Boli ste letecky na dovolenke v Španielsku?

kikina84
10. nov 2012

mamky rada by som vedela či ste niektorá bola s deckami v španielsku na dovolenke letecky,prípadne v akom mieste a cez akú cestovku..dakujem 🙂

nika82
10. nov 2012

ja sice deti nemam ale bola som s rodicmi cez koala tour

csina
10. nov 2012

boli sme toto leto na juhu Španielska, Torrox Costa blízko Malagy.. A boli sme so Saturom.. Dovolenka síce krásna, ale ak ste také akčnejšie typy, oplatí sa obehať fakultatívne výlety, inak pre rodiny s deťmi zbytočne drahá dovolenka.. Kvôli malej a môjmu tehotenstvu sme nemohli ani na jeden z tých výletov, preto si myslím, že škoda, lebo to sa naozaj oplatí vidieť... Spokojní sme síce boli, ale boli sme len v hotelovom areáli a v blízkom okolí...

soldi
10. nov 2012

@kikina84 boli sme s rocnym synom v juni na ibize v oblasti sargamossa cez fishera. bola to nasa najlepsia dovolenka. hotel priamo na plazi, animatori strazili deti 4 hodiny denne, kazdy den aj vecer nejaky program, prenajali sme si auto a pobehali cely ostrov, lodou sme sli na formenteru (volaju ju europsky karibik) hned by som sla znova 🙂
isli sme ako last minute a vyslo nas to o 50% menej, fakt za par korun, tolko by nas vyslo aj chorvatsko.
mali sme aj polpenziu- svedske stoly na ranajky aj vecere 🙂

petka55555
10. nov 2012

My sme boli toto leto s 2 rocnym na Kanarskych cez Thomas cook hotel Sheraton Fuerteventura, bol perfektny, vhodny pre deti 🙂, krasny detsky bazen, jedlo perfektne aj vecerny program pre deti...za slobodna sme boli pri Tarife v Andaluzii- tiez krasne miesto vhodne aj pre deti

janinah
10. nov 2012

dcéra bola ako animátorka celé leto,všetko ok,len more studené v porovnaní napr. s gréckom,chorvátskom