Športový kočík pre dvojičky

barborkap
19. apr 2014

Poprosim maminky o radu pri kupe sportoveho kocika pre nase 8mesacne dvojbodky...mali sme Abc design zoom ale kvoli neuveritelne tazkej manipulacii som ho posunula dalej...hladam lahsie ovladatelny sportak s nie fixnou polohou,cize ked spinkaju,nech nelezia v polosede na lezato,dobre skladny do auta...paci sa mi Cossatto golfky,ale neviem posudit labilnost a manipulaciu v nie velmi idealnom terene(zvlastne kolieska),alebo este bumbleride ci baby jogger mini city,ale to sa mi uz zdaju velke opachy...dakujeeem,Barbora

tova
20. apr 2014

vela stastia pri hladani takeho kociara!

sophie32
20. apr 2014

Baby jogger city select. Ja ho mam a som velmi spokojna. Golfac bude vzdy len golfac...cize skor na asfalt a do nakupneho centra... 🙂

barborkap
autor
20. apr 2014

City select je za sebou a ked su deticky vacsie zle sa s nim manipuluje kvoli tazisku...viem,ze sa s nim vsade zmestim,ale je to podobne ako s Abc...kolko maju tvoje dvojbodky Sophie?

avana7
20. apr 2014

my máme peg perego duette a neplánujem kupovať iný, ale z toho čo si dala na výber, ja by som si asi vybrala ten bumbleride, pretože má dosť veľké kolesá, čo je do terenu podľa mňa dobré.

marbalulka
20. apr 2014

@barborkap ahoj, my sme bumbleride mali, ale zlomil sa, preto som uz nechcela nejake buginy, golfky, mne to pride prilis labilne, pretoze mat tam dve hmyriace sa deti (ved to je aj ina vaha, keby bolo len jedno), na to treba aj poriadnejsiu konstrukciu. teraz mame peg perego duette, je to velka opacha, ale asi sa to tak skoro nezlomi a vydrzi to dlho. detom je tam pohodlne lebo maju pre seba vela priestoru a kedze su oproti sebe, mozu spolu komunikovat. sedacky sa tam naklikavaju, takze sa to da dat rychlo prec, do auta, podvozok sa jednou rukou da zlozit. bumbleride je vkuse, ten sa sklada aj s tym. oba tieto kociky sa daju dat az po lahu, ale pri bumbleride je na to taky ten zatahovaci patent a bolo tazke nadvihnut tu opierku s dietatom, drzat to tam a potom oboma rukami este aj zatahovat, aby sa to dalo do tej polohy. pri PP sa da zlozit, ci posadit opierka velmi jednoducho, je tam taka packa. s oboma sa manipulovalo dobre, akurat s tymi sirokymi neprejdes vsade, ale PP sa vdaka tomu volantu ovlada predsa len lahsie.

sashabb
20. apr 2014

@barborkap ja by som odporučila šporťák bumbleride indie twin. Určite sa s nim manipuluje ovela lahšie ako s golfkami alebo kočíkom za sebou (osobná skúsenosť) 😉

barborkap
autor
22. apr 2014

Tak rozhodnute,Bumbleride je uz doma 🙂