Aký kočík pre dvojičky do výťahu so šírkou dverí 67 cm?

lubkaeck
4. okt 2012

Mamičky čakáme dvojčatá a hľadám kočík pre ne do klasického panelákového výťahu. Ďakujem za odpoveď

marllik
4. okt 2012

Myslim, ze mame rovnaky problem. Mne nic ine ako icandy peach nevychadza. Vytah mame asi 103 x 65. Kebyze nie som limitovana velkostou vytahu, vyberiem si iny kocik pre dvojicky. Chceli by sme kupit uz pouzivany, lebo nova zostava v obchode s dvoma vanickami a sport. sedackami vychadzaju okolo 1300 EUR. 😖 A to si nie som ista ci s dvoma vanickami vobec do vytahu vojdem. Mozno budem nutena deti kocikovat len v autosedackach, hoci mi je to proti srsti. Chcela som si ho nazivo pozriet v obchode, ale mali len verziu pre jedno dieta. Na jednej strane mi je sympaticky pretoze je lahucky a dobre sa s nim manipuluje, ale pre dve deticky sa mi zda velmi stiesneny. Rozpravala som s maminkou, ktora mala deticky narodene skoro za sebou a velmi si ho pochvalovala,ze je to dobra investicia. Ina maminka tu na mk pisala, ze jej deti v sportovej casti nechceli sediet. Ale zas kazde dieta je ine, a skutocne inu moznost som zatial na nasom trhu do maleho vytahu nenasla.

zlatica36
6. okt 2012
zuzka38
6. okt 2012

nieco v takomto style potrebujes...

gordana
6. okt 2012

ono je dolezite,aby bol kocik funkcny,lahky,dobre skladovatelny....nielen,aby sa zmestil do vytahu.aj my mame dvojicky,sice kocik uz nepouzivame,ale velmi dlho sme rozmyslali a brali do uvahy vsetky atributy,co sme od kocika ocakavali a nakoniec sme vybrali BUMBLERIDE TWIN....je to uzasny kocik,velmi sme boli spokojni,aj sme na dodavku z USA cakali pol roka....nezmestil sa sice do vytahu,ale bol velmi lahko, rychlo a dobre skladovatelny,takze ho jednoznacne odporucam.POzrite si jeho videa na youtube a iste sa Vam zapaci.....no a ked baby podrastli a hladala som buginy,tak jediny,co sa zmestil do vytahu je golfka Maclareen...je perfektny,do vytahu s detmi uplne v pohode (aj ked som to vyuzila asi len 2x)....tieto golfky mame stale v aute ale baby uz nechcu moc do kocika,tak je len taky zalozny.

erikajandova
7. okt 2012

Ahoj, pripojím sa.....mám dvojčatá 7mesačné.....dlho sme rozmýšlali čo s kočíkom, poskúšali..porovnávali a prehodnocovali....nič lepšie ako PEG PEREGO DUET SW bohužial nie je.....čo sa týka velkosti, pohodlnosti, skladnosti...a ďalšia vec...dieťa potrebuje priestor. a netreba zabudnúť na prenášanie maličkých detí...kde je autosedačka, lahko sa naklikne a neni treb nič riešiť...velmi som sa bála toho kočíka..ale spravili sme velmi dobre že sme si ho zohnali...Ďalšia vec...je k nemu dostať hocičo dokúpiť, všetko je variabilné...a keby dačo na SK je k nemu servis ...dá sa náhradné diely dokúpiť aj cez net..... a nebudem ho to vychvalovať....ale dá sa ovládať 1 rukou..pri dvojkových kočíkoch nie... a väčšiou je vždy s niečm problém..napr.... fúka vietor...svieti slnko...a podobne..nie raz som videla mamičku ako sa trápi konktr s BUMBELRIDe..a podobne... takže ja nikomu názor neberiem..určite..každy si vyberie podla seba....
veľa šťastia
erika

a ešte som zbudla...zmestila som sa s ním aj do malého výťahu...ale mali sme tam autosedačky, inak som s ním nemala nikde problém..... a niečo také ako CADY a tomu podobné, by som asi neriešila...nevedela by som si vybrať ktoré dieťa dám dole a ktoré hore...pripadá mi to divné.... ako keby som nejaké uprdnosťnovala....ne:O(((( ja som musela vidieť na obidve!!!

katren
7. okt 2012

pozri si diskusiu o kocikoch pre dvojcata......tam ti najlepsie poradia.... 😉
my mame najmensiu sirku dveri 60cm a vojdem do nich bez problemov so surodeneckym kocikom BabyJogger City Select 😉
ja rozhodne odporucam ten 😉

keesa..
10. okt 2012

Ahoj ja mam ABC Design Zoom 2011 Som spokojna , zatial som sa snim všade zmestila, prejdem sním bezproblemov aj v obchodoch pri pokladniciach , zmestí sa v pohode aj do auta 🙂

cherryl
10. okt 2012

mala som kocik vedla seba uz nikdy viac 😖 pre nabuduce dvojcata budem kupovat ABC alebo BJ nasi rovesnici sa v nom dodbes vozia a my sme museli prejst uz na buginu 😖 cena je adekvatna oplati sa ti investovat ked ho budes dlho pouzivata iba jeden a budes SAMA schopna zist s nimi von , do obchodu atd mnohe monokociky stoja porovnetelne 😀

bijuska
13. okt 2012

Ja som mala ABC desygn a bola som velmi spokojna a este je dobry Baby Jooger

tina1979
13. okt 2012

Ja pridavam moju skusenost. Mne osobne sa kocar s vanickami za sebou nepacia, pride mi to neferove, ked jedno babo je v predu a druhe vzadu. Aj ked je to mozno praktickejsie. My sme mali BUMBLERIDE TWIN a bola som s nim spokojna Vosla som s nim do vsetkych 80cm dveri a to su skoro vsetky. Su tam dost velke vanicky a da sa vyuzit ako pohodlny sportovy. Vyhoda su velke kolieska. Skladanie je tiez v pohode a zmesti sa do vacsina aut. Je velmi lahky a manipulacia jednou rukou nie je problem. Sice sa do vytahu s nim nedostanes, ale my sme to riesili tak, ze kocar bol v kocikarni , ja som si deti doma dala do vaniciek, pokial som sa poobliekala, vacsinou tam uz aj zaspali , zniesla som do pivnice a nalozila do kocara. Cez leto sme si kupili golface - Maclareen a s tym som spokojna. Ale to nie je do zimy ( hlavne male kolieska, nezmesti sa fusak).

wewedomco
1. nov 2012

My sme tiez mali kocik BUmbleride, a mozem povedat ze bol uplne skvely. Ked som napriklad telefonovala tiez som ho dokazala ovladat jednou rukou, otocila som ho na mieste, vosla do vsetkych dveri a vsetci ktori nam pomahali s kocikovanim si ho tiez pochvalovali. Takze mozem ho len a len odporucit. Nedavno sme ho predali inej dvojickovskej maminke a ta je s nim tiez velmi spokojna. Co sa tyka materialu alebo konstrukcie, taktiez super latka obec nevybledla, ziadne vrzganie a pod. Fakt to bol skvely kocik

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzieqiu
1. nov 2012

presne taky kocik som zhanala aj ja,kedze byvame v panelaku a jediny ktory sa fakt zmesti a mam to vyskusane je Baby jogger city select. je tu aj forum o tomto kociku. mozem len odporucit,sme s nim spokojny. 🙂

84matulik
27. nov 2012

ahoj a ako dlhý je výťah??? mne sa náš ABC design zmestí cez každé dvere, len máme krátky výťah, tak teraz kupujem už golfáč a môj predávam, veľmi málo sme ho používali...zajtra by som mala mať nový a tým pádom 6 mesiacov, naši boli v nemocke 6 týždňov....pozri si môj bazárik...ak by si prípadne o niekom vedela kto by mal záujem nech napíše, cenu dohodneme 😉 😉 😉 😉

mirica
28. nov 2012

nám vošiel do maličkého panelákového výťahu Jané, netrebalo ho ani skladať myslím rukoviatko

najjulinka
19. jan 2013

dlžka výťahu je podstatná... naš ma len 89cm.. širka je vždy nad 60cm a to je takmer akykolvek za sebou kočík dobrý.. .ale dlžka je problem.... do našho 2ležate deti ani omylom..... a na sedenie golfáče Marco Sky Longhorn, Peg-Perego Skate s pridavnou sedaččkou a ešte by mali vojsť golfáče značky Youpala... tým zoznam spratných dvojkočíkov u nas končí..... takže zmerať dlžku a podla toho vyberať...

laurali
25. jan 2013

Ahojte,tento problem sme riesili aj my,Prvy kocik sme mali dolu v susiarke,ale nakolko to bolo dost nepohodlne,predali sme ho a kupili si ,,na mieru,, , aby sme sa zmestili do vytahu.Kupili sme Chipolino (mam ho v albume /.Paradoxne mame,velky nakladny vytah asi o 1 cm uzsi,ako ten maly 🙂 .

renatahaban
25. jan 2013

ja som tento kočík používala od cca 3mesiaca detí všade sa zmestí vo výtahu sa lahko zloží dokonca sa dá zložiť do polovice takže jedno dieťa može zostať sedieť.

jana7
25. jan 2013

@renatahaban aká je to značka kočiara?

mirokinder
14. mar 2013

Dobrý deň, gratulujeme ku dvojičkám! Ja som stále chcel dvojičky, ale asi to neviem 🙂
Špecializovaný obchod na dvojičky je v Močenoku - firma: "Pre naše deti"
Pár kočíkov ponúkame aj my od spoločnosti ABC a Jané:

https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/gez0/zoo...
https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/nejs/zoo...
https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/p6ef/twi...
https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/6jr7/two...

Ešte raz gratulujeme a prajeme pevné nervy! S pozdravom team Babyland

kocica76
15. máj 2013

ahoj my sme kupili kociar x-lander je to kociar vhodny od narodenia a som s nim bola velmi spokojna lahko sa sklopil do auta .....da sa ovladat jednou rukou....tlaci sa lahko... 🙂 ale kazdy ma iny nazor nie kazdemu vyhovuje rovnaky typ kociara....gratulujem k dvojcatkam....

jali2
21. júl 2013

Ahojte, máte skúsenosti s kočíkom BabyActive Twinni? Čakám dvojičky a budem rodiť v októbri, takže budeme potrebovať priestranné vaničky. A musíme sa zmestiť aj do výťahu, takže potrebujeme kočík za sebou. Máte skúsenosti s kočíkmi pre dvojičky narodenými do zimy?

mmisel1
23. feb 2015

DObrý deň.
Máte prosím skúsenosti s kočíkom BEBETTO 42?
Chcela by som ho odskúšať. Mám dcérku ZTP a čakáme bábo.
Ďakujem.

tinushka13
11. mar 2015

ponukam dvojickovsky/surodennecky kocik jane tw+one komplet výbava

1martincanka1
13. mar 2015

Pre Boha, v zivote by som takyto kocik nekupila, to dieta, co je vyslovene "v kosiku" akoby bolo podradene tomu, co sa vezie "hore" vo vanicke alebo menej lubene.. fakt ma to poburilo, ze sa nieco taketo vobec vyraba ☹(( Cakame dvojicky, tiez byvame v panelaku kde su dvere na vytahu uzke (asi aj tych spominanych 67 cm), ale radsej budem nechavat kocik v zamknutej pivnici ako mat toto.. ani zadarmo..

jankasvk
22. apr 2015

Ahojte baby.my tiez cakame dvojicky.a tak isto sme riešili aký kociar.rozhodli sme sa pre baby jogger city select.mala ho aj naša známa a velmi ho chválila.tiez sa mi paci iCandy ale ked su športové časti, tak ta predná je vyvysena od tej zadnej.tak mi príde, ze to druhé dieťa vidí akurat sedačku pred sebou.na BJ je to naopak,takze ked su športové časti otočene v smere jazdy, tak obe deti majú pekný výhľad pred seba.a super konbinovatelny je az na 16x podla potreby a nálady rodiča.este ho síce nemáme,ale az budeme, tak určite napíšem ako sme spokojní 🙂 pekný den

jandagella
13. sep 2018

@keesa.. Prosim ta a zmesti sa tento kocik do maleho vytahu?