Dovolenka v Štúrove

mimi30
17. apr 2012

ahojte. môže mi niekto odporučiť ubytovanie /2 deti + 2 dospelí/ , penzion v Šturove? chcem niečo s velkou krytou terasov, vzhladom k tomu že minulý rok nám na dovolenke týždeň pršalo a boli sme stále v jednej unimobunke. pozerala som červený smrek.celkom sa mi pozdáva. dakujem za typy!

patka6
19. apr 2012

ahoj aj ja zhanam nieco v arealy kupaliska, vy ste boli kde ubytovani? nepacilo sa? my chceme ist s 17 mesacnou dcerou 🙂

mimi30
autor
27. apr 2012

@patka6 ahoj, neboli sme v šturove minulý rok, boli sme vo Velkom Mederi. toho roku ideme do štúrova. . vybrala som si ten penziom červený smrek. je to trošku dalej od kúpaliska ale nevadí. 😉

patka6
30. apr 2012

@mimi30 a ako bolo vo velkom mederi? 🙂

mimi30
autor
30. apr 2012

vo velkom mederi bolo super. až nato že skoro celý týžden pršalo a bolo zima. ten tretí týžden prázdninový bol hádam nejhorší. ale sú tam bazény aj kryté tak super.

adka_061
9. máj 2012

My sme boli v Afrodita penzion v Sturove je to sice daleko od kupka ale je tam pekne ticho a velmi prijemny hostitelia 🙂

katrinka8
16. máj 2012

My sme boli v dedinke Nana (cca 2km od kupaliska v Sturove) - po chodniku sme dosli pesi priamo na kupko. Penzion Ister sa to volalo. Maju velky dvor - zahradu, gril, hojdacka pre deti, kryte posedenie, herna so stolnym futbalom... http://www.penzionister.sk/ Majitel velmi prijemny a ochotny pan 😉

melissa88
23. máj 2012

@mimi30 dobry den,aj my chcme ist na dovolenku so štúrova a tiež sa mi pozdava penzion červeny smrek. my mame 20mes. synceka a hladame vhodne ubytovanie. máte aj nejaké iné tipy s referenciami? dakujem...

lenockaaa
23. máj 2012

@melissa88 cerveny smrek je super pre deti, boli mse tam tento vikend 4 rodinky s detmi. pre deti ako stvorene ja som bola nadsena a uuuplne som si tam oddychla kedze deti nemali kam ujst mimo, ziadne nebezpecenstvo, lietali spolu od rana do vecera, je tam gril ohnisko...super ubytko za super cenu...isla by som znova 😀

lenockaaa
23. máj 2012

@mimi30 cerveny smrek je super pre deti, boli mse tam tento vikend 4 rodinky s detmi. pre deti ako stvorene ja som bola nadsena a uuuplne som si tam oddychla kedze deti nemali kam ujst mimo, ziadne nebezpecenstvo, lietali spolu od rana do vecera, je tam gril ohnisko...super ubytko za super cenu...isla by som znova

melissa88
23. máj 2012

@lenockaaa a ako je to daleko od kupaliska?

lenockaaa
24. máj 2012

@melissa88 neviem presen ako je to daleko ale bude to niekde blizko, my sme sa kupat neboli, boli sme len pozriet v ostrihome-kraasne miesto, super vyhlad, da sa ist aj s kocikom a len cez most zo sturova a si tam. je tam aj pekne namestie, restiky , fontanka a pod. inak sme boli len na zahrade, detom sa tam velmi pacilo ale je pravda, ze sme boli len od piatku do nedele, kebyze sme dlhsie a je pekne pocko tak urcite ideme pozriet aj kupalisko ale inak da sa doniest aj nafukovaci bazenik a mat ho tam na zahrade.

potapacccc
24. máj 2012

@lenockaaa
ideme v juli do sturova do cerveneho smreku, chcem sa opytat ake je tam sukromie, chystame sa 2 rodiny / 3 a 4 miestna izba /, nebudeme si zavadzat resp. obmedzovat s ostatnymi ubytovanymi ? nie su tam papierove steny ? aby nase deti netrpeli neskore nocne zabavy susedov a aby sme si nemuseli davat pozor na kazde slovo a oblecenie. Dakujem za odpoved.

lenockaaa
25. máj 2012

@potapacccc ahoj trojka stvorka su tie dve izby v strede, su vedla seba, steny podla mna niesu "papierove" 🙂 urcite si zavadzat nebudete, kazdy ma pred izbickou svoj vlastny stol a ak budu susedia tolerantni tak sa deticky na hluk urcite budit nebudu 🙂

mimi30
autor
1. jún 2012

@potapacccc
ahoj. idete v juni do č. smreka? môžem sa spýtať ako si objednávala ubytovanie?
dakujem za odpoved

drobcekrs
6. júl 2012

Ahojte babenky, mi ideme od zajtra tiež do Štúrova, ubytko máme mimo areálu www.grifin.sk , na webe sa m i to celkom pozdával, má oplotený velikánsky dvor, kryté posedenie, gril, hojdačky, moooc sa tešíme, tak dúfam, že nám splní očakávania 🙂. Dám vedieť, ako bolo, len nech nám počasie vynde 🙂

zuzu_la
15. júl 2012

@drobcekrs ahoj,mozem poprosit o dojmy z ubytka v grifin? aj mne sa to podla foto pozdava 🙂 aka je realita?

manamani1
15. júl 2012

Neviem si predstavit, co Vas to taha sem do Štúrova!!!

pakin
15. júl 2012

Pekny je aj K plus penzión. Je to nedaleko od kúpaliska. Ked niekto potrebuje dám tel.c. 😉

epelino
15. júl 2012

ahojte,vedeli by ste mi poradit kde by nas ubytovali na 2-3 noci?kde je este teraz volne?dakujem!

drobcekrs
15. júl 2012

@zuzu_la ahoj, izba menšia než na fotkách, mali sme 3 posteľovú. Klasické vybavenie, až na to, že tam nie je drez, takže sme umývali v lavóriku v "kúpeľni", ďalej ma prekvapilo, že sa nedal urobiť prievan, na wc žiadne okno, postele sme mali zatuchnuté, pred izbou posedenie na papaníčko. Nám izba nevyhovovala, keďže naše deti spávajú aj na obed. Dvor ako na fotkách, krásny, trávnatý so 4 hojdačkami, ale nie pre malinké detičky, jedno pieskovisko takmer bez piesku, altánok s posedením a možnosťou grilovania, ale pred izbami boli namiesto trávy kamienky, takže sme mladšieho syna nemohli spustiť z očí, chcel si na nich pochutnávať. Do mesta a na kupko sme to mali asi 10 minúť, takže lokalita vyhovovala, prostredia bolo fajn, tiché, to nám vyhovovalo. Takže ak to mám zhrnúť, tak do Štúrova sa určite vrátime, ale už iné, väčšie, komfortnejšie ubytko.

redroseleny
9. júl 2014

Baby môžem sa opýtať kolko vás to stálo v tom červenom smreku.

smejko
5. aug 2014

bol niekto v KPLUS penzione ? dakujem

lealujzaleo
5. aug 2014

Štúrovo je úžasné. úplne stvorené na letnú rodinnú dovolenku. boli sme minulý rok a ako na potvoru si neviem spomenúť na názov hotela, takže keď si spomeniem určite to dohodím. bol na dva kroky od Vadašu, mal krytý bazén s vyhrievanou vodou. večer sme sa chodievali prejsť po meste. len odporúčam. 😉

januskalo
6. aug 2014

v Štúrove sme boli tento rok v juny a páči sa nám, mali sme vlastný apartmán aj s terasou, voda v bazene tepla a deti sa vybláznili vo vode 🙂 Na rok by sme chceli skusiť niečo iné, možno Egypt s aquaparkami, máte skúsenosti? Poradíte nejaký hotel alebo oblasť?
http://destinacie.edovolenky.sk/egypt/dovolenka...

majaza
20. aug 2014

@lealujzaleo nespomenula si si na ten hotel?
nemas link?
dik

lealujzaleo
21. aug 2014

veru neviem. skúsim popozerať nejaké papiere doma, či niečo nenájdem kde by bol spomenutý názov.

lianka7
21. aug 2014

@lealujzaleo Thermal hotel 🙂

lealujzaleo
21. aug 2014

máááám to. volá sa hotel guest centre. 😉

lealujzaleo
21. aug 2014

neznášam ten pocit keď si neviem na niečo spomenúť 😝