Poznáte dobré miesto na víkendové pobyty pre bábätká?

quetinka82
27. máj 2008

Viete mi poradit nejake odskusane vikendove pobyty pre babatka s rodicmi? ( cela SR ) nieco, kde sa da aj zaplavat a taaaak :o)

dakujem.

womenne
27. máj 2008

To by aj mna zaujimalo,ale skor oblast Tatry a okolie.
My sme boli v čechach v Rožnov pod radhoštem bolo tam nadherne,ale chybal tam detsky kutik.teraz pojdeme do Ostravy na vikend ale nemam potuchy kde sa ubytovat.

vroni
27. máj 2008

No, na SK neviem, ale skus tuto: www.semi.at, je to nejakych cca 80 km od Bratislavy a fakt super, prisposobené aj celkom maličkým deťom (boli sme minulý rok, krpatá mala nejakých 9 mesiacov a pohoda) Aha, napadlo mi, pozri aj na www.alva.sk, robievali pobyty s rybičkami, kedysi aj len víkendové, možno nájdeš aj niečo na SK.....

matat
15. nov 2010

Ahojte baby, chceli by sme ist na vikendovy pobyt s nasou malickou, ma 7 mesiacov. Docitala som sa, ze odporucate hotel Sorea odborar, alebo ma este zaujal hotel Eland v Spisskej...viete mi o nich nieco napisat, aby som sa mohla lahsie rozhodnut? Vie nam niekto malinku postrazit v hoteli, kym by som si sla zaplavat? Dakujem za akukolvek odpoved piste do IP

rebeka25
16. nov 2010

juuj ja presne toto iste zhanam, nejaky pobyt s babatkom. Viete o niecom ?

murcos
28. feb 2012

Vikendovy pobyt vo Viedni..
.tri hodiny maju rodicia v sobotu len pre seba a deti maju program.
nasla som link. aby som nerobila reklamu, tak preposlemD

gordana
3. mar 2012

@murcos prosim preposlite mi to do IP...dakujem krasne

lubinkas
5. okt 2015

Ahojte mamicky, ak by ste radi isli s rodinkou na vikend niekam do krasneho prostredia s fajn ludmi, programom pre deticky i pre vas, skuste si pozriet toto http://www.bublinka.org/materske-centrum/vikend.... Urcite neolutujete🙂

lulistek
5. okt 2015

hotel certov, lazy pod makytou

lajlilinka
5. okt 2015

Hotel Park Piešťany, začali sa orientovať na rodiny s deťmi. Majú úplne nový bazén, kt spĺňa kritériá aj nakúpanie s babatkami. Voda 30-31℃.
My sme tam boli s 3 mesačnou dcérkou. Celé dni sme brázdili park, kúpeľný ostrov... Malá spokojná...
Majú aj akcie na pobyty,nás 5 dní s polpenziou vyšlo úplne smiešnu sumu.