o co - vo vacsine aut len na zadnych sedadlach. kdesi som sa tu docitala, ze niektore auta maju isofix aj vpredu... ak chces pouzit vajicko na sedadlo bez isofixu, tak iba s bezpecnostnym pasom...

vajicko sa upina len v protismere

nevdak
autor
1. júl 2012

Ano ale ja ten isofix praveze mam, ty ho mas v aute aj so stokke vajickom ?

dosa
1. júl 2012

@nevdak nemam stokke, ale to je jedno ake mas vajicko... vajicko je stale v protismere...

nevdak
autor
1. júl 2012

Ano ,ale ta baza je odlisna co sa tyka konstrukcie , ja potrebujem vediet ci ta baza konkretna sa da nejako upravit ,aby sa to vzadu dalo otocit , vajicko uz len dam do nej 🙂)

dosa
1. júl 2012

@nevdak nemyslim ze by bola ta baza nejak specialne odlisna ako na ine vajicka. princip je na vsetkych rovnaky - zacvaknes ju do isofixu a nechavas ju v aute a potom len do nej "ukladas" vajicko...

neverim, ze by zrovna stokke robilo vajce, ktore sa da otocit do smeru jazdy. je to nebezepecne pre babatka...

babymarket_sk
1. júl 2012

@nevdak
Všetky "vajíčka" sa prepravujú len v protismere jazdy!, či s bázou alebo bez nej, ak potrebujete na dieťatko vidieť, existujú hračky so zrkadielkami...

nevdak
autor
1. júl 2012

@babymarket_sk Dakujem pekne , zdalo sa mi to vzadu v protismere take divne 🙂 Tak dakujem za radu , isofix sa da umiestnit aj na predne sedadlo ?

babymarket_sk
1. júl 2012

@nevdak
Pokiaľ na prednom sedadle auta je isofix, tak áno, avšak len s vypnutým airbegom...

swanqueen
1. júl 2012

ja mam stokke, ale bez bazy iso fix, len ju priputavam pasom.. a samozrejme v protismere.

maslenka47
1. júl 2012

@nevdak v protismere sa to montuje preto, lebo malinke babo ma este slaby krk a pri prudsom naraze by si mu mohla odtrhnut hlavu (telo drzia pasy, krk slaby, ..), ak by nebolo otocene dozadu. V smere jazdy sa montuju az autosedacky 10kg+

nevdak
autor
1. júl 2012

Dakujem pekne 🙂 Ste mi pomohli , lebo ja som predtym videla autosedacku tu od 10/13kg v snere jazdy vzadu tak ma to uplne poplietlo 🙂

lustikhaviar
10. dec 2013

@nevdak
mate ešte ten isofix? nechcete ho predať? potrebovali by sme na stokke besofe 🙂
dakujem.

lustikhaviar
10. dec 2013

nemá prosím niekto na predaj isofix na stokke besafe?
Ďakujem.

nevdak
autor
10. dec 2013

@lustikhaviar dobrx den uz som ho davno predala

lustikhaviar
10. dec 2013

@nevdak nevadí aj tak ďakujem. 🙂

daniela611
9. mar 2014

Dobry vecer, predam isofix na stokke autosedacku. Pouzivany 3m. Cena 100eur.

anarix
1. okt 2014

@daniela611 dobry den, mate este na predaj isofix na autosedacku stokke ? ja mam vlastne tu autosedacku pre to male babo, to novorodenecke vajicko

daniela611
2. okt 2014

@anarix
Nie, predala som este v maji autosedacku aj isofix. -:(