Kam s dieťatkom na dovču na Slovensku?

reni1512
26. jan 2014

Maminy pište skusenosti kde je uplne ze suprovo v lete u nas na Slovensku (pripadne v HU) 🙂 co sa tyka ubytka, kupania, bazenov a tak 🙂 Strasne chceme vypadnut niekam na par dni a neviem ktorou cestou sa vydat 🙂 mala bude mat v juli rok, vdaka 🙂

lula03
26. jan 2014

Prave sme sa o tom dnes doma bavili. Nam bolo super v Demanovej,Natalka mala vtedy dva rocky. Byvali sme na dome so zahradou,vylety su tam super,je tam kam ist kazdy den. A kupat sme sa chodili do Tatralandie,Besenova....Liam bude mat v septembri rok,viem si takuto dovolenku predstavit aj toto leto 🙂

lula03
26. jan 2014

Alebo ma este napadlo....aj Patince nas dost lakaju,alebo Terchova,tam sme boli minuly rok a bolo tam fantasticky.

reni1512
autor
26. jan 2014

@lula03 jeee dakujem 🙂 🙂 super super! a toto ubytko si aj pamatas kde to bolo? presne nieco na ten styl hladam, nie velmi hotel, ale skor dom, apartman, aj keby som varit mala 🙂 len nech mame kam vyjst a nie je nuda v okoli 🙂

bertik25
26. jan 2014

Ked mala mala 2 boli sme v Patinciach a bolo super. Ked mala 3 boli sme v Jasnej a lanovky si zamilovala takze tento rok asi zas Tatry 🙂 alebo Liptov tam je tiez vsetko a velmi sa nam tam pacilo ale kupat sme sa neboli 🙂

lula03
26. jan 2014

@reni1512 boli sme priamo v dedine Demanova,nasli sme to cez net,je tam toho habadej,urcite s vyberiete 🙂 A bola to fakt dovolenka,na ktoru stale spominame. My byvame na cinziaku,tak nam ten dom bol veeeelmi vzacny. Vecer sme grilovali,vsetko sme mali k dispozicii. A pre Natalku sme mali nafukovaci bazenik,vyblaznila sa aj v nom 🙂

lula03
26. jan 2014

@bertik25 si asi rovnaka krvna skupina ako ja 🙂

bertik25
26. jan 2014

Aj my sme byvali v Demanovej v rodinnom domku takom detskom penzione - mali super zahradu vybavenu pre deti, dobre varili aj ubytovanie bolo dobre. Malej sa pacilo. Cez den tury a potom vecer veget na zahrade na trampoline 🙂 spala ako dudok. To iste na Liptove - deti sa kupali v potoku, vecer opekacky 🙂 netreba ani Tatralandiu 😀

reni1512
autor
26. jan 2014

@bertik25 paraada 🙂 super super!!! vdaka

zuzanaaf
26. jan 2014

my sme boli v hoteli Gold Terchova, je to hotel pre deti, bolo uplne super, vtedy mali aj nejaku akciu, oplatilo sa, skus pozriet.

milocka29
26. jan 2014

@reni1512 my sme minuly rok boli 2x v Bešeňovej. Chodili sme sa tam kupať do Tatralandie, Byvali sme na private so super zahradou s vybavenim aj pre deti aj dospelych. Bazeniky su tam aj pre detičky.

reni1512
autor
27. jan 2014

@zuzanaaf dakujeeeem 🙂
@milocka29 dakujeeem 🙂

nesselande
30. jan 2014

@bertik25 nemas prosim nazov, zhanam presne taketo ubytko pre dve rodiny s detmi - 4roky. dik

bertik25
30. jan 2014
rodinnevikendy2
7. feb 2014

Podte s nami 🙂

Organizujeme rozne rozpravkove pobyty pre rodiny s detmi pocas celého roka.
Najblizsie pocas jarnych prazdnin SASOVINKY SNEHOVINKY s babyplavanim
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

a Velka noc VELKONOCNE JARNE CAROVANIE
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

katka2511
7. apr 2015

@lula03 kde v Terchovej ste boli ubytovaní? Môžem poprosiť skúsenosti ,spokojnosť s ubytovaním?

lula03
7. apr 2015

@katka2511 no to si presne uz nespomeniem...ja pozeram casto ubytko cez zlavomat,skus tam 🙂

katka2511
7. apr 2015

@lula03 ďakujem, zľavy pozerám, len som chcela vedieť aj recenzie 😉