Poradíte dobré pančušky?

brambie
22. aug 2013

zeny ake pancusky sa hned nezozmolkatia, resp. nemate najake triky ako ich udrzat co najdlhsie v co najlepsej forme ...?

lejlla
22. aug 2013

ja syncekom kupujem len z rewonu a som max spokojna,

skolara
22. aug 2013

Ja mam rada Bepon

annulikb
22. aug 2013

Podla mna pancusky z nextu su najlepsie 🙂

pacesa
22. aug 2013

Next, milionkrat oprane a ako nove...ani gumka sa nevytaha, ani stopy po zmolkach

stanislavao
22. aug 2013

kazde pancusky maju aj plusy a aj minusy. next ryxhlo zmolkuju a z piatich kusov sa nam troje hned rozderavili. rewon su dobre, nezmolkuju. ja mam rada tuptusie a wola. wola su makucne. teraz som kupila dvojpack v tescu. su dobre, ale treba kupovat vzdy vacsie. mame aj topolino a H&M. H&M sa mi nepacia, lebo sa moc natahuju na zadkovej casti. najlepsie mi vychadzaju rewon a wola. rewon nezmolkuju.

martina1305
22. aug 2013

ja som tiez mala rada next, kym bola dcerka mensia...ale potom som sa sklamala. velkost prisla ako keby mensia podla oznacenia a na zadkovej casti boli akoby presilena latka a hned sa nam tam praskli, mozno po 2 praniach...odvtedy uz nejako next-u nedôverujem. asi vyskusam tie rewon, ako baby vyssie pisali

egyptanka
22. aug 2013

Stare dobre Tatrasvit 🙂

anjelicek26
22. aug 2013

Next su krasne, ale male, speru sa rychlo + teda ano aj nam sa ich xy dotrhalo... hm-kove vydrzia, ale zmolkuju a tiez treba kupit cislo väcsie... c&A su pritenke.... topolino su fajna kvalita, tento rok sa budeme orientovat tam.

inka04
22. aug 2013

Jednoznacne rewon su najlepsie🙂

helsinka
22. aug 2013

tie najobyčajnejšie bavlnené z tatrasvitu . . . ešte aj my sme také nosili . . . 😀 😀 😀

hori
22. aug 2013

nase najoblubenejsie su scorpio.

stellamaris
22. aug 2013

tatrasvitske pancusky 🙂 su vyborne,aj moj syncek ich nosi ,kupila som mu niekolko kusov a mozem iba odporucat.Cenovo tiez super 😉 a nezmolkuju......

gretka2
23. aug 2013

Najskor sa zomolkuju take pancusky, ktore maju obrazky. Tie zvycajne nebyvaju z bavlny, ale z nejakej umeliny, a tie narobia najvacsiu sarapatu. Skusali sme Mark&Spencer, Next. Tesco Lidl ( 🙄 ), Wola, a neviem co este, ale toto sa mi jednoznacne potvrdilo. Mali sme slusny vybe vzoriek. Ked su zmolky, tak pouzijem odzmolkovac (moj oblubeny pristroj - neznasam zmolky). Ale pri tych "obrazkoch" a vzorkach je riziko,, ze sa pusti ocko. Takze moj zaver je......hlavne jednofarebne, pripadne pasikav, bez komplikovanych farebnych vzorov a obrazkov, a v podstate je jedno, akej znacky (az na vynimky - Lidl), ci Tesco alebo Next.
Tatrasvit je fajn, ale su malo elasticke, a k sukni, ci pod kratasy nevyzeraju najlepsie. Ale mnoho deti znesie iba tie, lebo su tusim cisto bavlnene.

zeytin
23. aug 2013

Kupujem rewon, velmi sa mi pacia aj cenou, aj kvalitou, drzia tvar, nezmolkuju sa, maju dobry podiel bavlny. Som maximalne spokojna... kupujem z internetu 🙂

lubikan
23. aug 2013

pod gate Tatrasvit,na paradu H&M..jednofarebne,ale zlozenie bavlna ,elastan....su bez paty

obrazkove akej kolvek znacky su otrasne,hlavne z rubovej strany...tie zamotance,blee,takisto ani ponozky take nekupujeme,otrasne sa poti noha v tom

salome_82
23. aug 2013

My sme začali používať pančušky od Mile - milé malé handry. Je to slovenský výrobok, pančušky sú krásne a kvalitné. Dcérka má ekzém a nerobia jej žiaden problém. My máme také s tráčikmi, malá je v nich rozkošná 🙂 Vyrábajú ich 2 maminy, také ako sme my a je to vidieť 🙂

cejara
10. okt 2013

Tie pančušky od MILE - milé malé handry môžem len a len odporučiť. Včera som si objednala 2 kusy a mám ich už aj doma. Sú naozaj kvalitné, bavlnené a retro. Perfektné 🙂 posielam Vám aj linka: www.mile.sk

tehula
10. okt 2013

tatrasvit 100% bavlna. Nezmolkuje sa vobec, maju pekne farby na vyber, len teda bez vzoru a pre atopikov najvhodnejsie

lucinocka
10. okt 2013

u nas Tatrasvit, cely den sme v nich:D

dagmars
10. okt 2013

Podľa mojej skúsenosti a vyskúšala som takmer vštky značky absolútne najlepšie pančušky, ktoré boli super elastické, príjemné a absolútne sa nežmolkujú sú GANT. Sú síce drahé ale fakt stoja za to. Toľko moja skúsnosť🙂

jankatt1
10. okt 2013

Jednoznačne naj sú pančušky MILE. Pozri stránku mile.sk . Ja mám všetky farby tých , ktoré sú na traky a malý je v nich nádherný. Sú neskutočne rozkošné, krásne farby a praktické, kedže sú na traky. Majú aj pančušky bez trakov a tak isto, sú veľmi štýlové!

mravvcek
10. okt 2013

Kde kupujete rewon?

oblecenieprekojencov
23. okt 2013

SLOVENSKE Tatrasvit (na traky aj bez od cisla 70-110), alebo Pleso ( od cisla 50) . Mame skladom -overena kvalita 🙂

zlata54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliatn
17. júl 2015

http://www.jograss.sk/index.php?lang=sk&route=p...
ja som kupovala doteraz len tatrasvit ale tieto z Plesa majú vyššiu gramáž a neprederú sa na päte .Zistila som že to sú tie isté ako z "mile" akurát v originálnom balení