Máte skúsenosti s autosedačkou Kiddy Energy Pro?

crazybabenka
6. júl 2011

Potrebujem radu....ideme malej kúpiť novú autosedačku....v testoch som našla, že najlepšie dopadla táto....je mi však čudné....že nemá bezpečnostné pásy....len taký pultík vpredu.....aké máte s ňou skúsenosti.....resp. viete mi poradiť nejakú dobrú autosedačku 9-18kg

mata_murkova
6. júl 2011

ja ju tiez planujem kupit. praveze je to bezpecnejsie. pasy si niektore deti vedia rozopnut. ten pultik zabezpeci lepsiu bezpecnost

radkax
8. aug 2011

Dnes som Kiddy riešila v jednej predajni. Tak, keď sú pásy a nastane náraz, tak to môže dietatu poraniť krčnú chrbticu lebo len krk je volný a ramená a telo sú pripútané pásmi, ale keď je pultík, ktorý je pripevnený len pásmi od auta, tak pri náraze sa pohne troška do predu celý trup a je tam menšie nebezpečenstvo poškodenia krčnej chrbtice... dali mi tam 15 minutovú prednášku a Kiddy Energy pro už je objednaná a môjmu zlatíčku sa v nej velmi páčilo sedieť 😅 😅 😅

pralinka25
9. aug 2011

aj my mame tuto sedacku a presne ako pise radkax je dobra prave v tom ze je mensie riziko poranenia krcnej chrbtice a zaroven sa dieta nevie vyvliect z pasov.
pozri na nete nejake crash testy s touto sedackou tam to presne ukazuju ako to vyzera pri naraze.
ja som s nou spokojna aj maly je v nej v pohode ja by som ju odporucala. ale vyskusaj tam malu posadit ci jej nebude pultik vadit

jaruska74
9. aug 2011

aj my mame tu sedacku a sme maximalne spokojni 🙂 odporucam

pingu1
9. aug 2011

mame ju a je uzasna

katren
9. aug 2011

URCITE ju pred kupou s drobcom vyskusaj....ja som ju tiez velmi chcela, tak sme isli omrknut do predajne, no ked sme tam malu posadili a priputali, taky rev som od nej este nepocula....neviem si predstavit, ze by mi tak revala celu cestu niekam....kupili sme nakoniec inu 😉

cayrez
14. nov 2011

Ahojte, ja planujem tiez kupit drobcovi tuto autosedacku, no chcela by som sa opytat, ci nemate problem pri priputavani autosedacky do auta pasom. Sedi autosedacka dobre na sedadle auta? Pripadne aku znacku vozidla mate? Pozerala som totiz crash testy priamo na nemeckej stranke, kde uvadzaju, ze rozhodne doporucuju vyskusat sedacku v aute, do ktoreho ju dotycny chce kupit. Sedacka totiz nepasuje na vsetky typy sedadiel aut. Dakujem velmi pekne.

lucia814
15. nov 2011

my ju mame a sme maximalne spokojni, ale dnes by som uz asi volila tu druhu co je od 9-36kg. Boli sme nedockavi, tak sme kupili ked este mali nemal ani poriadne 9 kilo, lebo sme sa bali, ze sa nam na zimu nezmesti naobliekany do vajicka, ale zmestil sa. Ked sme vtedy skusali tu vacsiu tak nam bola este velka. ale samozrejme zalezi aj ake velke mate vajicko.

mis_ka
15. nov 2011

ja som o nej rozmyslala, kym som ju nevidela na zivo, urcite si ju chod pozriet do obchodu a posad do nej drobca kym sa rozhodnes

lucysha
25. nov 2011

Ahoj, my mame kiddy guardian pro9 - 36 kg a nemenila by som ju. Jednoducho sa instaluje, malemu sa v nej pohodnle sedi a je bezpecna. A to chodime aj na dlhe cesty. Nie len do okolia. Tiez plakal , ked sme ho v obchode do nej posadili, ale jeho bezpecnost je prvorada, takze sme nevahali. A to bolo aj posledny krat , co plakal. 🙂 . Aj vajicko sme od rovnakeho vyrobcu a tiez sme boli spokojni. Vrelo odporucam.