Bulharsko, Sozopol, Tichy Kut

marianna222
5. júl 2014

Ma niekto skusenost s tymto penzionom,alebo bol niekto s detmi v tejto oblasti?

nicolle21
5. júl 2014

@marianna222 ahoj, ja som tam robila delegatku 3 sezony, teda v sozopole, v tichom kute sme nemali ludi my, ale viem, kde to je, ak je to teda ono - http://www.alltravels.com/bulgaria/burgas/sozop...
je to ubytko na dobrom mieste, mate to skoro priamo na plazi, tej mestskej, je to taky maly zaliv, velmi pozvolny vstup do vody, malokedy vlny, povedala by som, ze vysoke vlny vobec, ale ked chytia prudy, tak vedia dotrepat morske riasy ☹ cistia to sice, ale tak je to ekosystem, clovek s tym nic nenarobi.. inak ta plaz je drzitelom Modrej vlajky za cistotu.. byvavalo pravda, ked som tam robila, teraz uz neviem (posledne 2 roky som v sozopole nebola)..
ta druha plaz - Harmanite - je trochu dalej od vas, zo 15-20min peso, ta je otvorenejsia, nie je tam taky plynuly vstup, byvaju vacsie vlny, na druhej strane je ale "vzdusnejsia" - v tom mestskom zalive malo fuka, je tam dost dusno..
hotel je blizko centra, stare mesto mate hned pod nosom, atrakcii je tam az-az, myslim si, ze na kazdy den bude nieco nove, restauracii nespocetne vela, dokonca tam bola jedna ceska, neviem, ci este funguje..
ak by este nieco, tak kludne sa pytaj, ked budem vediet, poradim.. v auguste letim aj ja 🙂 aj ked ostavam v burgase

marianna222
autor
6. júl 2014

@nicolle21 Ahoj,dakujem ti velmi pekne za odpoved. 🙂 Ano je to presne tento penzion.Zaujimalo by ma este,ci su tam niekde v blizkosti aj nejake atrakcie,nieco pre deti.Ideme tam s nasimi dvoma detmi, 4 a 8 rokov a je to nasa prva dovolenka s detmi.

jespera
9. júl 2014

@marianna222 Ja som bola parkrat v sozopole - v starom meste - tam je stale co pozerat a hlavne vecer, kopa atrakcii. Nove mesto - uplne vzadu su kolotoce...Moj nazor je ze je to velmi rusne mesto, hlavne ta nova cast - diskotekova, kopa ludi ...hlavne na deti pozor. Ja by som sa tam hned vratila, moji rodicia tam chodia 10 rokov - kazdy rok...

jespera
9. júl 2014

@marianna222 - este k Tichemu kutu, rodicia tam boli jednu sezou ubytovani, bola som priamo u nich v izbe. Pekne zariadene izby, jedina nevyhoda - nie je vytah ( oni boli na tretom poschodi a schodov je tam neurekom) a nemali okno v kupelni...ale kedze vy ste 4 urcite budete mat vacsie ubytovanie. Plaz velmi blizko, ceske restauracie, na tej ulici tam vtedy nebolo vela osvetlenia --mozno sa uz zmenilo, a to je tiez vec nazoru - niekto si to mozno ani nevsimne...