Kam na predĺženy víkend na Slovensku?

szdan
7. jún 2011

Vedela by mi niektorá mamina poradiť vhodné miesto pre víkendový prípadne predĺžený víkendový pobyt na Slovensku pre samotnú maminu so 4 ročnou dcérou v nejakej slušnej cene?

liz_lemon
7. jún 2011
ivkapon
8. jún 2011
nefertiti7
8. jún 2011

ja mam velmi dobre skusenosti s www.limba.sk, vyuzivame ich sluzby kazdy rok, zadate si pribliznu lokalitu, su tam fotky objektov, kde sa mozete ubytovat aj ceny, dostupne kupaliska a ine moznosti vyletov, super vazne, boli sme v Bojniciach, Santovka, Bešeňova...tento rok chceme Liptovský Ján....oplati sa to....

lucka1987
8. jún 2011

pripajam sa k nerertiti7. Limba.sk ma velky vyber , roznych ubytovani, od najlacnejsich po tie drahsie, foto objektov, dostupnost sluzieb a podobne. tiez sme s tou strankou spokojní 😉

jankamajka
8. jún 2011

ahoj, my ponúkame ubytovanie v súkromí,pod Roháčmi,v okolí si myslím, je veľa zaujímavostí, aj my máme 4 ročnú dcérku,pozrite si našu stránku ,možno sa vám zapáči 🙂 www.privatpodbrehom.szm.com 🙂

simisi
8. jún 2011

@nefertitt7 Liptovsky Jan navstevujeme uz par rokov,ja tam krasne 😉 😉 😉

annie13
10. jún 2011

suhlasim so simisi Liptovsky Jan my chodime konkretne do Aveny a sme spokojni, blizko je do tatralandie, Besenovej, boli sme aj v Poprade Aquacity aj v Zoo v Spisskej,zrusili sme si obed na hoteli a spravili sme si maly vylet aj do polska, predlzene vikendy maju za super ceny a ranajky su tam uzasne svedske stoly s jedlom od vymyslu sveta
http://www.avena.sk/page.php?3&stredisko=avena
pozri si akciovu ponuku v ponuke na lavo fakt dobre ceny momentalne

travelgirl
22. aug 2011

Ahojte, chodievame na vikendove pobyty na Slovensku cez www.aventuria.sk Su tam rozne pobyty, dokonca aj pobyty na farme, m ozno by sa dcerke pacilo taky vikend na ranci. V aventurii velmi ochotni, da sa s nimi dohodnut, dokonca usiju pobyt na mieru alebo zmenia a prisposobia podla poziadaviek.

sampo
23. aug 2011

nam bolo dobre v Rajeckych Tepliciach 🙂 v hoteli diplomat, ale je isto aj lacnejsie ubytovanie

monikapalo
30. aug 2011

Besenova, ubytko na sukromi 😉

simik22
30. aug 2011

my sme boli v Trencianskych Tepliciach, penzion Baske, jednoznacne odporucam, 11O perc. spokojnost, super prostredie, krasna priroda, super sluzby. Nasli sme vyhodnu ponuku na nete, polpenzia plus wellnes za super cenu.

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cigaretka5
5. sep 2011

my chodime na semerig, je to sice rakusko ale z BA blizko, http://www.alpenhofhotel.eu/sk/cennik-zima-2011...

modrofuzik11
6. sep 2011

odporucam hotel permon. vyborna strava, perfektne bazeny a aj program pre deti.

marta72
18. sep 2011

Ahojte, pozrite Sasovinky, organizuju predlzene vikendove pobyty aj s baby plavanim, aj zazitkove pobyty s animaciami pre deti, najblizsie Mikulas.

jespera
19. sep 2011

Sasovinky - pozerala som, ale na moj vkus je to riadne drahe - pre 1 dospelu osobu a dieta - 232 eur a pre dve osoby 324e ??? ved egypt na 11 dni je teraz za 300 eur...su to sialeneeee ceny...

nelicefo
1. okt 2011

My chodíme do Tatier.
Konkrétne http://www.hotelpermon.sk/

iinuska
5. okt 2011

ahojte, vedeli by ste mi poradit ? Radi by sme vybehli na predlazeny vikend aj s maldsim synom. Mate nejake tipy?dik

abbey1
5. okt 2011

Práve sme absolvovali víkend na Liptove v penzione Alžbetka. Super majitelia, super pre deti: bazén, obrovská záhrada s ihriskom a v blízkosti jaskyne, hory, kúpaliská. A aj cena bola super.

pimpulienka
5. okt 2011

Dunajska Streda hotel Bonbón 🙂

katik80
7. okt 2011

Máte niekto skusenosť s nákupom cez zlavy.sme.sk. Kupujú sa zlavové vouchery, aj s 50% zlavamy na ubytko wellness.

ada11
29. okt 2011

ja som tiež pozerala nejaký wellnes pobyt pre 2 osoby, ale zatiaľ som nenatrafila na nejakú super ponuku. ja by som to objednala kľudne aj dlhší čas vopred, ale tie ceny sú vysoké 😠

alusha
5. nov 2011

dievcata, skuste pohladat cez zlavove portaly, zlavomat, zlavadna, a ine, da sa velmi dobre usetrit a byvaju tam perfektne pobyty, my ideme v decembri prvy krat takto, tak som zvedava, ako budeme spokojni 🙂