Dovolenka s dieťaťom na kúpalisku v Maďarsku. Kam ísť?

muskam
28. máj 2011

ahojte, mamičky prosim poradte mi nejaku dobru dovolenku v Madarsku na termalnych kupaliskach. Najlepsie by bolo niekde blizko od Vychodneho Slovenska. Predstavujem si to tak na tyzden v dobrom private, aby sa nechodilo daleko k vode a aby tam bolo aj dost chladku pre 1,5 rocne dieta. Ak ste niekde konkretne boli, rada si precitam recenzie🙂

jespera
8. aug 2013

ahojte, poradte kde je lepsie v nyiregyhaze alebo v hajdu.....- poprosim konkretne receznzie..ako je to so stravou - hlavne co sa tyka deti, ake su tam napr. jedla - ceny...

marcelav26
9. apr 2014

Ahojte. Viete mi prosím poradiť nejaké dobré ubytovanie za rozumnú cenu v Nyiregyháze? Toto leto sa tam chystáme na letnú dovolenku. Mali by sme záujem o penzión alebo apartmán dokopy pre 3 rodiny, ktoré majú každá 2 menšie deti. Budem rada ak mi niečo poradíte, uľahčilo by mi to veľmi hľadanie 😉 ďakujem

gallina
16. máj 2014

Bol niekto Jaskyňa **** - Miskolctapolca? Má niekto skúsenosti s týmto kúpaliskom a ubytovaním? Ďakujem za info....

janinah
31. máj 2014

Ahoj,hľadám ubytovanie v maďarskom Egeri,najlepšie na priváte neďaleko term. kúpaliska,poradíte?Vďaka.

elvirkams
2. jún 2014

Poprosim nejaky link na ubytovanie pri Balatone, vdaka. 🙂

janka33
11. jún 2014

zdravim 🙂chcem sa opytať neboli ste niekto na kupalisku v Debrecine?a neviete o nejakom ubytovani?ďakujem za odpovede

citronius
4. júl 2015

@gallina Ahoj, boli ste nakoniec v miškolctapolci? Ako bolo? je to vhodné aj pre malé dieťa? Ďakujem

citronius
4. júl 2015

Máte tip na lacné a skromné ubytko v miškolctapolci? Aj s 2 ročným dieťaťom.ako je tam? Ďakujem

gallina
4. júl 2015

@citronius áno boli sme, len počasie nám nevyšlo (tak ako asi každému minulé leto)....na kúpalisku sme boli ale len dnu aj to bol veľký nátresk..Vonku bol aj detský bazén, bohužiaľ sme ho nevyužili....Boli tam aj s bábätkami....

citronius
4. júl 2015

@gallina a aké bolo vstupné? Mali ste aj ubytovanie?

gallina
4. júl 2015

@citronius vstupné už nepamätám, skús pozrieť na nete, a boli sme ubytovaní v hoteli.....

gretocka
4. júl 2015

z tych miest kde sme boli my odporucam Debrecen, Nyiregyhaza a Budapest. Miskolc je tiez krasny, ale nie uplne detsky, ten je v jaskyniach, takze velmi netradicne. Este sa chystame na Eger a aj Tatabanya je zaujimava.

szuszuka
8. júl 2015

Ahojte kočky,
Taká otázočka .. cestujeme koncom jula do maďarska na dovču ..Vrelo odporúčam TAPOLCA - hotel Pelion 4* hotel.. dcérkam pas vypršal pred týždňom tak teraz neviem či bude nejaký problém ak to teraz riešiť nebudem.. su zapísané v mojom aj v manželovom pase.. maju 4 a 6 rokov.
Za odpovede vam ďakujem

laurie81
9. júl 2015

Pokial viem tak zapisanie deti v pase uz neplati. Musia mat svoje pasy. Tak uz asi len dufat aby vas nekontrolovali.

eeffka
9. júl 2015

@szuszuka deti musia mat samostatne pasy od 1.1.2013 bezohladu na to ci boli alebo neboli zapisane v pasoch. v Madarsku by som si drzala palce aby ma nezastavili najma ked teraz kazdi kontroluje kvôli utecencom...

tomasko1997
9. aug 2015

@cka Dobrý den,chcem sa opýtat na ten album fotiek z toho Madarska. Dakujem.

gretocka
9. aug 2015

@szuszuka odporucam urychlene vybavit detom pasy. V Madarsku robia teraz velke kontroly aj na hraniciach kvoli utecencom. A keby aj nie, neriskovala by som ist do zahranicia bez pasov. Moze sa vam dovolenka poriadne zneprijemnit. Zapisy neplatia uz viac ako tri roky....

gretocka
9. aug 2015

aha, pozeram, ze uz asi pisem neskoro...

efffca
10. aug 2015

@janinah Ahoj, boli ste nakoniec v tom Egeri? Ja tu zúfalo hľadám na fórach nejaký tip na ubytko a našla som tvoju otázku z minulého roku, ak ste tam boli, vedela by si mi niečo poradiť prosím?

janinah
11. aug 2015

@efffca neboli..manžel povedal,že ked dôjdeme do Egru,tak dôjdeme aj do Chorvátska a skočili sme pri mori..

sue
11. aug 2015

Poradíte hotel alebo penzion pri kúpalisku - ideälne aj s cyklotrasami?

nela82
5. jún 2017

Poradíte dobré ubytovanie s kuchynkou/podmienka/ 2 dospelí a 2 deti....Viem,že sa nachádzaju priamo tam nejaké chatky-no kde ich nájdem-na nete,aby som niečo rezervovala??Hľadám niečo hned v tom areáli....

ankare
5. jún 2017

My sme boli v Egri. V hoteli Eger a Park. Hotel je blízko pri kupku, ani námestie nie je ďaleko.
Parádna strava, mali sme väčšiu rodinnú izbu, super wellness v hoteli.
Veľmi odporúčam!

iwet7
4. júl 2017

@ankare ahoj prosim Ta da sa na kupku platit kartou alebo eurami? myslim strava v areali nie vstupne. alebo mame menit forinty? vdaka

ankare
4. júl 2017

@iwet7 pochybujem, že tie stánky s jedlom majú platobné terminály. Určite majte hotovosť vo forintoch. 😊

jarka2304
9. feb 2019

@cka dobrý deň zaujímalo by ma ubytovanie

cka
10. feb 2019

@jarka2304 dobry, konkretne v ktorom meste? Lego som trosku mimo, reagujete na stare spravy asi, ale rada odpoviem co konkretne chcete?

jarka2304
21. mar 2019

Nyíregyháza