Prečo dávate deťom detské čelenky?

linda20111
19. jún 2013

Pozerala som fotky vasich babatiek a neviem pochopit preco davate babatkam tie celenky... Maju nejaku funkciu ? Alebo je to iba image?

lucia20
19. jún 2013

osobne si myslim, ze je to len image, lebo funkciu som este nepochopila a to mam tri baby doma. proste je to zlate. 😀 😀 😀 😀

nikusa9
19. jún 2013

prečo by malo mať všetko na svete nejaký dôvod? jednoducho len tak 🙂 je to trendy, pekné a roztomilé..komu sa to nepáči, jednoducho nech nedáva...na čo sa trápiť v živote takými zbytočnými úvahami? 😉

lalinko2010
19. jún 2013

je to image, mám syna tak čelenky nedávam, nepáčia sa mi ani šiltovky, tak nosí klobúky, aspoň mu ušká nespáli, ale keďže je "pojazdný", tak nosí cyklistickú prilbu, stále, aj v záhrade, pre prípad pádu na hlavu - sme atrakcia ale neriešim. "pojazdný" je na odrážadle a traktore, ale s prilbou. mimo témy, ale myslím že čelenka je imigovka!

moniciak
19. jún 2013

Ani ja neviem... Keď sa to niekomu páči tak samozrejme v pohode... Ale naśej Monike sme to nikdy na hlavu nedali ani to neľutujem 🙂

hajajanka
19. jún 2013

Nie vsetko musi mat dovod 🙂
Maminky svoje dcerky paradia, to je uplne normalne. Kazda ma tu svoju princeznu vyfintenu, aj ja ju mam 🙂

sunflower87
19. jún 2013

...normálne nechápem takejto otázke...to sa niekto už fakt nudí keď sa pýta takéto somariny....zdá sa mi, že čoraz viac detí sem chodí a zakladá témy a otázky, ktoré nemajú ani hlavu ani pätu. Podľa mňa každá normálna žena, ktorá má rozum vie, že čelenky sú imigovka 🙂 aby boli dievčence fešandy 🙂 mne osobne sa to veľmi páči 🙂

bridget
19. jún 2013

Mne sa to nepaci, tak som to svojej dcere nedavala. Manzel to nepozna (alebo len nesleduje trendy 🙂 ) a ked taku bielu celenku zbadal na fotke nasej netere, tak naozaj "zaklincoval" , vraj - co jej je chudatku? Nechapala som, tak sa pytam - preco? Ze musi mat obviazanu hlavku 😀 😀

stardust
19. jún 2013

otazka typu Preco je banan krivy?

whiterosses
19. jún 2013

lebo je to pekne, asi preto... a čo sme v škôlke? že prečo..

tinki
19. jún 2013

A prečo nie? Zaujímalo by ma, ako sa ty obliekaš..Všetko čo máš na sebe je účelové? Alebo sa striktne držíš toho, aby si nebola trendy? Nerada zapadáš do davu..? Mohla si to dať ako diskusiu..pokecali by sme...

angelous1991
19. jún 2013

no ja mam sice chalana , ale keby mam babu , tak by sme aspon jednu celenku vlastnili ... mne sa to paci , deticky su v tom moc zlatunke , samozrejme ked je to s mierou ... na jednej foto som kdesi videla dievcatko malo celenku na nej kvet jak pol hlavy a preeesne v strede to mala na cele , tak to mi prislo tak prehnane , ale jemna celenka je 😉 fajn

aduskatt
19. jún 2013

Preto ich davame detom, lebo su detske, keby boli dospelacke, detom by sme ich nedavali 😀

talula
19. jún 2013

asi mas vela casu ked romyslas nad takymito blbostami....

iva87
19. jún 2013

Ja mam sice dvoch chalanov, ale vsetkym mojim neterkam som kupila celenku, take je to chutnucke 😵 😵

dicinka1
19. jún 2013

Emmka mala len raz...ale je to hlupost a zbytočnost podla mna...takže ja to malej nekupujem..všetky čelenky čo mame doma dostala a ja som ich posunula dalej inym maminkam ako darček...asi tak..😉

henikav
19. jún 2013

My davame celenky preto, ze mame hadam najvlasatejsie dvojmesacne dievcatko z celeho konika 😀 😀 😀 Podla mna je to aj mile a zaroven nam to trosku drzi vlasky nejako usporiadane, inac ich ma nasa zabka na vsetky strany, takto je aspon ako tak ucesana 😉 🙂

vinifred
19. jún 2013

..podľa mňa vhodné skôr na fotenie,alebo na chvíľu na nejakú príležitosť..mám jednu,ale malá ju mala ako 6 ročná len tak,doma a vkuse sa jej to zošmykovalo dole,podľa mňa funkčnosť o ničom..takže von by som jej to nedala,len by bola z toho nervózna a strapatá aj tak...🙂

zuzanockamt
19. jún 2013

@henikav teeeda 🙂 ... moj syn bude mat 3 roky, ale taketo vlasy este ani nemal - prvykrat som ho strihala, ked mal 2 roky a 3 mesiace 😀 ... a ani teraz ziadna slava veru 😀

eeffka
19. jún 2013

Moja kamoska davala dcere a naozaj som sa jej toto spytala, lebo po 1 to skriabe a po 2 sa decko poti po 3 ked je uz vacsie mat na hlave kus kvetiny, nic moc... jediny dovod je ze aby mu neodstavali usi 😀 (pre mna prijatelny)
Odpoved bola ze " lebo je to pekne", nuz.... ked myslite

mmartina3
19. jún 2013

túto otázku naozaj nechápem, moja dcérka má čeleniek neúrekom a samozrejme iba na parádu, to ako keby sa niekto spýtal načo som malej dala náušnice, takúto otázku môže položiť naozaj iba nejaká osoba čo chodí stále iba v rozťahaných teplákoch

usiko
19. jún 2013

neviem o aky image by slo...podla mna je to vrcholne nevkusne a skarede takze nasa nema a nemala ani jednu....aj bez celeniek je krasna, samozrejme...s celenkou by uz taka pekna nebola🙂...a ano, kazda maminka chce svoju dceru paradit, ale co je moc, je moc.....takisto jej nerobim copiky a podobne sprostosti......ma vkusne ostrihane vlasy, aby jej nesli do oci, prirodzene sa jej vlnia, ale pukacky, copiky a sponky malemu dietatu: nechapem tiez.......sbytocne to vlasky taka akedze take nieco nie je prijemne ani dospelemu,tak neviem, preco si mamicky myslia, ze dieta to ma rado........joj, ale sa do teba pustili babenky.....nuz, aj to o niecom svedci......🙂

michaelamilan
19. jún 2013

že je to kráááásne.......ja mám doma chlapčeka, ale keby som mala dievčatko tak mám na každý deň v roku jednu 😀 😀 😀 Je to proste štýlové a dievčatká sú v tom rozkošné!

cmulinko
19. jún 2013

ja to niekedy dokonca ''zabijem '' este sponkou 😀

salma22
19. jún 2013

je to len doplnok k satickam ci topku alebo to jednoducho patri k supravke....aj ty mas doplnky kabelu, topanky ci naramky,nausnice....

katie555
19. jún 2013

mne sa to paci a aj malej davam..napriklad my naucnicky nemame (a ani nebude mat kym sa sama nerozhodne) takze aj to je sposob dat vediet ze je to dievca...lebo uz aj pri siatkach sa mi stalo - a to je chlapcek? vrazdila by som...
ale ked sa niekomu nepaci, nech nedava... 😀 😀 😀

rora
19. jún 2013

Ja odjakziva neznadam umele kvety a ked som tu zbadala co za gycovy trend tu nastal no hroza... krasne babatka a cez celu hlavu natiahnuta celenka a umela kriklava opacha zakryvajuca skoro celu hlavu..
Ak toto ma byt skraslenie fotky tak pruser teda :D ja by som to nekupila ani zadarmo. Neviem odkial to prislo tato "moda" ale to jak z cirkusu :D a viac nemam k tomu co dodat.

annamaria1987
19. jún 2013

Mne osobne sa celenky pacia, tak som davala aj ja ale moja mala ich stale zhadzovala, vadilo jej to. Na foto to vyzera dobre ale inak je to neprakticke. Funkciu to nema ziadnu iba ak kvoli tym vlaskom, no ked je uz dieta vacsie a ma dlhsie vlasy 🙂

mamainprogress
19. jún 2013

Mne je celenka nepohodlna a malemu babu by som ju nikdy nedala rovnako ako rifle, mikinu, elastaky, ci opasok ci ine "trendy" veci. Cakala som odpovede ako ze omg asi nie si kompletna ked sa pytas ale ze az tolko...🙂

jerryjanka
19. jún 2013

moje deti to maju nakupene - no len nakupene - vyriešili to sami - a to tak že do dvoch sekund to šlo dole. stihla som urobiť asi jednu jedinu fotku - uspech. 😀 teraz sem tam ked ma staršia cop tak jej do toho copiku dam kvietok na sponke. inak skôr ked nie je zrovna takto horko maju rôzne pekne čiapky

vonicka
19. jún 2013

Ja nechapem nielen tie celenky (aj ked uznavam, ze je to naozaj kazdeho vec), ale aj nausnice u dievcat kym su male babatka alebo batolata. Mne sa proste vobec nepaci, ked male zlate babo s tymi gulatymi lickami a velkym kukucom snazime prerobit na akoze dospeleho jedinca.