Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

siskasdetmi
15. apr 2009

Maminky prosim poradte aj ja hladam nejaky dobry hotel alebo penzion vhodny pre rodinu s detmi. Poradte nieco v oblasti Liptov nieco na urovni s dobrou kuchynou.

dakujem

lovasova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siskasdetmi
15. apr 2009

diky zaujimava stranka ale hladame skor nieco na odpocinok potrebujeme uz konecne relax

kristina.jo
15. apr 2009

Na Liptove odporucam villa betula
Velke detske ihrisko (piesok, hojdacky, preliezky, trampolina...), zvieratka (ovecky, kone, papagaj, macka...), detsky kutik v restauracii, prebalovaci pult, nocniky na wc.... Vyborna kuchyna. Par metrov odtial hippoclub kde sa da jazdit na konoch, Liptovska Mara cez cestu, Tatralandia 3 km, Besenova 10 km.....

Ale super sa da ubytovat aj v dedine na sukromi. Velky vyber a dobre ceny 🙂

trpezliva
16. apr 2009

Ahojte. sestra tu bola s manzelom z USA a hladali sme pre nich pekne ubytko v Liptove, nakoniec som nasla penzion liptov a boli velmi nadseni!!! Ze krasne drevene izb, jedlo super, varili im to, co si vypytali, pri penzione je hned potocik, detske ihrisko..no boli strasne spokojni. samozrejme detske stolicky mali tiez.

trpezliva
16. apr 2009

jej, kukam ze maju teraz do juna akciu...vyjde to lacno aj s polpenziou. mozno pojdeme aj my. 😵

siskasdetmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepies
23. apr 2009

ivka urcite to stoji zato. vacsinou taketo chaty vyuzivaju bud partie - to by si urcite nechcela, aby Ti znicili chatu, tak sa treba zamerat na rodinky s detmi.
Ja by som urcite isla. Niededy staci aj malo - trebars pieskovisko, hojdacka,nejaky mini-domcek so smykackou bazénik, nejaky altanok, kde sa da grilovat .................. Tieto detske "veci" nie su uz teraz ani tak drahe.
Rozhodne to vyskusajte, prinajhorsom tam budes travit viac casu Ty s rodinkou a s priatelmi ... 😉

jarka34
23. apr 2009

Ahoj Ivka. Aj my by sme radi išli na takú chatu. Vždy chodíme dve, tri rodinky s detmi. Takže keby si mala
nejaké fotky, pošli. A viacerím stačí len predĺžený výkend. Stojí to za to.A s tou cenou, to vy si musíte určiť,
cena by mala byť podľa počtu postelí,a hlavne v akom stave je chata. Okolo 9-10 eur za osobu. Tak nech
sa Vám to podarí zrealizovať čo najskôr. Tešíme sa.

ivkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepies
23. apr 2009

ak sa trosku prepracuje web-stranka a zameriate sa na rodinky, bude to super. Ceny su fajn.
Nevyhoda je, ze je tam malo lozok na spanie, cize je to tak pre 1 rodinu s dietatom.
Skus vyuzit aj spolupracu s CK, vacsinou si beru 10% proviziu, ale ak zajdes aj do Informacneho centra, mas propagaciu vlastne zadarmo, ak tam nechas vizitky a letaky. To treba rozhodne vyuzit, vela ludi sa tam chodi pytat.
Drzim palce. 😉

trixi
23. apr 2009

ahoj ivkamt, krasna drevenica, urcite bude zaujem. My chodime pravidelne kazdy rok na take miesta, kde je klud a pohoda. Nehladam cez cestovky, ale cez net. Uprednostnujeme take drevenice ako je ta vasa (je rozpravkova) ale ked je na samote alebo na okraji dedin. Aby to malo nejaky dvor, aby sa dalo vonku posediet, co to ugrilovat a tiez je plus, ked je tam nieco pre deticky.

ivkamt
23. apr 2009

pepies - dohromady je tam 13 lôžok aj so súkromím.na chalupe je 6 lôžok a na súkromí je 5 a rozkladací gauč, len je to nafigu rozpísané na tej stránke..

trix - i dvor tam samozrejme je velkýýý aj krb s posedením a teraz rýchlo riešim to pre tie detúrence 🙂, tak myslím, že do mesiaca by sme to mohli mať komplet, tak ak by ste mali potom záujem, budem rada, ked sa ozvete

pepies
24. apr 2009

ivka potom sa ozvi prip. nam posli link na prerobeny web a urcite by sme s muzom prisli min. na vikend cez leto......
takze vela stastia ....... 😉

ivkamt
24. apr 2009

pepies - ďakujem, ozvem sa 🙂

zade
29. apr 2009

Ahojte, su tu aj vychodniarky?
Viete o niecom peknom na vychode dvojrocnym dietatkom? dakujem

yasmina
30. apr 2009

zade Hotel Hubert v Gerlachove...

gagusinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepies
4. máj 2009

gagusinka mate to velmi pekne, urcite by sme v lete prisli ... nadherny region .... 😀

tamia
4. máj 2009

ahoj,
pl8nujeme dovolenku s 2 ročnou dcérkou niekde v tatrách. Rada by som si prečítala nejaké dobré typy, kde je pekné okolie, nie náročné túry a dobré ubytko.

duracelko
7. máj 2009

TAMIA my ideme do západných tatier Roháče - do Zuberca. su tam nenarocne chodniky aj pre kočík, krásna príroda. nasla som si ubytovanie v súkromi. Privát Filek. stravovat sa budeme v reštauráciách... skus Penzion Jantoľák, alebo Priváty Zuberec, je tam velký výber ubytovania

gagusinka
8. máj 2009

Duracelko som Zubercanka tiež prenajimame budes celkom blízko nás , pridte sa pohrat

tin007
9. máj 2009

ahojte, nasla som tu tip na hotel sojka (na liptove), velmi sa mi paci ich stranka a ponuka sluzieb, chcem sa spytat, ci mate niekto s nimi "cerstvu" skusenost, ci uz sami alebo ak ste boli aj s malym dietatom (detmi), tak napiste, prosim, lebo uvazujeme, ze by sme tam v lete stravili tyzden. dakujem

duracelko
12. máj 2009

Gagusinka- keby som vedela že prenajímate aj vy - išli by sme radsej ku vám 🙂 🙂 🙂 .
už som ale uhradila zálohu k Filekovcom. Dufam že tam bude vela rodiniek s detmi - aby sa malý drobec zabavil.
možno sa tam uvidíme ideme začiatkom augusta. páá

lindulienka
12. máj 2009

Ahojte, aj my uvazujeme nad letnou dovolenkou v Zuberci. Zatial nemame pevne stanoveny termin ... nemate pre nas nejaky tip na ubytko na sukromi kde je aj detske ihrisko? Gagusinka, mohla by si mi poslat viac info o ubytku, kt. ponukate? Mozes aj cez IP. Dakujem pekne

gagusinka
12. máj 2009

lindulienka, už som poslala správu do ID.
Duracelko, ozvi sa tesne predtym ked pojdes možte sa príst potom pohrať k nám

anickaajanko
14. máj 2009

my i 😉 deme 😉 do aveny uz sme tam boli 3 krat ale sami
vzdy tam bola kopa rodiniek s malými detickami a velmi si pochvalovali

je tam krasna izba plna hraciek, bazen, pes s ktorym sa da chodit na prechadzky, preliezky, internetova miestnost s kopou hier na PC, biliard, fitko, krasne okolie

uz mame rezevovany september tentoraz aj s malym
dostali sme aj vernostnu zlavu maly zadarmo poskytuju aj postielku stolicku

brinzulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evulik6
19. máj 2009

ahojte....
neboli ste niekto vo Velkom Medri??? rozmyslam ci tam ist ci nie...inak tiez sa mi paci ta Avena... je tam pekne... svokrovci tam boli a pochvalovali si to...

tu je ten termalpark velky meder... vraj je tam dobre, viacery mi to tam odporucali len sa neviem rozhodnut...

ak viete o niecom lepsom radte....dakujeeeeeeeeeeem 😉