Náhradný poťah na autosedačku

zuzulienka31
21. apr 2012

Ahojte žienky,
prosím neviete mi poradiť, či niekto vie ušiť náhradný poťah na autosedačku? Mladší synček zdedil autosedačku po staršom, ale ten poťah už je dosť ošúchaný... Keď som chcela kúpiť originál poťah, tak ten je taký drahý ako celá nová autosedačka, 😒 čo je dosť choré...
Preto potrebujem zistiť vaše skúsenosti, alebo kontakty, kde by som sa vedela dopracovať k novému poťahu 🙂
konkrétne sa jedná o Maxi Cosi Priori.
za všetky odpovede vopred dakujem 😵

zuzulienka31
autor
22. apr 2012

dakujem, je to sice v cechach, ale uz som pisala tej pani, ci by bola ochotna poslat aj na slovensko 🙂
dakujem este raz

andrea999
22. apr 2012

@zuzulienka31 na Slovensko posiela..má aj účet v slovenskej banke

zuzulienka31
autor
22. apr 2012

aha tak super, tak verim,ze sa s nou dohodnem 🙂
diky moc

zewa11
22. apr 2012

@andrea999 ahoj a na CAM nevieš o niekom? 😉

andrea999
22. apr 2012

@zewa11 to myslíš tiež autosedačku?

zewa11
22. apr 2012

@andrea999 ano autosedačku,ale je to u tej istej pani,som to rozklikla 😀 a robí na rôzne značky,supéééér 😝
dakujem ti

marryb
28. aug 2012

Aj peg perego autosedačky?Ďakujem

terinka2013
14. okt 2012

ja som všade hľadala poťah do vajíčka Creatis fix od BEBE Confortu, ale nenašla som takúto možnosť doobjednania nikde., tiež máme vnútro vaničky celé od žmolkov, ale nikde som takéto možnosti kúpy náhradných dielov nenašla. :(

kiakocikovsvet
20. okt 2012

@terinka2013 vyzlečte autosedačku a dajte si ho ušiť podľa starého, nieje to nič zložité

terinka2013
20. okt 2012

@kiakocikovsvet
práve to, že som celý poťah dala dolu, ale je akoby podlepený mäkkým vlizelínom, tak sa na to nechytám ani sama. Už nemám toľko času kým pôjdem do pôrodnice, aby som to stihla 🙂 budeme ružový :(

kiakocikovsvet
20. okt 2012

@terinka2013 čaluník alebo krajčír Vám poťah prešiju

misulatko
5. nov 2012

@terinka2013 ahojček pozri si môj bazár predávam taký

zuzulienkah
11. nov 2012

@zuzulienka31 Ahojte.Chcem sa spýtať,či ste si u tej pani z mimibazaru dala zrenovovať ten poťah na autosedačku.Ďakujem.Zuzka

zuzulienka31
autor
11. nov 2012

@zuzulienkah Ahoj, ano ale nakoniec som nenechala renovovat, ale usila mi komplet novy potah. Lebo na postovnom by to vyslo drahsie, ako ked mi usila komplet novy 🙂 Ono to funguje tak, ze ty jej posles stary potah a ona ho zrenovuje. Ale mne usila komplet novy a raz za cas chodia na slovensko ku babicke, tak mi ho potom poslala zo slovenska, tak ma to vyslo celkom v pohode. Komplet novy potah aj s postovnym vysiel 32eur.

zuzulienkah
11. nov 2012

@zuzulienka31 Ďakujem za info. 🙂

lusiel
8. feb 2013

ahojte,ak náhodou niekto potrebuje šijem aj ja nové poťahy na autosedačky,ale aj doplnky do kočíka keď potrebujete niečo 🙂

adena7
16. feb 2013

@lusiel ahoj prosim ta, dal by sa usit potah na maxi cosi priori? zvazujeme kupu tejto autosedacky...potrebujes k tomu povodny potah ci ako? kolk by vysiel cenovo? vdaka

lusiel
16. feb 2013

ahoj,samozrejme sa da usit,idem Ti napisat spravu 🙂

wikinka011
15. mar 2013

@lusiel Ahoj aj ja by som sa chcela informovat na potah do autosedacky s 1 dielu 9-18kg.Dakujem...:)

lusiel
15. mar 2013

ahoj,dakujem za reakciu,idem napisat spravu 🙂 🙂

koran
4. jún 2013

ahojte kočky ja som našla toto vyzerá to dobre už som tam aj pisala ale nevedeli mi povedať či bude pasovať konkrétne na moju autosedačku (Romer king plus) ale asi to risknem objednám dva a ak by nesedeli pošlem naspäť no. nepoznáte niektorá tento poťah?? http://www.anicka.cz/product/autosedacky-/autos...

lusiela1
5. jún 2013

@koran ja viem len toľko poradiť že Romer je velmi haklivy 🙂 pre mna...sila som na 3 autosedacky a z toho na dve sa mi podaril presne a na treti -novsi model Romeru uz potah nepasoval,tak neviem ci nieco univerzalne bude pasovat

koran
5. jún 2013

@lusiela1 dakujem no ja som to rtskla a uz objednala..

adkarobko
23. jan 2014

môžem poprosiť o radu kde sa dá kúpiť nový poťah na autosedačku chicco key 15-36 kg ďakujem pekne 🙂

gaga1
9. mar 2014

kocky, ma niekto skusenost s nahradnym potahom na romer king plus - len tu malu ciernu cast zahlavovu? dakujem

gaga1
9. mar 2014

@lusiela1 Ahoj, vies mi, prosim, poradit - kuk prispevok hore, dakujem.

lusiela1
10. mar 2014

@gaga1 ahoj,na Romer zial nerobim,obcas na tie jednoduchsie typy

divenka
9. sep 2014

ahoj a na autosedačku cam by si vedela urobiť mám ju s 2 dielov to je aj s podsedákom

scorpicop
2. nov 2014

@lusiel zdravim, chcel by som sa opytat ci by ste vedeli zrenovovat original potah na autosedacku ak vam ho poslem? Dakujem pekne.