Kam v lete na Slovensku?

zuul
9. feb 2014

Maminky nemate nejaky tip na dovolenku na SK v lete? potrebovala by som nieco s urovnou ubytovania "aspon take ako doma" + aby sa tam dalo opekat + mozno nejake preliezky pri chate + vylety po okoli aj na peso + no kludne aj vzdialenejsie s autom. Nemusia to byt Tatry... dakujem.

libka1
9. feb 2014

Liptov, napr. Liptovsky Jan. Tam mas ubytovanie od vymyslu sveta a stale je co robit. Jaskyne, tury, kupalisko, aquaparky...

mmmj
9. feb 2014

No my sme boli v Tatrach, vo Velkom Slavkove ma Aplend taku chatovu osadu, ci ako to nazvat. Vsetky chatky su fajn, niektore uplne nanovo zrekonstruovane, je v nich aj kuchyna. Neviem,ci by to splnalo standard ze aspon ako doma, ale my sme boli spokojni. Je to uzavrety areal, su tam preliezky, trampoliny, pieskovisko, taky maly domcek, kde si mozu deti aj malovat. Je tam salas, kde uzasne varia, tiez s detskym kutikom aj s vonkajsim ihriskom a sedenim. No u nas spokojnost....

ivanaportasikova
9. feb 2014

Odporucam Rajecké Teplice. Ubytovanie typu: penzion, hotel, chatky, staci si vybrat. K dispozicii je krasne wellness priamo v kupelnom dome "Afrodita" alebo velky bazen v hoteli Diplomat. V lete je v prevadzke kupalisko Laura. Prijemne vychadzky do okolia, nenarocna turistika.... Je tam dostatocne mnozstvo restauracii (ak by sa vam nechcelo niekedy varit). Tolko moje odporucanie....

minnie55
9. feb 2014

My veľmi radi chodievame do Bešeňovej - je tam naozaj krásny aquapark s atrakciami od výmyslu sveta - naše deti tam boli v lete nadšené, povedali, že je tam lepšie ako v Turecku 😀 😀 😀 😀
Odtiaľ máš aj výbornú východiskovú pozíciu na rôzne výlety - Vysoké, Nízke Tatry, Donovaly, Vlkolinec...

orieskova
9. feb 2014

No mi sa chystame aj s dcerkou cez jarne prazdniny-Lipt.Ján.teda Slovensko stoji na tych par dni viac penazi ako zahranici.. ☹

gretka2
9. feb 2014

U nas vyhrava jednoznacne chata uhorcik.sk (Ilcik Rajnoha - su to 3 chty) v Terchovej. Chata s izbami s vlastnym soc.zariadenim, kuchynka, cistucke, vonku ihrisko detskje, pieskovisko, preliezky, velke travnate aj betonove plochy na hry (prip. na mensi bazen), grilovaci altanok, spolocenska mietnost....vsetko mozne. Mas tam sukromie, nikto ti tam nebeha cudzi ( boli sme uz aj na takej chate, v ktorej bola restika a "nase" trampoliny a ihriska "okupovali" turisti :(
My sme tam boli partia - rodiny s detmi a vsetkym sa pacilo. Akurat sa tam da tusim ubytovat minimalne na tyzden a nam vyhovovali 3-nocove pobyty :(

janicka11
9. feb 2014

Super téma presne aj ja tak už špekulujem čo kam v lete d na dovču s detmi,,no mna láka šturovo.. 😉

lubina
9. feb 2014

Villa Betula - pri Liptovskej Mare, super family friendly, ubytko, vyzitie pre deticky, ozaj odporucam, byvame nedaleko a casto tam s detmi chodíme pohrat sa a vyblaznit. A okrem toho v Liptovskom MIkulasi a okoli je stale co robit, aquapark, jaskyne, skanzen v Pribyline....

davita
9. feb 2014

Super tema!!!! a na tomto sa fakt neda pohadat, aspon dufam 🙂
ja tak isto odporucam Liptovsky Jan, genialne tury, aj na cely den, aj strme, aj mierne a hlavne kusisko asfaltky takze aj s kocikom, pridam aj konkretne ubytko Srachanovka = je to presne ako si popisala, rodinne izby, detsky kutik vonku aj dnu, opekanie, welnesik, pro rodinny personal, domaca strava, 100% hygiena = kazdy den upratanie izby a vymena uterakov, my sme boli na jesen, 2 dni prsalo, automatika rano pri upratovani rozdali na izby susice pradla take skladacie ..... nam sa to pacilo, ak si pozries referencie, nie su tam staznosti 🙂
odporucila by som bansku stiavnicu, kde sa da nakombinovat mesto a hist pamiatky v civilazacii 🙂 aj tury v 🙂 divocine ... su tam nadherne tury aj pre deti ....

pingu1
9. feb 2014

ja odporucam pri namestove Ranc u Edyho.. su tam atrakcie pre deti. mozu sa na konikoch vozit, pozerat zvieratka, je tam priehrada /sice by som do nej ani psa nenamocila/, blizko je polsko atd

nika185
9. feb 2014

Ahoj, ja by som odporúčala Slovenský raj, je to krásna príroda v Sl. rudohorí, chatky priamo na Košiarnom briežku sú rôzne na výber, je tam blízko reštaurácia, berú tam aj stravné lístky, je tam blízko do mesta v Sp. Novej Vsi, kde je ZOO,potom je tam termálne kúpalisko vo Vrbove s termálnou vodou alebo Aquasity v Poprade, blízko je aj Spiššský hrad, špisská kapitula,blízko je aj Demänovská ladová jaskyňa- tu si treba zobrať zimušné vetrovky, do V. Tatier je blízko, z Popradu sa dá ísť pekne električkou do Starého Smokovca, zo stanice je blízko pozemná lanovka, ktorá Vás vyvezie na Hrebienok a odtiaľ sú turistické chodníčky, alebo sa električkou vyviesť až na Štrbské Pleso a tam je pre decká ako stvorená prechádzka okolo jazera, alebo ku skokanským mostíkom. 🙂 Pre decká je les ako stvorený, lepší vzduch a decká sa vybláznia aj keby ste nikam nešli a len pri chatke varili napríklad kotlíkový guláš 🙂 Netreba sa vždy len opekať pri vode, deťom je jedno kde ste, hlavne, že si oni prídu na svoje 😕
Prajem 😉 peknú dovolenku 😉

rodinnevikendy2
11. feb 2014

Ahojte maminky, možno vás zaujme ponuka našich rozprávkových pobytov pre rodiny s deťmi Šašovinky. Pobyty sú animačné, plné príbehov s rozprávkovými postavami priamo v lese, v prírode.

Najbližšie máme Šašovinky snehovinky aj s baby plávaním
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

a cez Veľkú noc- Veľkonočné jarné čarovanie
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

kofoluska
11. feb 2014

Isla som Ti napisat Nova Lesna a penzion Veverica, ale nemusia to byt Tatry taaak neviem :D Kazdopadne, my do toho penzionu zvykneme chodit uz dlhe roky. Ma tri ci styri poschodia, na prizemi jedna izba, na prvom izba a apartman, ktore maju spolocnu kuchynu (socialne zariadenia kazde samostatne). Na druhom poschodi tri izby a spolocna kuchyna. Na vrchnom poschodi tusim len dve izby a spolocna kuchyna. Izby maju niektore sprchac a niektore vanu. Nabeton izba cislo 3 na prvom poschodi ma vanu 🙂))))) A su v nej tri postele. Opekat sa da na zahrade bez problemov. Vyhoda je, ze tam mas plne zariadenu kuchynu, co s pol rocnym dietatom urcite ocenis. Nepredpokladam, ze ho prestravujes po restauraciach 🙂)) Majitel ma penzion aj v Tatranskej Lomnici, tam aj byva - ale tam sme zatial neboli, takze neviem odporucit.
Ako, nie je to nijaky supermegaluxus. Ale je tam vzdy cisto, poriadok a pekne. 🙂

riverparkdanceschool
4. jún 2014

No predsa do detského tábora Hollywood Dance Camp s Riverpark Dance School, kde na nich čaká plno tanca, hudby, pohybu, hier a zábavy s našimi skvelými lektormi a tiež záverečný HOLLYWOOD DANCE CAMP MUZIKÁL, ktorý si budete môcť pozrieť aj vy! Pravé detské muzikálové centrum vyrastie už toto leto v nádhernom prostredí v Modre, Harmónii! Penzión sa vyznačuje skvelou stravou (bio rezort) , prístupom, prostredím a zariadením! Ponúkame Vám dva termíny: 5.7.-12.7. 2014, alebo 2.8.-9.8.2014. Pobyt v tábore máte naviac teraz možnosť vyhrať v našej SÚŤAŽI! NÁJDITE CHYBU V NÁZVE tábora na plagáte a pošlite správnu odpoveď na info@activitytravel.eu. 10.6.2014 vyžrebujeme jedného víťaza. Všetci súťažiaci majú navyše možnosť zakúpiť si miesto v júlovom termíne so zľavou, len za 199€/dieťa. Viac informácií na našej internetovej stránke alebo na recepcia@riverparkdanceschool.sk! Pripravte pre Vaše deti to najlákavejšie leto s nami 🙂

zuzlon
15. jún 2014

Ahoj,my sme boli pred rokom na Domaši v penzióne Tatra,,majiteľ p.Galčík a jeho rodina boli veľmi ústretoví,príjemní a milí ľudia,toho roku by mal sprevádzkovať aj veľký bazén pod penziónom.Ubytovanie bolo pekné ,čisté,pokojné miesto na odddych.Pri týždňovom pobyte nás vyšla jedna noc zdarma a potom boli aj iné zľavy pri možnosti polpenzie.Zašli sme aj na výlety,do Svidníka,či na Duklu.

katarinkalm
15. jún 2014

určite VILLA BETULA Liptovská Sielnica
http://www.villabetula.sk/sk
... raj pre detičky, veľa preliezok, hojdačiek, trampolín, pieskovisko, nafukovací hrad, detská zoo, koníky, ...... ubytovanie aké si len vyberieš od penziónu až po stany na veľmi slušnej úrovni, úžasná strava a hlavne naozaj super personál .... aj keby bolo zlé počasie, tak majú vonku krytý detský kútik, aj vo vnútri pri recepcii majú úžasný detský kútik plný hračiek
... veľa možností na výlet s deťmi - jaskyne, aquapark Tatralandia, Liptovská mara, výlet na lodi na Lipt. Mare, kontaktná ZOO, kúpalisko v Lipt. Jáne, .... každý deň sa dá naozaj toho veľa pre detičky vymyslieť

nomina
15. jún 2014

na zemplinsku siravu-nový akvapark,kolotoče,teplo a lacno,v areali kupaliska,disco,občerstvenie za rozumne ceny🙂

alenqa78
18. jún 2014

V Tatrach su teraz popadane stromy, skor by som isla niekam inam. Ako pise nomina, na zemplinskej je fakt pekne. Alebo potom okolie Liptova, napr. pri Besenovej - vyhoda aquaparku.

molen2
19. aug 2014

Davam do pozornosti : ponúkame ubytovanie na 3 chatách s rôznou kapacitou v oblasti Javorníkov (okr. Púchov) na moravsko-slovenskej hranici. K dispozícii stolný futbal, stolný tenis, šípky, basketbalový kôš, volejbalové ihrisko, preliezky a hojdačky pre deti, vonkajší gril, posedenie , kotlík na guláš....nenáročná turistika po okolí. viac info na www.chatabartek.sk alebo www.chataluna.info

chillicokoladka
20. jan 2015

My sme boli v Štúrove posledné leto. Sme sa ubytovali v penzióne mika. Jediný penzión ktorý nás ubytoval na kratšie obdobie ako sedem dní. Cena super, majitelia fajn a pre deti mali preliezačky, trampolínu. Len odporúčam. www.penzionmika.sk