Kde nakupujete oblečenie?

majka336
10. aug 2012

Ahojte maminky. Chcela by som sa spýtať, že kde nakupujete oblečenie... teda či nakupujete cez internet a z akých stránok 🙂 myslím zo zahraničia ... 🙂 ďakujem 🙂

mandarinkadarinka
10. aug 2012

ahoj, ja cez net kupujem v nexte, je to kvalitne, nie moc drahe a dorucia ti to zdarma z UK za 2 dni. posielam link

http://www.nextdirect.com/sk/en/home

normalne nakupujem este v benetone alebo v HMku, ale najkvalitnejsie sa mi zdaju z Nextu, lebo aj po sto praniach je to stale ako nove 🙂

takze vrelo odporucam

majka336
autor
10. aug 2012

ďakujem 🙂 kuknem sa na to 🙂

miminkacik
10. aug 2012

@mandarinkadarinka ahoj, to vážne doručia na svk a ešte aj zadarmo?? Už si tak objednávala?? Prečo som o tom doteraz nevedela?? 😅

liz_lemon
10. aug 2012

@mandarinkadarinka ja som kupila v nexte malemu bavlnene dupacky, ma ich asi mesiac, a uz su na nich zmolky, veci z tesca, co ma vysiel kus na 2 E su kvalitnejsie

kukujka
10. aug 2012

@liz_lemon tiez suhlasim,ze tie veci z tesca su kvalitou lepsie ako next a hlavne su lacnejsie

oliverko5
10. aug 2012

ja vela veci objednavam z mimibazaru su tam pekne nove veci ..paci sa mi znacka topolino a george su cenovo pristupne a velkost nam sedi stale kedze maly je strasne chuducky.. 🙂

liz_lemon
10. aug 2012

@kukujka a su aj pekne, aspon tie veci pre babatka sa mi pacia, nechapem tu posadnutost nextom

something
10. aug 2012

@mandarinkadarinka Ahoj...a next robi donasku aj na sk? som sa tam k tomu nejak nedopatrala...kolko vychadza postovne? dakujem

besanel
10. aug 2012

@liz_lemon preco by to mala byt posadnutost nextom?tie veci su naozaj pekne aj ked su drahsie ako v tescu..a ked si to niekto moze dovolit a navyse sa mu to paci tak preco bz si to nemohol kupit?alebo z teba hovori zavist?inak tomu co si napisala nerozumiem 😒

besanel
10. aug 2012

mne sa veľmi páčia veci pre deti v zare,pre mna je to number 1. 🙂

anaxamon
10. aug 2012

@miminkacik
@something ano next dorucuje zadarmo aj na slovensko, ale ceny su podstatne vyssie ako na ich uk verzii co je pre tie, co nakupuju vela a casto v nexte dost financne nevyhodne, ak vsak si kupujes next len obcas a par veci, da sa nextdirectory vyuzit....

liz_lemon
10. aug 2012

@besanel ano, zavidim uhadla si 🙂 comu nerozumies? niektori ludia uprednostnia znacku aj za cenu, ze to nie je kvalitne
a to, ze ja uprednostnim veci z tesca neznamena, ze si nemozem dovolit trapny next...

anaxamon
10. aug 2012

ale odpoved na danu otazku , pre mna je cislo jedna HM ale anglicke HM, nie to u nas v obchodoch...potom nasleduje zara, matalan, georg, mothercare, next....na slovensku nenakupujem

anaxamon
10. aug 2012

@liz_lemon netreba next zatracovat a ani mamicky co ho nakupuju, ono je dost velky rozdiel medzi tym co je u nas v next predajniach a co sa da objednat z anglickeho nextu....tak ako kazda znacky, kupit sa daju kavlitnejsie a menej kvalitne vyrobky 😉

katussamus
10. aug 2012

@anaxamon prosím ťa a nemohla by si mi hodiť link na HM 🙂 ďakujem

liz_lemon
10. aug 2012

@anaxamon nikoho nezatracujem, je mi jedno, kto co kupuje

dancul80
10. aug 2012

mne sa teraz podarilo nakupit pekne veci a vcelku lacno v marks&spencer. napriklad tam maju ponozky s vyse 80%podielom bavlny. next ma az tak neoslovil ale napriklad leginy mi pridu z "hustejsej" bavlny. spotrebny tovar ako tricka a teplaky kupujem v tescu deti to hrozne rychlo znicia. a inak bazar. na cenu pozeram menej ked kupujem funkcne veci. a obuv. napr. na zimu som si oblubila zn. killtec. tesco gumaky uz nekupujem atd.

katussamus
10. aug 2012

@anaxamon ďakujem 😉

amouramour
10. aug 2012

next ma krasne veci sice, ale aj ked by to nebol problem financne, tak mne je uprimne luto vyhodit peniaze na nieco co babo oblecie 2 tyzdne - a pri velmi malych detoch je to realne cislo🙂taktiez viem, co to znamena peniaze pravidelne zarabat, tak skutocne ma racio nepusti...a k teme vela veci sme dostali, fajn veci sa najdu aj v hm a c&a a na bodycka a spacie overaly jednoznacne tesco, casto maju aj skvele akcie, takze vyplati sa...alebo bazar...do coho skutocne mienim investovat su topanocky

bonnie1
10. aug 2012

@anaxamon mozem sa spytat ako sa da objednat z anglickeho nextu?aj ja som pozerala ze su tam lacnejsie veci a aj zlavy..nechapem v anglicku maju ovela vyssie platy a nizsie ceny za oblecenie..vopred dakujem za odpoved

anaxamon
10. aug 2012

@bonnie1 z anglickeho si objednas bud tak ze tam mas adresu a kreditku viazanu na tu adresu a tiez mobilny telefon, alebo tam mas takto niekoho znameho co ti to pomoze objednat, resp. ti to pojde rovno nakupit, alebo potom najdes niekho co to nakupuje zo slovenska a ma tam kontakty....

bonnie1
10. aug 2012

@anaxamon ved to taky oblb ze na adresu viazana kreditka..s tym som sa nestretla a to som objednavala z usa aj ang. gapu cez obycajnu slovensku kreditku..:(skoda..nepoznam nikoho tam takze tak..

katussamus
10. aug 2012

@anaxamon ešte by som sa chcela opýtať, pošlú mi to v pohode na SR lebo sa zatiaľ neviem doklikať k tomu či posielajú na Sr a aké cca poštovné 😖

anaxamon
10. aug 2012

@bonnie1 nechci vediet ake vseliake ine nuansy ma anglicky next 😔 😔 a inak toto iste s kreditkou ma aj zara v anglicku, inde neviem ako sa nakupuje cez zaru, ale mne nechce pustit slovensku kreditku...v tomto je najlepsie mothercare....tam mi sposob platby moc vyhovuje...a tiez hm

anaxamon
10. aug 2012

@katussamus musis si naklikat nextdirectoy aby si mala slovensku vlaku vedla bag a poslu ti to len sa musis registrovat, postovne je nula free nic zadara?.(

katussamus
10. aug 2012

@anaxamon next viem ja myslela ten anglický HM 😖

anaxamon
10. aug 2012

@katussamus jaj prepac🙂 nie hm z anglicka ti na slovensko neposlu, iba v ramci uk posielaju

bonnie1
10. aug 2012

@anaxamon a anglicke hm akceptuje svk kreditku?

katussamus
10. aug 2012

@anaxamon hm škoda tak nič z toho 😔 dík za info