Kde kupujete kvalitné lyžiarske bundy?

vanessm
11. sep 2013

Maminky, kde nakupujete lyžiarske bundy? Chcela by som aj s membránou.

vefi89
11. sep 2013

@vanessm ja som posledne obzerala tu http://sk.sportsdirect.com/ , celkom fajn ceny a vážne uvažujem, že objednám

danim
11. sep 2013

@vanessm ja mam zn. Envy, stlpec 10 000 a velka spokojnost 😉

nelinka79
11. sep 2013

@vanessm my kupujeme v Alpine Pro a velka spokojnost . ja mam 15 000 stlpec a vydrzala aj husty dazd ...

maca_p
11. sep 2013

@nelinka79 minulu sezonu som v alpine pro reklamovala raz obecene lyz. gate, stali 100 eur. hned mi odletel gombik. dali mi druhe gate i ked som s nimi vobec nebola spokojna. radsej som chcela peniaze. 😝
trickoviny maju dobre na 1 max. 2 sezony, aj ked sa na nich robia dierky dobre sa nosia, ale do lyziarskeho oblecka uz s nimi nepojdem. co mi vadilo na nich, ze ked som chcela na pase stiahnut troska, tak sa ten stvorcek obratil a pocitovo som to citil, akoby som si nic nestahovala... nestastna volba. keby stali 30 eur ako lidlove, tak ma to netrapi, ale takto hej... toto mi vyreklamovat nechceli, ze to nie je vada. ak by som vedela co to spravi, tak kupim o cislo mensie. 😲

sakura77
11. sep 2013

my mame z Alpine pro a super,ziadny problem

sisaka
11. sep 2013

@vanessm treba sa pozerat na znacku bundy, nie na to, v akom obchode ju predavaju ;)

nelinka79
11. sep 2013

@maca_p my mame alpine pro cela rodina a nemali sme problem a to uz veci od nich kupujeme cca 4 roky .. mam na mysli zimne bundy, lyziarske gate, topanky .. manzel mal jednu reklamaciu a snazili sa nam uplne vyhoviet. my sme zas chceli rovnaku bundu ale uz model prestali vyrabat tak sme dostali peniaze ... kazdy ale mame svoje skusenosti a podla toho sa zariadi ..

danielatn
11. sep 2013

@vanessm my mame z Nord Blanc a spokojnost. Aj tricka, nohavice, muz ponozky, termo spodky, funkcne tricka, atd.

minusa
11. sep 2013

@vanessm ja mam blizzard 20 000 vodny stlpec a malemu sme kupitli v alpine pro myslim ze 10 000 vodny stlpec, spokojnost

vanessm
autor
11. sep 2013

@bamb27 A si spokojná, nepoznám tú značku, ale páčia sa mi tam bundy a hlavne, že majú membránu, v alpine pro majú väčšinu len so záterom.

bamb27
11. sep 2013

@vanessm zimnu bundu sme odtial este nemali,, len ine funkcne oblecko a spokojnost,,, tak snad aj s bundou budeme 😉

lilysk
11. sep 2013

@vanessm Ja som kupovala pre deti Spyder -po sezone maju v Lomnici vacsinou 50 % a aj ked su tie veci dost drahe tak sa daju predlzovat aj 2 roky ,takze som velmi spokojna ...moja starsia dcera ma bundu aj kombinezu uz 2 roky a este je jej dobra takze sice drahe ,ale 2-3 roky mam pokoj ...a ona sa vala v snehu non stop a este ani raz nepremokla ...co Alpine bola za 10 min premocena ☹

detskeoblecko
11. sep 2013

Nie vždy kvalitné, znamená značkové

eimuska09
12. sep 2013

Prvé oblečko mal syn Alpine, boli sme lyžovať v IT a premokol nám celý. Tam sme mu kúpili súpravu Spyder a od tej doby som pre deti iné ani neriešila. Minulý rok som ale skúsila značku Bogner a dcérke som kúpila súpravu Moncler, tiež môžem doporučiť. Teplučké, a totálne nepremokavé a to sme mali príležitosť vyskúšať v riadnej kalamite. Minulý rok som objavila stránku www.alexandalexa.co.uk a tam som im obe objednala vo veľmi slušných zľavách. Dobré na týchto oblečeniach je to, že sú nastaviteľné a deti ich naozaj znosia aj dva a niekedy aj tri roky.

kollka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
navonka
24. sep 2013

Pre inšpiráciu...