Disneyland Paríž 2013

dubeke
10. okt 2013

Ahojte bol niekto tento rok v Disneylande v Paríži?Chcem vedieť vaše skusenosti a ceny hlavne 🙂

dooscoby
11. jún 2015

@daddah ahoj. Cerstve info Disnyeland je pekny, ale zeby som povedala wau to nie. Boli sme na jeden den a je toho vela cize treba 2-3 dni potom si to clovek asi viac uzije len treba byvat priamo v ich hoteli alebo pobliz lebodochadzat z mesta je nekonecna cesta. Ceny su astronomicke mini obchod pri metre bageta 4 eura, priamov areali nanuk 3.9, popcorn skoro 6 Eur daky napoj s mickey postavickou to iste, pizza menu pre deti 9 eur, dospely 14 aj daco o piti ani nehovorim pol litrovka tiez tak 3-4 cize odporucam daky snack a potom do hotela obed alebo ak ide clovek len na jeden den nabali dost jedla a dat si tam len pizzu. Atrakcie su v pohode len neviem co to bude v lete,kedze teraz sme boli v stredu pocas pracovneho dna a ani prazdniny nie su aj tak sa cakalo 15-45 min.na atrakciu cize ked sa clovek zvezie co je max.tak 5 minut bud ide dalej alebo znovu caka. Tie rady su strasne unavujuce a preto je lepsie viac dni,aby si mohla ist na atrakciu viac krar hoci mne raz stacilo lebo boli pekne,ale nic take ohurujuce a predstavit si zasa to cakanie na druhy den v teple eee neprosim. Krasna je ta show ladove kralovstvo len odporucam tych 45 min. pred si ist tam sadnut lebo miesta su obmedzene tak,aby si clovek chytil flek len skoda,ze to trva 20 min.dcera bola sklamana,ze take kratke. Ak nieco tak sa pytaj

aredhel
11. jún 2015

@daddah my sme tam tiez boli minuleho roku a bolo to tam na jednej strane super pretoze ta kopa atrakcii niektore boli proste uzas nadhera ale tie dlhocizne rady :( to bolo strasne...cakali sme aj pol hodinu kym sme sa dostali na jednu atrakciu...cize tak ako pisala @dooscoby na par dni ok ale jeden den je dost malo 😠
ale zazitok riadny z niektorych veci najmä tie take jazdy vlacikom, lodkou do rozpravkovych svetov to bolo nadherne nieco fakt 🙂

daddah
11. jún 2015

@dooscoby Ďakujem za čerstvé informácie 🙂 , chcem sa ešte spýtať na postavičky a fotenie s nimi? Či ten sprievod postavičiek je každý deň alebo aj viac krát behom dňa? A tá šou Frozen je už v cene lístka? Ďakujem 🙂

daddah
11. jún 2015

@aredhel Ďakujem za reakciu 🙂 , boli ste tam v rámci zájazdu či na vlastnú päsť? 🙂

aredhel
11. jún 2015

@daddah na vlastnu päsť 🙂

aredhel
11. jún 2015

@daddah a odchadzali sme tesne pred zatvorenim :D aj to sme nestihli pozriet uplne vsetko 🙂

dooscoby
11. jún 2015

@daddah to netusim, ale na obed uz bol oznam, ze obsadene fotenie s princeznami cize hned rano to asi treba niekde bookovat ja som sa o to nezaujimala, kedze mam specialne deti co odmieta fotenie s postavickami, ich to dako nezaujimalo. Super stranka je www.dlpguide.com tam najdes vsetko aktualny program, ceny listkov, hotely, dopravu, atrakcie co su uzavrete mne to velmi pomohlo zorientovat sa. Ta frozen show uz je v cene mas ju aj vo fr aj v aj, na tej stranke je program aj pre park aj pre studio. Par ludi som videla mat take karticky na fotenie, ale urcite sa za to plati a potom ak si ubytovana v disney hotel si vies rezervovat ranajky s postavickami, tam uz mas listky v cene hotela a vstup do parku uz od osmej rana.

dubeke
autor
11. jún 2015

@daddah na stretnutie s postavičkami sa nemusí nič rezervovať iba vystať radu a ked sa pofotite dostaneš kartičku a je na tebe či si fotky kupiš alebo nie.a môžeš si deti odfotiť aj ty sama.my sme boli dva krát a podľa mňa naj atrakcia su piráti z karibiku,peter pan,pinokio,a raketa len pre odvážnych aj indiana johnes 🙂

daddah
12. jún 2015

@dooscoby Ďakujem ... uvidíme čo za ten jeden deň stihneme...

daddah
12. jún 2015

@dubeke Boli ste tiež autobusovým zájazdom??

dubeke
autor
12. jún 2015

@daddah ano boli sme dva krát s toyo travel raz v auguste a raz v novembri.

dooscoby
13. jún 2015

@daddah idete autobusom? Moje deti by to urcite nezvladli, teraz ked maju byt hodinu v buse tak im uz je dlho, ale ked som to pozerala, ratala co bola ponuka na zlave dna tak nas to vyslo asi len o dakych 100-150 Eur viac ako autobusovym zajazdom a deti aspon mali z lietadla zazitok.

lupeta07
19. jún 2015

@dubeke
Ahoj, ja idem s dcerkou zaciatkom jula tiez z Toyo travel..odmena za vysvedcenie 🙂, ma 11 rokov a uz teraz nemoze spat od vzrusenia...defam ze nebude sklamana z tych rad na atrakcie ktore tu kazdy spomina..
Chcem sa spytat ci s Vami chodil sprievodca po Parizi a ci cestovka dopredu vybavuje listky na vstup do Disneylandu...mozno su potom lacnejsie ak je cely autobus a asi by sa nemalo ani cakat na listky ..
Dakujem

dooscoby
19. jún 2015

@lupeta07 listky si kup online cez internet www.dlpguide.com, super stranka ohladne atrakcii, listkov, jedla atd. Ak pojdes cez tyzden tusim este prvy julovi tyzden sa daju kupit mimi magic listky dospely 47 Eur a dieta 40 Eur. No moju rodinu to dako neohurilo, ale vsak uvidite. Tie rady budu tak ci tak, min. tych 15 min.urcite si pockate na atrakciu. Pri vstupe kontroluju batohy a najlepsie sa postavit do prveho radu napravu tam maju ten scener a ide to rychlo, ostatni kontroluju rucne baterkami a to trva dlhsie. Jedlo si nabalte, ceny su tam vcelku vysoke. Po Parizi kludne aj sama, ak vies Aj tak stranka www.parisinfo.com a ratp.fr tam su info o cestovnych listkoch Prijemnu cestu a uzite si to tam, Pariz je krasny a je co pozerat

dooscoby
19. jún 2015

Takze len 1-3 July su posledne mini listky a potom uz len magic listky

dubeke
autor
19. jún 2015

@lupeta07 lístky nekupuj cez net!!!! ked pôjdete celý autobus budete mať skupinovú zľavu!!!!tie rady sa daju vyčkať v pohode a daju sa aj nrezervovať vstupy na určité atrakcie su pred nimi take automaty ako na lístky mhd :D a tam vopcháš vstupenku a vyjde ti listok s časom kedy môžeš ísť na tu atrakciu bez čakania.sprievodca určite bude po Paríži to sa nemusíš báť ale pri vstupe do disneylandu pozor ked prejdete popod také voziace pásy prejdite rovno ak chcete ísť do študii tak do ľava pazerajte Park disneyland lebo u nas z autobusu pár ludí netrafilo a hlavne nezabudni cestu sledovať aby ste potom trafili späť k autobusu 🙂

dubeke
autor
19. jún 2015

@lupeta07 ešte som zabudla okolo 17 hodiny bude promenáda postavičiek taký sprievod volá sa to defilé myslím treba si nájsť miesto na tej hlavnej ulici najlepšie oproti zámku ale odporúčam hodinku pred tým si sadnúť na obrubník aby ste mali dobrý výhľad 🙂 kedy presne bude ten sprievod nájdeš na tabuli oznam je to kusik po vstupe do vnutra ked prejdete cez turnikety je to taká zelená tabuľa po pravej strane 🙂

daddah
19. jún 2015

@dooscoby ano ideme autobusom už mám väčšie deti 19 a 10 ročné tak by to malo byť celkom v pohode myslím tú cestu

lupeta07
22. jún 2015

@dubeke
Dakujem velmi pekne za vsetky informacie..
Este jedna otazocka, kedze ideme cez Toyo travel asi budeme ubytovane v podobnom type hotela ako ste boli vy. Dalo sa tam najest...to moje dieta sice vela nezje ale aspon veceru by som do nej chcela najaku normalnu natlacit 🙂
Lubica

dubeke
autor
22. jún 2015

@lupeta07 my sme raz spali pri letisku a tam bola taká pizzeria a druhý krát v takom hotelikovom komplexe.nevečerali sme tam ,lebo po celom dni sme boli radi, že sa osprchujeme a pôjdeme spať ale čo hovorili ludia zo zájazdu tak že tam boli šialené ceny všade.je dobré si zobrať so sebou do autobusu viacej vody(minerálky) a niečo trvanlivé strava je tam velmi drahá jedine mc donalds je za prijatelné ceny.pod Eiffelovkou stála bageta 15 euro a voda litrová 4 eurá ☹ najlepšie ceny boli za louvrom je taká ulica s obchodíkmi najlepšie ceny a je tam aj mc donalds.

lupeta07
23. jún 2015

Dakujem ...za vsetky informacie 🙂

jarmila21
17. júl 2015

@lupeta07 Ahoj, zvažujem, že si kúpim zájazd cez toyo travel v auguste do paríža do disneylandu a chcela by som vedieť, či je tam naozaj taký veľký nátresk, alebo sa to dá zvládnuť s 9-ročným dieťaťom (nie je zrovna extra trpezlivý 🙂. Resp. nejaké ďalšie tipy aj ohľadne toho fast pass. Ďakujem veľmi pekne za rady, mám cca 2 dni na rozhodnutie🙂.

lupeta07
19. júl 2015

Ahoj..asi ti velmi nepomozem..nas zajazd sa nekonal..pre malu ucast vraj. Posunuli nam ho az na konec augusta..

laretta
19. júl 2015

@jarmila21

Je tam natresk a poriadny. My sme boli pred 2 rokmi a to v juni, este pred letnymi prazdninami. Boli sme na 2 dni. Prvy den sme prisli niekedy doobeda, rady hrozne, horuco, vsade million ludi.
Spali sme v hoteli priamo v Disneylande takze na druhy den rano sme mali umozneny prednostny vstup uz o 8ej, takze to bolo super, malo ludi, vtedy sme toho postihali vela do 10ej ked sa oficialne otvorilo.

Inak ceny vysoke ale to asi cakas. Takze zobrat si nejake snacky so sebou. Je to tam krasne, uz len na prechadzku. Podla mna to je este horsie teraz, lebo ked sme boli my tak este nemali Frozen / Ladove kralovstvo.

jarmila21
21. júl 2015

@lupeta07 Ďakujem Vám veľmi pekne za info. Ja som to predbežne teda preložila na jeseň, keď tam bude menej ľudí, aby sme si to aj užili trochu.

kikina84
23. sep 2019

@dubeke ahojte,nemate prosim niekto aktualne info aka je cena pre dospelu osobu na dva dni so zrychlenym vstupom,do oboch parkov? Na stranke sa neviem vysomarit..dakujem