Dovolenka s 1,5 ročným dieťaťom na Slovensku

nikus99
5. jún 2015

Caute baby. Viete mi poradit nejake miesto na dovolenku s 1,5 rocnym dietatom? Najlepsie nieco baby friendly, kde sa da aj kupat podla moznosti nie hlava na hlave, nejake vyletiky a uplne super by bolo keby sa dalo aj rybarcit :D. Chceli sme ist do Chorvatska ale neviem ci by mala vydrzala cestu a potom to teplo tak asi radsej ostaneme prvy krat na Slovensku, ved aj domovinu treba spoznavat 🙂

junova
5. jún 2015

@nikus99 čo tak Liptov? Je tam Tatralandia, ubytovať sa dá u niekoho na priváte, alebo keď to chcete veľmi nobl napríklad na Liptovskom dvore. Bývali by ste v drevenici, je to baby friendly.

m.i.r.i
5. jún 2015

odporucam
http://www.oravskyhaj.sk/
Ked idete s 1.5rocnym, tak idealne...presne tak sme aj my chodili, pri mori sme boli prvy krat az minuly rok na par dni ked mal syn 4.5r..dovtedy len po Slovensku, nie daleko, keby zdravotne alebo nejako tak mas blizko...a tak malemu netreba more...ja si vzdy vravim, ze pokial dieta vyslovene nepotrebuje more kvoli zdravotnemu stavu ( dychacie cesty, ekzemy a tak), tak je to casto zbytocne stresujuce tahat k moru...
Kazdopadne k Oravskemu Haju - je tam krasne, ticho..uzasny rezort ...vela travnatej plochy kde sa dieta moze vybehat, male ihrisko so smykalkou, hojdackami, pieskovisko...je tam jazierko kde si mozete chytit pstruhy a potom vam ich pripravia....je tam male wellness, ktore patri len rezortu..s bazenom, virivkou, mozes tam ist aj ty na masaz..mozete si pozitat bicykle aj so sedackou pre dieta a urobit si vylety...maju tam koniky...pre vase dietatko asi este len na pozeranie a tak, vacsie sa uz aj povozit mozu...ubytovanie je velmi mile, tie domceky su uzasne, daju vam aj detstku postielku...strava je vyborna...na Orave tam mate mnozstvo moznosti na vylety..na vlacik, na Oravsky hrad atd...

Su aj ine samozrejme ale ked chcete take kludnejsie tak odporucam toto..lebo vela inych hotelov co splna ostatne tvoje poziadavky ma jednu nevyhodu -- velmi plno a ako pises, hlava na hlave..tak mozno ked drobec trosku podrastie a vychutna si animatorov a ine aktivity v roznych rezortoch..

lilimoni
5. jún 2015

Ranc u Bobiho 🙂 je to tam super 😀 ale mozno az na rok, aby sa potesila zvieratkam 🙂