Kam idete tento rok na dovolenku k moru?

cukroska
21. jún 2015

Kam sa chystáte tento rok na dovolenku k moru? Respektive kde ste boli?Podeľte sa o svoje dojmy,zážitky,pridajte recenzie, tipy na výlety a miesta ktoré sa určite oplatí vidieť a spoznať.Akú ste mali cestu autom,v akom termíne je najlepšie ísť,aby ste nezastihli na hranici Turkov.Ďakujem za každú recenziu,zážitky,dojmy,poteší každá rada či skúsenosť a prajem všetkým tú najkrajšiu a zároveň pokojnú dovolenku 🙂

traffic
21. jún 2015

kazdyy rok chodime do Norska, krasna krajina, vzdy tam ideme v poloivic jula, kedy v Norsku (kde je cely cas zima) je akurat horuce leto, to trva tak asi dva-tri tyzdne, vzdy ked tam sme, chodievali sme aj v auguste, ale tam uz bola jesen, tak teraz len v juli, a co sa tam oplati vidiet? Urcite fjordy, tie su prenadherne, taktiez hlavne mesto Oslo. Pre deti su tam rozne zabavne parky, alebo climbing parks - kde deti splhaju lozia, taktiez dospeli, alebo bicykluju po lese, taktiez je tam technicke muzeum, kde deti aj dospeli si pridu na svoje. Kazdy si tam najdenieco pre seba.

monikazs
21. jún 2015

My sa chystame na nasu prvu rodinnu dovcu do Talianska, Carloe. Ideme na jeden tyzden s nasim takmer stvorrocnym syncekom.

bonaqa2013
21. jún 2015

My ako každý rok NIKDE. Max. kúpaliská na Sk

cukroska
autor
22. jún 2015

@bonaqa2013 ved aj Sk máme veľa pekných miest aj kúpalísk 🙂

mamee
22. jún 2015

Aj mňa by veľmi zaujímalo kam sa chystáte tento rok na dovolenku. Chceme ísť iba s mužom na týždeň bez detí. Kam by ste odporučili? Kde je najmenej imigrantov? Nechceme byť celú dovolenku iba zavretý v rezorte. Takže viem, že Egypt, Grécko, Kos nehrozí,,,, Plánujeme ísť začiatkom augusta,,,, tak asi musíme vylúčiť aj Turecko lebo tam bude stráášne teplo.
Prosím poraďte kam????

cukroska
autor
22. jún 2015

@mamee my ideme Grecko

sandra551
22. jún 2015

Už som bola teraz na Malorke a chystáme sa toto leto ešte na Sardíniu, južné Anglicko a Barcelona 🙂

cukroska
autor
22. jún 2015

@mamee myslím,že bezpečných miest pre turistov je veľmi veľa 😉 treba len vedieť čo od dovoleky očakávate a už len hľadať,čítať recenzie..myslím,že turistov sa to priamo netýka..aspoň nie všetky destinácie

filipal
22. jún 2015

@cukroska myslim, ze je jasne, co ocakava, ked nechce zobrat so sebou deti.
Som si myslela, ze tento neduh uz davno vymrel...
Obrat 5 rocne deti o zazitky, ktore mozu ziskat na dovolenke je riadny egoizmus.

mamee
22. jún 2015

@cukroska chceme pochodiť kade tade...tak preto sa pýtam kam by kto odporucal
Keby sme mali v plane cele dni len vegetit v rezorte tak by sme tuto otazku ani neriesili. Ide mi o bezpecnost mimo rezortu.

@filipal mysliet si mozes co chces...
Na to kam s detmi cez leto ideme a kam nie mame svoje dovody...
Tak sa nemusis obtazovat sa k tomu vyjadrovat 😉

mamee
22. jún 2015

@sandra551 pisem IP 😉

filipal
22. jún 2015

@mamee predsa som sa len obtazovala, aby si vedela, ze na detoch, ktore s rodicmi cestuju a ktore nie, je to riadne vidiet. Jednoducho co najviac rozmanitych zazitkov deti rozvija, by si sa cudovala, ako sa lisia reakcie a vedomosti deti v skole.

mamee
22. jún 2015

@filipal s drobcami cestujeme dost aj toto leto budu mat zazitkov az az 😉 Mozes byt kludna 😉

bubulatko
22. jún 2015

My ideme do Chorvatska do Drvenika uz sa tesime..

filipal
22. jún 2015

@mamee hlavne, aby si bola kludna na dovolenke ty a pekne si ju uzila 🙂

0silvia0
22. jún 2015

@cukroska my sme zvolili tento rok Rodos, letíme v auguste. Vy idete kam presne?

mamee
22. jún 2015

@filipal neboj ja si s rodinkou uzivam kazdu jednu chvilu plnymi duskami 😘

bubelko
22. jún 2015

@cukroska juzne francuzsko

lulana79
22. jún 2015

My odlietame do Grécka o necelé 3 týždne. Ale na pevninu, nie na ostrov... 🙂 Tak hádam to v Aténach nebude horšie ako to, čo sme mali túto sobotu v BA 🙂

summerlili
22. jún 2015

My tento rok Grécko - pevnina - Peloponézsky poloostrov presne o mesiac 🙂 .
Veľmi sa tešíme, najmä na spoznávanie histórie. Klasicky, ako každý rok, 2+2.

malalila
22. jún 2015

Grecko

hanka_april
22. jún 2015

v juli d Chorvatska - Vodice a v auguste na Kretu 😎

bubinko1506
22. jún 2015

u nas tento rok opat zvitazilo Chorvatsko, presne miesto nevieme, nechame sa prekvapit, kam nas vietor zaveje 🙂

nevelyn
22. jún 2015

nikam, pretoze cakame prve... a asi sa z toho zblaznime, cestovanie bolo nase najvacsie hobby a teraz uz od decembra sedim doma☹. Ak by som mala na vyber a malo by to byt v blizkosti, tak mna to strasne taha na Sardiniu. A na zaklade vlastnych skusenosti, s nizsim rozpoctom by som doporucila juzne Chorvatsko (Dubrovnik-Makarska-pohorie Biokovo a cestou i zastavka v Plytviciach alebo v Krke alebo oboje), Lago di Garda v severnom Taliansku (ale v sezone tam bude hlava na hlave☹, inak je to nadherne miesto, okrem vody a hor su tam i bozske zabavne parky) alebo Mallorca, s trochu vyssim rozpoctom Korziku (neskutocna kombinacia nadhernych hor a prvotriednych plazi - ale tu je idealom mat auto, aby clovek obkruzil ostrov a trajekt sa oplati kupit niekolko mesiacov dopredu) alebo juzne Portugalsko - Algarve - plaze obklopene fantasknymi skalnymi utvarmi (sem je komplikovana doprava - bud kupit zajazd alebo letenku a prenajat auto).

cukroska
autor
22. jún 2015

@0silvia0 my ideme do Parálie,chceme pochodiť všetko čo sa dá,samozrejme kuknúť Olymskú rivieru ,Kateriny to bez debaty,Leptokariu,Nei Pori všetko v okolí čo sa dá a radi by sme dali Meteory,aj keď sme ch eli pôovodne Atény,ale cesta ma v sekunde odradila,že to už deti nebudem stresovať,no uvidíme ako to postíhame,ale rozhodne sa celé dni nebudeme vyvaľovať len na pláži,lebo plánov je veľa 🙂Tak asi každý deň iná pláž ,no uvidíme ako bude,ale deti sú trénované,chodia s nami od začiatku,malý precestoval už toho s nami veľmi veľa,od Chorvátska,Talianska,Benátky,Grécko,celé Bulharsko,nemá problém absolútne ani z výletmi tak sa dá kdekoľvek 🙂Posledný deň sme zvykli dať aquapark WATERLAND v Thessaloniki,ale už nepojdeme keď sme boli.To je výhoda cestovania autom,aj keď my vždy si dáme aspoň jeden fakultatívny výlet loďou,alebo čo nás osloví...ale zase dajú sa požičať /prenajať/aj autá,skútre,motorky,dnes je výber široký .Ale nikdy nič nesilíme,ak sa im páči pláž tam budeme tam,ale okolité to radi pozrú aj oni.Veď môj mladší len nech má piesok a vodu a je max.spokojný,nič viac im nechýba.Uvidíme ako bude,prvý krát máme rezervovanú dovolenku takto dopredu,vždy sme chodili zo dňa na deň,najviac 2 dni pred cestou sme vedeli dopredu kam ideme a kedy,ale posádka je pripravená kedy koľvek vyraziť,aj keď zbalené nemáme nič do troch hodín sme schopný vyraziť hehe 😀 😅 Peknú a pokojnú dovolenku všetkým 😉

cukroska
autor
22. jún 2015

@nevelyn díky za tip a určite si uži tehulkovanie,je to krajší pocit ako dovolenka,veď tých ešte bude aj s drobcom dosť 🙂

cukroska
autor
22. jún 2015

@lulana79 super a kde Atény?

ivkadracova
22. jún 2015

Odporuca niekto taliansko? Tak neskorsie, oktober/november.. alebo kde radsej takto neskoro? (nechcem uplnu exotiku, chcem europsku kulturu, alebo aspon pribliznu)

ghostsgirl
22. jún 2015

Boli ste niekto v Atenach na plazovani? Stoji to za to?

tilly
22. jún 2015

@filipal suhlasim s tebou, ze na scestovanych detoch je to velmi vidiet, ale takisto suhlasim s
@mamee obcas treba vypadnut aj bez deti, ked ich mas kam dat, ved u babky, tety moze byt tiez super, zas ine zazitky... teda ak ich zoberies aj so sebou a mozes aj sami, to je ideal 😵 my bohuzial nemozme na dlhsie ako tri dni bez deti vypadnut a to si nechavame na zimu, lebo lyzovacka s detmi a bez deti je velky rozdiel 😅 s nimi musime ist rychlo a lozit po funparkoch, mame max. polhodku na obed a potom zas na svahy... ked ideme sami, je to take romantickejsie 😀

my sme boli tento rok dva krat pri benatkach, este pojdeme do talianska, ale nizsie