Kde nakupujete oblečenie?

majka336
10. aug 2012

Ahojte maminky. Chcela by som sa spýtať, že kde nakupujete oblečenie... teda či nakupujete cez internet a z akých stránok 🙂 myslím zo zahraničia ... 🙂 ďakujem 🙂

jongopongo
21. sep 2014

Ahojte, ja občas objednávam z bazára brumla.cz ,dajú sa tam nájsť veľmi pekné kúsky za babku :D

monikamonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didudula
8. nov 2014

Ahojte. Ja nakupujem v tescu kojenecke oblecko ale najradsej mam a dom najviac spokojna so slovenskymi vyrobkami. Doporucem napr. bambulino. Tetaz som starsej kupila pyzamko velmi prijemny material. 😉

katarinka289
8. nov 2014

Najradsej v Tescu a v Pepku.Vzdy odidem s plnou taskou uzitocnych veci....a aj z Aliexpressu objednavam.Mozno niekto povie,ze z Ciny...ale co uz dnes nie je z Ciny.Dokonca tu na MK v bazaroch je polovica veci z Aliexpressu,no so 100%prirazkou + postovne a mne to priamo z Ali pride posta gratis

ateirneh
1. dec 2014

@oblecenieprekojencov ja nakupujem hlavne od tejto pani. Dobra cena za kvalitu, rýchle dodanie, veľká spokojnosť, vie poradiť

matasofi
9. jan 2015

Ahojte mamini mam skoro nove aj znackove veci na bazari su tam novo pridane pod mojim logom matasofi ak by ste mali zaujem napiste my

oblecenieprekojencov
15. jan 2015

Ak hladate kvalitu, stavte na slovenske vyrobky- vsetko u nas mame skladom, za ceny lepsie ako u vyrobcov

markinko
16. jan 2015

Dobry den dievcata a mamicky aha www.ameri.sk vyborna komunikacia a super ceny znackove a hlavne kvalitne vecicky od 20euro posta zadarmo a tovar vam vedia aj vymenit

hecklova
19. jan 2015

Odporúčam vám nakuknúť do OC Retro Ružinov, predajňa ALL FOR KIDS, super zľavy, pekné veci, značky Mayoral, Fixoni, Little Angel, Tričká po 3,4,5 eur, nočníky za 1,50, topánky 4, 5, 6 eur. Určite niečo nájdete aj pre Vás. 😉

mia886221
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ekinderko
13. mar 2015

Všetko čo Vaše detičky potrebujú nájdete na www.ekinderko.sk/

janett310
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucyn77
11. okt 2015

@anaxamon ahoj, prosím poradíš? Chcem po prvy raz nakupovať cez eshop detske vecicky. Ked mas skusenosť... Ktora značka je kvalitnejšia george alebo matalan? S ktorou máš lepšie skusenosti s vydržou? Asi sa nedaju prirovnať k HaM a next...

luucciaa
14. nov 2015

Ahojte babule, mam v bazariku vela krasneho oblecenia od novorodencov az po 1-2rocky tak nakuknite ;) pri vetsom odbere postu hradim ja a na volake zlavicke by sa dalo popremyslat ;) taksup kuk kuk ;) https://www.modrykonik.sk/market/my_bazaar/luuc...

annamarcon
23. dec 2015

@mandarinkadarinka Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či sa dá na veľkosti spoľahnúť. Mám totiž skúsenosti že som objednala dcérke 164, čo jej býva napr. v H&M trošku väčšie, a bolo jej to malé.

martina27777
23. dec 2015
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

ja sa akosi stale bojim z ineternetu objednavat oblecenie, najlepsie je ked si vec odskusam a az potom kupim

mamickajanka
23. dec 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@martina27777 uplne s tebou suhlasim 🙂

sstalynda
19. feb 2016

https://www.modrykonik.sk/blog/sstalynda/album/... Mamičky môžte si pozrieť môj album ak máte chuť sijem vecičky. Keby ste mali otázky napíšte správu pekný deň prajem

ekinderko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka0610
7. mar 2016

Zľavy na detský tovar www.disneymania.sk oplatí sa kuknúť 🙂 dobierka 2,60€ dodanie na druhý deň 🙂

silvusinka353
7. mar 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

malokedy objednavam z internetu veci

petralt
15. apr 2016

Dobry den,
ponukame kvalitne detske oblecenie pre deti od 0-8 rokov. Ide o cesku znacku Little Things. Predava sa vo velkych nakupnych centrach. Je to oblečenie vyrobene v ceskej republike, z latok z ceskej republiky, talianska, polska. Je velmi prakticke a pekne. eshop sa vola: www.vecickypremaledeticky.sk

babyshopbratislava
4. máj 2016

Dobrý deň, kuknite sa na našu stránku www.minisatnik.sk možno sa vám niečo zapáči 😉

ani11
4. jún 2016

Ponúkame kvalitné oblečenie pre detičky od 0-7 rokov. Všetko vyrobené v EÚ zväčša zo 100% kvalitnej bavlny. Doručenie do 48 hodín, doprava zdarma nad 50€ a doprava zdarma + darček nad 60€
www.minisatnik.sk

daphneee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bassik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz