Hľadám alergológa v Michalovciach

kajusa83
28. máj 2013

Mamičky prosím Vás ktoré ste tu z Michaloviec neporadíte mi alergológa v Michalovciach?Našla som tam dr Borzovú ale ak som správne pozrela ona nevyšetruje 5 ročné deti?Vopred ďakujem

jastemi
28. máj 2013

Ahoj.Na Masarykovej ulici je alergologicka ambulancia,ale neviem ako sa vola doktorka,a tam bola kamoska s 3,5 rocnym syncekom.

kajusa83
autor
28. máj 2013

@jastemi tak na Masarykovej som nasla prave tu dr Borzovu 😀

jastemi
28. máj 2013

aha,tak o inej neviem.

kajusa83
autor
28. máj 2013

@jastemi not ak jej teda skusim zajtra zavolat ci berie aj deti alebo nie a nevies objednava sa vopred?

jastemi
28. máj 2013

tak to naozaj neviem

maznacik007
28. máj 2013

@kajusa83 ak este nechodie na alergologiu tak najprv povedz svojej pediatricke...jednak potrebujes odporucanku, a jednak tam su vysetrenia ktore maju byt spravene nez sa ide na alergo... napr. vylucenie parazitarnej infekcie, niektori pozaduju ORL vysetrenie, atd....
alergologovi sa da ist na objednanie aspon co poznam vsetci si objednavaju .... a potom zavisi od neho na kedy ta objedna ... ale len tak bez pripravy asi nie

ak len menis alergologa tak stacia zevraj len fotokopie poslednych alergonalezov ... to idem akualne realizovat ... takze uvidim sama ako to dopadne...

kajusa83
autor
28. máj 2013

@maznacik007 ahoj dakujem za vycerpavajucu odpoved 🙂
takto dcera sopli a kasle uz 3 tyzden doteraz ju liecil len pediater nasledne ORL lekar samozrejme neuspesne a teraz jej ORL odporucal vysetrenie u alergologa cize by sme tam sli prvy raz

maznacik007
28. máj 2013

@kajusa83 nemas za co ... sak uvidis co ti pediatricka povie... mozno ti aj poradi ze ktory je u vas dobry ... tam su aj nejake lehoty ze kolko musi byt od uzivania ATB ked robia tie kozne testy ...
tak nech vam to dobre dopadne ....inak ak je podozrenie na alergiu tak vam kludne moze nasadit zakladnu liecbu aj pediater a nemusite cakat na alergo ... aspon tu to tak robia ale u nas sa caka na prve vysetrenie mesiace... 😖

cetera
28. máj 2013

My sme boli napodobne, mala stale sa stazuje na soplik, cely den len nosik nosik, uz od zaciatku zimy, tak sme sa pozberali boli aj na ORL a ma zvacsenu mandlu, na alergo je brali krv a nic, trosku mala na roztoce ale inak nic ziadna alergia, aj tak vam pravdepodne ziadne testy nespravia lebo nam kazal prist az na jesen, kedze teraz su uz vsetky kvietky rozkvitnute, my chodime k Fučkovi ten je v Sobranciach, ale vela ludi tu chodieva k nemu lebo vraj velmi dobry,nakolo je to aj detsky lekar tak vie rozoznat chorobu a alergiu. Inak je este Dovhunova ta v Mich. K tej som chodila ja este ako dieta, kasel ako stary tuberak a nezistila mi nic,takze tolko moj nazor. Inaksa vsade objednava,chodi sa na testy nalacno.

jarmillka
28. máj 2013

@kajusa83 ja som tiež bola raz s malym pri Dovhuhovej..tiež koli tomu že bol v kuse chory..zapaly dych.ciest a tak...u nej mal všetko v poriadku..potom sa prišlo na to že ma zvačšenú nosnú mandlu a po vybratí mi povedali že tam bolo nejaké hnisave ložisko..teraz je to už ok...

jarmillka
28. máj 2013

@kajusa83 Dovhunovej malo byt 😀

kajusa83
autor
28. máj 2013

@cetera moja sa nestazuje vsak to pocut aky ma plny nos a ani nehovorim ake ma susne no hroza des a kasle ako si pisala ako stary tuberak a ORL ju vysetril aj na mandle tak nepredpokladam aby bol tam nejaky problem
@jarmillka ako som pisala vyssie ORL ju vysetril cize mandla v tom zrejme nebude
ta Dovhuhova je aka lekarka?

inak baby mam este raz skocit k nasmu pediatroci az tak riesit alergologa???

kajusa83
autor
28. máj 2013

@jarmillka nevadiiii aj ja som ti tak odpisala jej meno 😀

jarmillka
28. máj 2013

@kajusa83 juuj to bolo davno..si to nepamatam poriadne..maly mal cca 3 ročky..sme pri nej boli dokopy len tri krat..čo pamatam tak chcela vypis od pediatričky kolko krát bol chory,ake lieky braval atd..strašne dlho sme tam boli,pytala sa na alergie v rodine a podobne veci..potom nas objednala na odber a na testy..zobrali mu krv a napichali asi 20 ihličiek do ruky s tymi všlijakymi alergenmi.. No a potom sme prišli len po vysledky na tretí krát..všetko bolo ok.. Predpísala mu nejake tabletky na zvyšenie imunity (nedavala som ich malemu..mal dost liekov v sebe dovtedy)... No a hned nato sme išli k ORL a za mesiac mal maly mandlu von a odvtedy minimalne chory...Ja ani poriadne neviem ako tá lekarka vyzera 😀

cetera
28. máj 2013

@kajusa83 my sme boli nsjprv v obvodnej a ona nas poslala na orl,tam mi povedala ze ma nosnu zvacsenu trosku,odtial ma poslala k alergologovi, ta Dovhunova je detsky alergolog

kajusa83
autor
28. máj 2013

@cetera OK a je to dobra dr a kde ju prosim najdem?
Ma aj nejake cislo kde by sme sa mohli objednat nakolko predpokladam ze objednat sa treba vopred a mi sme 30 km od MI a kvoly jednemu objednaniu sa mi tam velmi nechce ist

cetera
28. máj 2013

no k obvodnej musis ona ti da sprievodku s cim pojdes k alergo, dovod preco tam ides

cetera
28. máj 2013

A odkial si? Nasla som toto skus zavolat a spytaj sa sestricky kde su a ci ti nieco treba

kajusa83
autor
29. máj 2013

@cetera poslala som ti IP 🙂