Cez ktorú zahraničnú stránku kúpim oblečenie Next?

bielavila
15. okt 2014

ahojte dievcata, chcem sa vas opytat ci by ste mi nevedeli poradit zahranicnu (asi najskor anglicku) web stranku, kde mozem nakupit oblecko pre moje novorodeniatko znacky next, maju krasne veci a zda sa mi, ze u nas su priserne predrazene, dakujem za rady, pa

warholette
15. okt 2014

Nakupit mozes napriklad cez ich oficialnu stranku next.co.uk ktora funguje aj po slovensky http://sk.nextdirect.com/sk/ 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oladuna
15. okt 2014

@bielavila www.next.co.uk. ale podla mna tie ceny su skoro rovnake

dejka77
15. okt 2014

Najlepsie nakupovat ked je vypredaj, po vianociach by mal byt.

bielavila
autor
15. okt 2014

@warholette dakujem

bielavila
autor
15. okt 2014

dakujem baby 🙂

oladuna
16. okt 2014

@bielavila ano.najlepsie je nakupovat cez vypredaj.ten najblizsi zacina 26 alebo 27 decembra.oni to aj zverejnia cez vianoce na ich webstranke.

oladuna
16. okt 2014

@bielavila ahoj. Chcem sa spytat.ja mam nejake uplne nove novorodenecke veci pre dievcatko.ja zijem v londyne ale moj brat zajtra pride k nam (on zije v bratislave) tak by to mohol priniest.mam nejake Disney oblecenie.este s cedulkami.cakate dievcatko alebo chlapceka?

bielavila
autor
16. okt 2014

@oladuna ahoj dakujem pekne, ale cakam chlapceka 🙂

bielavila
autor
16. okt 2014

dievcata ked uz vas tu mam tak mi mozno poradite aj v tomto, ake velkosti mam kupovat? oplati sa kupovat 50 velkost, alebo mam hned ist na 56? a za aky cas vynosi 56 a bude potrebovat 62? neviem kolko veciciek z akej velkosti mam nakupit...a vsetko je to take krasne, malinke, mackove, zlatunke, asi vykupim cely next 😀

dannad
16. okt 2014

@bielavila
ahoj, predavam krasne overaly pre dievcatko zn. Marks and Spencer. Pozri moj bazarik. 🙂

bielavila
autor
16. okt 2014

@oladuna ani by som nepovedala, teaz ked pozeram je tam rozdiel na veciackach aj okolo 3-5 euro (napr v BA v eurovei) a ked chcem nakupit komplet celu vybavicku od Next tak sa to na vyslednej sume ukaze, este neveim ake je postovne, ale snad sa oplati 😉

oladuna
16. okt 2014

@bielavila no sak prave tym postovnym sa to ako tak vyrovna.najlepsie by som poradila si kupit letenku, dojst do londyna s prazdnym kufrom a plnou penazenkou a cele si to tu nakupit.su aj ine dobre obchodu ako Next

bielavila
autor
16. okt 2014

@dannad ahoj, ja zhanam oblecko pre chalana 🙂

bielavila
autor
16. okt 2014

@oladuna ach s tym mojim bruskom by to nebola asi velka sranda 🙂

dannad
16. okt 2014

@bielavila ja som trupka, ved som citala ze chlapcek... 😀

budzi
16. okt 2014

Konkretnejsie kupis tu.. sk.nexdirect.com. musis si dole dat Slovakia, aby si sa mohla spravne zaregistrovat. Postovne nad 5 eur neplatis. Keby nieco, pis, ja stale od nich objednavam🙂 Mame 90% veci od nich. Do tyzdna to mas doma maju kvalitne a krasne veci...

bielavila
autor
18. okt 2014

@budzi dakujem krasne 😉