Máte skúsenosti s autosedačkou Jane Strata?

nika12
7. jan 2010

Ahojte, mohli by ste mi napisat ake mate skusenosti s touto autosedackou?? Vsade citam, ze su velmi malicke, tak by som rada vedela kedy vam uz bola pre dietatko nepostacujuca. Rozhodujem sa medzi Stratou a Concord Ion, tak by som bola rada, keby som pred kupou este precitala zopar skusenosti a na zaklade toho sa rozhodla. Dakujem vopred 🙂

renabr
7. jan 2010

toto by aj mna zaujímalo 😉
idem skusiť pohladať vnutorné rozmery, aj ked už som raz hladala ale bez úspechu, niektoré mamičky hovorili, že je concord vačšia, ale niekde som čítala zasa opak, tak teraz si vyber 🙂

renabr
7. jan 2010

zatial som našla stratu:

Hmotnost: 4,6 kg

Rozměry vnitřní š x d: 27 x 70 cm

renabr
7. jan 2010

a konečne som našla aj concord, no neviem aké su to rozmery, či vnutorné či vonkajšie, podla tohto je možno trochu širšia ale je dokonca kratšia, a kedže je aj lahšia tak pochybujem že bude vačšia, no neviem neviem....ja asi nakonec radšej kupim stratu...

Technické detaily:

*
Rozmery: 69 x 48 x 61 cm (dx š xv)
*
Váha: 3,7 kg

renabr
7. jan 2010

no a teraz som našla stránku kde udávaju váhu straty len 3 kg, tak som z toho jelen...

nika12
autor
7. jan 2010

rena ja som rozmery nehladala, tak je fajn, ze si si dala tu namahu, aj ked je to fakt tazko podla toho...najlepsie by boli asi osobne skusenosti, tak snad sa nejake mamicky este ozvu ...ja som nasla na tu stratu hlavne, ze je malicka, na concord ani nie ...

renabr
8. jan 2010

vela o týchto sedačkách mamičky popísali v téme jane slalom pro 2009, hlavne tie čo ich maju, skus prečítať tu temu...

nika12
autor
8. jan 2010

rena dik, uz som to vyriesila 🙂 Objednala som Concord Ion, bola na jednej stranke v akcii a vo farbe, ktora sa mi pacila a mali posledny kus, tak som nevahala 🙂 Dufam, ze budem spokojna...

nostek
22. okt 2010

ahojte. mam na predaj vajicko jane strata.
https://www.modrykonik.sk/bazar/autosedacky/vj2...

miskabrano
27. júl 2011

Ahojte, ak by ste mali zaujem predam vajicko Jane Strata 2009
http://deti.bazar.sk/4063605-vajicko-zn-jane-st...