MUDr. Morvayová z Nitry

radus1810
11. júl 2012

chcem sa opytat, ci poznate tuto lekarku a aky mate na nu nazor, aky ma pristup k detom, podáva rodicom vsetky dolezite informácie, ktoré by sa k nim mali dostat?

katren
11. júl 2012

@radus1810 popytaj sa v teme mamiciek z nitry 😉

martuska75
17. dec 2012

@radus1810 no čo už si prezistila? lebo my k nej chodíme a spokojnosť 🙂

radus1810
autor
18. dec 2012

@martuska75 ahoj, vies co, potom som to uz neriesila a dalej nezistovala. zatial ostavam este u starej lekarky.

zuziq
18. dec 2012

aj my sme sa k nej prihlasili, zatial nemozem nic zle povedat, je velmi mila a sestricka tiez. uvidime ako zareaguje ked poviem ze nechceme ockovat 😕

funkadunka
1. jan 2013

@zuziq aj my k nej chodíme.........je milá........ako ste dopadli, ako reagovala? aj my sme mali ísť na očkovanie, ale malá bola chorá, tak sa chystáme teraz

radwanka
23. nov 2014

@funkadunka ahooj..prosim Ta, sice uz skoro dva roky, ake chodite este k morvayovej?? Ja chcem vymenit nadu dr. Tak ci sa oplati??!

radwanka
23. nov 2014

@zuziq ako vam to dopadlo s ockovanim??

funkadunka
24. nov 2014

@radwanka hej, ešte chodíme k Morvayovej, ona je milá, ale nejaké extra problémy sme nemali.......malá má 2 roky a zatiaľ mala len soplík a chodili sme na poradňu, takže neviem posúdiť jej odbornosť...ale dobré je, že má priamo v ordinácii CRP prístroj, že ti hneď vyhodnotí, či máš nejaký zápal a podľa toho dáva antibiotiká....nevýhoda je, že sa strašne zle parkuje, keď tam ideš autom

radwanka
24. nov 2014

@funkadunka jej super, dakujem.. to je vazna vyhoda 🙂 parkovanie ok, som zvyknuta, bo my chodime hned vedla k Dr. Mlyncekovej.. ale prave odtial chcem ist prec.. vobec ma nepocuvaju so sestrickou, idu si len to svoje.. a teda po novom ma zacali 'presviedcat' na UM.☹

bunnynr
24. nov 2017

@zuziq ahoj viem ze je to uz stara tema ale vtedy si spominala mudr Morvayovu ze k nej chodite, zaujimalo by ma ako to dopadlo stym ockovanim ci bola proti? Dakujem

sisa2605
24. sep 2019

Ahojte, vidim ze je to uz starsia diskusia.. Ale tiez by ma zaujimalo ako mudr Morvayova berie to neockovanie? Dakujem 😊

andiee212
23. mar 2022

@sisa2605 prosím aj mňa by to zaujímalo pokiaľ viete

petkavv
16. aug 2022

@andiee212 dozvedeli ste sa nakoniec či berie pani dr neočkovane deti ? Ďakujem 🙂