Dovolenka do Chorvátska na vlastnú päsť

henta
14. mar 2012

Ahojte ženušky...prosím vás, chodíte na dovolenku do Chorvátska?...Neviete mi poradiť ako to je ked by sme chceli ist bez agentury?...kolko stoji taka dovolenka?...Kolko stoji cesta?...ako je to so stravou?...a je chorvatsko vhodne pre 2ročne dieta?...

felicia11
23. aug 2017

Pridam aj ja prispevok k teme dovolenka na blind..sli sme v termine od 25.6.-(je to podla nas najidealnejsi cas,lacnejsie izby,prazdne cesty,lepsi kurz,poloprazdne ubytovanie,menej ludi) prisli sme najskor do Čiova-tam sa nam nepacilo,taka mensia dedina pristup do mesta s detmi mozna jedine lodnym taxi,pri plazi cesta,vyhlad na lodny zeriav no nic moc-aj ked chalani aj tam rychlo nasli ubytko odisli sme a stavili na istotu Tucepi. Ubytko sme nasli do pol hodinky 70€ -na polku s mojou segrou kazdy sme mali svoju izbu spolocnu kupelnu,kuchynu,velky balkon-pekny apartman-70 metrov od mora uuuplnaa pohodka.Ak sa da treba ist skor,aj ked viem ze dovolenku niekto nedostane len tak 😉

stella14
23. aug 2017

@adriana1104 Lovic Sobe apartmany v Crikvenici... blizko restika, zmenaren, pekaren, plaz nie daleko... odporucam

lulu2014
23. aug 2017

@adriana1104 ....nemám iné v mobile....😉

enuliatko
23. aug 2017

@adriana1104
@lulu2014 no dievcata.tak sme tu.cesta nenormalna.strasne dlha.sme zo severneho Slov...no a ktm sme to nasli.muz uz nevidel na oci.v crikvenici.neviem.ci sme hlupe miesto videli.abo co.ale rovno cesta a hned more.same lodky..a piesok to take blato skor.navigacia sa nam serinkala.sli sme na selce.no tu sme.kde sme.bo sme brali.co sa dalo..nakoniec sme nasli za 68ecok-zjednala som na 60 🙂na 3 noci.zajtra poslefna.muz rano bere cajkel a ide do inf.strediska pre turistov zhanat daco este.uz sme boli zufali.muz unaveny.deti tiez.min 30stupnov.chodila som od domu k domu.sami taliani a nemci.muz to chcel otocit.bo ulicky medzi domami jednosmerky.do kopca vsetko joooj.ale po dnesku......deti spoko.my spoko.vecerna atmoska super.dokupili sme si topky na plavanie.nafuky.tak dufam zozenieme ubytko.tak neviem.asi tie plaze porovnavam stale s Bulharskom....teda to ani plaze nie su.ale nasli sme miesto.kde su mensie skalky.....more cistulinke a slaneeeee.tak vy chcete ist tiez na blink?Adriana 1104

enuliatko
23. aug 2017

@stella14 prosim ta boli ste tam teraz dakedy?kolko ste platili za noc.yo su apartamany?dakujem

adriana1104
24. aug 2017

@enuliatko mám vyhliadnute Ubytko v Dramajl-, ale manžel chce ísť na Blint, tak neviem ako sa ešte dohodneme.

stella14
24. aug 2017

@enuliatko boli sme tam minuly rok v lete a ideme zajtra znova... za noc vychadza 20 € na hlavu, za dieta sme neplatili... maju izby, dvoj, trojlozkove s balkonom, spolocna kuchynka, velky jedalensky stol na terase s krasnym vyhladom na more... a maju aj apartmanove byty, cena taka ista, len tie asi treba rezervovat... minuly rok sme boli na blint, tento rok som im pisala pred tyzdnom, ci maju volne a mali

vikieva
24. aug 2017

@stella14 potom dajte foto z ubytka.

mooonika1975
24. aug 2017

@enuliatko
hlavne že ste našli, nie vždy sa podarí pri prvom dome, niekedy treba aj dlhšie hľadať, my v Primoštene sme už boli tiež na nervy, ale máš pravdu, sami Talian a dosť blbý termín máte, najlepšie od pondelka, vtedy domáci vedia, že už im nikto nepríde, tak do soboty majú voľné, talianov a chorvátov vozili v sobotu ráno

uži si a cez informačku to bude ale drahšie 😢

milan_branik
8. sep 2017

Este sa da niekam ist na vikend? Pozeram pocasie
http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia-letov... a dost bieda... Pripadne inu lokalitu ?

adulla_1
8. sep 2017

@milan_branik Dnes vecer ideme akurat po dvoch tyzdnoch domov. Pocasie sa dost pokazilo. Podla prognozy to v nasledujucich dnoch lepsie asi nebude. V noci bola poriadna burka. Cez den byva polooblacno, sem tam dazdik a dost fuci vietor. Inak teploty boli zatial prijemne.

evinkag
3. apr 2018

@lucina1100 mala by som nejake otazky. Mozem?

emily1
23. máj 2018

@pede mozem poprosit kde ste boli presne na dovolenke a ak mozte tak aj kontak alebo mail na majitela na ubytko .este som nikdy nikde nebola a chcela by som skusit chorvatsko a neake lacne ubytko blizko plaze a za normalnu cenu pre dve dospele osoby a jedno dieta 9 rocne.dakujem

emily1
23. máj 2018

@stella14 prosim vas kde ste to presne boli na dovolenke mate aj neake foto?a mozem poprosit cislo alebo mail na majitelov co ponukaju ubytko a ake maju ceny pre dve dospele osoby a dieta 9 rocne.dakujem

laurajana
18. jún 2018

@kalianka prosím link na cestovku 🙂 ďakujem

dusika11
8. júl 2018

VARoVANIE: po roku i bez akehokolvek varovania prisla vyzva so sankciami od slovenskeho advokata vraj som nezaplatila ematricu v m,adarsku..papierik doklad som odhodila..
stava sa to vela ludom preto pozor skontrolujte si potvrdenku v pokladni madari zamerne tukaju zlu SPZ potom to odoslu policajtom ti slovenskemu advokatovi bez varovania pride po roku sankcia a vyhrazky sudom..pozor kontrolujte a odkladjate blockyy..o tejto firme sa toho polisalo kadeco..vid https://www.topky.sk/cl/100278/1489795/Pokuta-z... aj na ludi ktori blocky nahodou maju..
ja som spetne dokazala preklep niie mojou vinou opravila priamo u madarov v miskolci ale stalo ma to vela usilia.preto varujem pred kupom ematric..plattte len kartou doklad USCHOVAHTE AJ DVA ROKY!

nito
13. júl 2018

@maruska22 prosím ťa, kontakt na apartmán, prípadne názov alebo lokalita kde ste ho našli? Ďakujem