Dovolenka v Chorvátsku - ostrov Rab, Lopar

andrea77
27. jún 2013

Chcela by som spýtať , či ste boli s deťmi v turist.stredisku San Marino, Hotely Plaža A Veli Mel v Chorvátsku na ostrove Rab.
Páči sa nám táto lokalila hlavne kvôli piesočnatej pláži, máme dve deti 10 a 4 roky, tak ak máte skúsenosti a boli ste tam, budem rada za info.vďaka

sonula44
27. jún 2013

ahoj boli sme na rabe už 3krát a v stredu ideme 4 -tý chodíme ale do inej časti ostrova na Lopare sme boli len
niekolko krát na pozrieť pre nás to bolo moc rušné miesto , a vela ludí a skoro žiadny tieň čo nam nevyhovuje
my chodime do časti kampor tam je tiež piesková pláž ale menšia a kludnejšia ale ubytovaný sme na súkromí .
mám pár foto v albume .

andrea77
autor
28. jún 2013

@sonula44 dakujem veľmi pekne za info, určite pomôže pri rozhodnovaní, okukla som fotečky, ked príde manžel na víkend domov,tak mu to poukazujem a rozhodneme sa...... a ako sa volá tá časť,kde chodievate Vy?

reisi
28. jún 2013

@andrea77 ahoj, v San Marine sme boli 4-krat. Raz sme boli v tom komplexe, neviem presne v ktorom, myslim, ze to bolo nejak rozdelene vyssim a nizsim standartom . Boli sme vo vyssom. Vcelku ok ale viac sme potom uz do hotela nesli , hote ierstvo v Chorvatsku este trochu pokrivkava. Rab mam ale velmi rada. Vlastne celkovo Chorvatsko.

andrea77
autor
28. jún 2013

@reisi tak to je asi to čo som pozerala,lebo aj tam je hotel, potom apartámy... dakujem za info,

emily76
28. jún 2013

@sonula44 mozem sa vas spytat, kolko cca stoji ubytovanie na tyzden? Rozmyslame nad Chorvatskom a Talianskom.. tak aby sme si vedeli aj toto porovnat. 😅 Dakujem.

andrea77
autor
28. jún 2013

@emily76 ja som si cez cestovkul nahodila kalkukáciu, nás by vyšla cca 1500 eur s polpenziou a vlastnou dopravou, s tým, že malá bude mať 4 roky a syn 10 rokov.Neviem, či to je veľa- málo.....

erika286
28. jún 2013

Dobry den my sme boli na ostrove Rab 2x a bolo tam super.Boli sme ubytovaný v dedinke Lopar, práve tam je piesočnatá pláž a ubytovaný sme boli v apartmáne , vyšlo nás to na osobu 10e.Boli sme velmi spokojný je tam ideálne pre rodiny s deťmi.

jajka68
28. jún 2013

@emily76 my odchadzame zajtra, a co sme volali na jeden apartman, tak povedali 100 € na noc pre 7 ludi, no uvidime aka cena bude na mieste, lebo sme to nerezervovali

emily76
28. jún 2013

@andrea77 @erika286 dakujem.

@jajka68 tak peknu dovolenku. 🙂

my uvazujeme koncom augusta, ze by sme vybehli, najstarsi s nami tento rok uz nechce ist, tak by sme boli 2 dospeli a 2 stvorrocne deti. No uvidime, kde nakoniec skoncime. 🙂

obcansr
28. jún 2013

@emily76 no my ideme na 10 dní do Podgory 8 ludí a za 1115e v akcii , nie cez cestovku to je drahšie, app Lampič sa to volá a našla som to cez net v nedelu vyrážame tak som zvedavá , cez cestovku je všetko drahšie , lepšie je najst priamo kontakty na ubytovatelov

stanka02
11. júl 2013

Boli sme pred 2 rokmi, drobec mal 11 mesiacov. Plaz je super. Ubytko sme mali v tom koplexe co pises, no vo Family hotels. Tento rok chcem ist znova, no nemame nic rezervovane, tak dufame, ze bude nieco volne.

stanka02
11. júl 2013

Planujeme ist 31.07.2013, kto este ide vtedy?

bibiana79
7. feb 2014

Jajka68, ako ste boli spokojní s ubytovaním, kde ste boli v júni 2013 (ostrov Rab) ? Písali ste, že ste mali dohodnuté 100Eur pre 7 ľudí, ale už ste nepísali, ako sa Vám páčilo. My tento rok tiež plánujeme ísť do tejto lokality. Prosím ozvite sa, prípadne ak Vás môžem poprosiť o nejaký kontakt. Ďakujem. Bibiana 🙂

sofika78
1. mar 2014

@erika286 Mohla by som vas poprosit info na ubytko v Lopare? Tento rok sa tam chystame,ževraj je tam pekne... 🙂

erika286
1. mar 2014

@sofika78 Dobry den mrzi ma to ale kontakt na rodinu u ktorej sme bývali nemám, ale my sme šli len tak n blind, aj posl.dva roky sme boli na ostrove Brač a tiež takto.

sofika78
1. mar 2014

dakujem 🙂

alias313
2. júl 2016

Ahojte, prosim kto ste boli na Rabe cast Lopar, je tam nejaky vacsi supermarket?dakujem

kmirkav
2. júl 2016

@alias313 ano, je

alias313
2. júl 2016

@kmirkav nieco ako lidl?alebo len ten ich obchod konzum?dakujem krasne za odpoved

kmirkav
3. júl 2016

@alias313 nie, nie je to lidl, je to ich znacka siete, neviem ako sa to vola (skus google earth), ale je dost velky (mozno 1,5 km od san marina), pokial ide len o potraviny, tak pri san marine su tiez jedny mensie (mozno ich je tam aj viacero, ale my sme nechodili casto nakupovat, mali sme zabezpecenu stravu)

katinka71
3. júl 2016

@alias313 je velkyi Konzum na zaciatku Loparu.Lidl tam nieje

alias313
3. júl 2016

@kmirkav dakujem kraaasne za pomoc.

alias313
3. júl 2016

@katinka71 dakujem krasne za pomoc.popozerala som ten Kozum a ceny fajn aj vyber.z domu nic netrepem😘😀

katinka71
3. júl 2016

@alias313 teraz v juni sme tam boli bol dobre zasobeny ,nam sa mineralky zdali drahsie,my sme mali poplenziu jedla vela velmi sme nepotrebovali ine veci dokupovat

alias313
3. júl 2016

@katinka71 dakujem.My sme si prenajali dom, takze stravu nename.Na Rabe sme boli par rokov dozadu a v inej casti, tak preto som chcela vediet ako to je na Lopare.Nechcem zase ako osol plnit cely kufor, ak je tam dobry supermarket😉

jovana100
3. júl 2016

ahojte žienky...poradte niečo fajn pre 2 osoby za priaznivé ceny. ďakujem 🙂

katinka71
4. júl 2016

@jovana100 my sme byvali v San marino komplexe v lopar s polpenziou

jovana100
4. júl 2016

@katinka71 kolko vás to vyšlo?