MUDr. Tatiana Kolková

abbeyneo
12. feb 2012

Prosím ma niekto skúsenosť s MUDr. Tatianou Kolkovou?
ďakujem za info

abbeyneo
autor
11. mar 2012

nikto, ziadna skusenost?

luciah
11. mar 2012

ak je to dr., čo je v Radošine, tak určite neodporúčam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abbeyneo
autor
11. mar 2012

ano, mala by to byt ta ista.
dakujem!!!

misena01
10. máj 2012

@abbeyneo
@luciah ahojte. prave uvazujem ze zmenim lekara a rozmyslam na dr. kolkovou. co som pocula tak na nu boli velmi dobre ohlasy, preto ma zaskocil tento prispevok. ma otvorenu novu ordinaciu v PN, niekolko dni v tyzdni. len som pocula ze sestricka ma take zvlastne spravanie. mozem sa spytat, preco ju neodporucas? dakujem

luciah
10. máj 2012

@misena01 tak mne osobne kedysi dávno predpísala recept a len za vypísanie si vypýtala peniaze, čo je drzosť a narozprávala môjmu otcovi, ako ma vyšetrovala a nie som panna a bla bla bla a mala som 16 rokov a nič mi nerobila okrem vyísania receptu. ale mojej príbuznej takmer prekazila tehu, poslala ju na hosp. že má cystu a tá csta má dnes 19 rokov, ´dalšia kvôli nej prišla o maternicu...

misena01
11. máj 2012

fuuuha, tak to teda radsej zostanem tam kde som. dakujem pekne za info

kika06
16. máj 2012

ahojte, ja som sa do PN nedavno prestahovala. tiez si hladam noveho lekara. kedze v PN som nova, nepoznam ziadneho. viete mi, prosim vas, nejakeho dobreho gynekologa poradit? dakujem...

catherine243
21. máj 2012

Ahoj.....urcite kazdy ma zle skusonosti ....ja som chodila Cupkovi a nikdy viac....tam ani dr. neni treba, plne ho zastupi sestricka...ktora tam ma hlavne slovo. Mne predpisala antik. ktora mi vobec nesedela a este sa na mna ocapila ze ako si mozem mysliet ze to bolo s toho....
takze ta sposobilost lekarov je zhruba vsade rovnaka....ale ten pristup ja ocenujem upani dr.Kolkovej
a myslim ze kazdy ma pravo robit chyby...nejdem si ju zastavat....ale nepoznam idealneho lekara...

laura86
23. sep 2012

Preboha, KOLKOVA???? NIKDY VIAC NEPREKROCIT PRAH JEJ ,,MIESTNOSTI,, komu je zdravie drahe a aj materstvo. Ja som chodila k nej 5 rokov mala som problemy zakazdym ma odbila len antikou a vobec neriesila moj problem a ked som prestupila inemu lekarovi tak s placom som odchadzala, lebo mi konecne zistil to, co henta cely cas zakryvala za rusko nezaujmu, este aj mi pred 3mi rokmi povedala ze vraj som tehotna,,,,a vobec som nebola,,,,,no des,,,,, teraz sa modlim aby ma tento dr. dal dokoy a mohla som fungovat ako zdrava zena ma fungovat. Myslim, ze ked niekto chce zmenit lekara, a vazi si svoje zdravie, tak snad si vezme k srdcu aj tuto skusenost. Lebo maternicu ani vajecniky nemame ziadna doma v zalohe dalsie na vymenu !!!!!!!!!!!!!

jawkubu
9. okt 2012

Neviem,čo to tu vlastne píšete.....Ja som nová pacientka pani doktorky Kolkovej a som s ňou veľmi spokojná.Už pri prvej návšteve som bola milo prekvapená-všetko mi bolo vysvetlené,na všetky moje otázky som dostala odpoveď.Takúto skúsenosť som v predošlej ambulancii naozaj nemala.Tam som mala pocit:"čo tu zase táto chce"...
Ja len toľko,musela som reagovať na takéto nezmysly.

radkatalajkova
24. okt 2012

@jawkubu ja som tak isto prešla k nej, veľmi milá, príjemná doktorka 🙂 na všetko, na čo som sa spýtala, mi hneď , bez problémov odpovedala , z ničím nemala problémy, aj sestrička je super, keď som ešte u nej v čakárni, tak pokecáme. Moja skúsenosť - ODPORÚČAM

jarmilake
25. okt 2012

Vynikajúci a čestný lekár, hlavne slušný človek, s ochotným a láskavým prístupom. Odborník, ktorý je empatický a navyše stále zostáva skromný. Veľmi si vážim túto lekárku, pomohla veľa ľuďom o ktorých osobne viem a vždy nezištne. Sú pacienti, ktorým nevyhovuje žiadny lekár a "kydajú špinu" kde sa dá. To nech si pani doktorka nevšíma a naďalej nám pomáha tak ako doteraz. 🙂

aduska74
26. okt 2012

pani doktorka má super prístup,tiež som prestúpila od Mudr.Čupku,zatial som spokojn´á,každému odporúčam,naozaj
na čokolvek vám odpovie,sestrička milá,celkovo to vyšetrenie je úplne iné ako pred tým som bola zvyknutá
ODPORÚČAM

elise
26. okt 2012

strašne vela je tu uživateliek ktore maju iba jeden prispevok 🙂 ja v PN lekárom neverim mám všeobecne zle skusenosti tu lekári väčšinou pracuju verejne pretože aj ked je to lekárske tajomstvo vždy sa moje zdravotne problemy dozvedeli ľudia ktorý sa nemali ako dozvedieť. ja som zostala po zlých skusenostia u pôvodnyc lekárov v meste kde som predtým žila.

lucy1105
27. okt 2012

@abbeyneo ahoj, neviem preco tu davas na rady neodbornicok, ja tvrdim stale najlepsie je vyskusat a potom budem vediet naj sama, ono sa toho vzdy vsade narozprava a vacsinou to ani pravda neni ako aj pise jedna osoba tu, o tom ja pochybujem, ze prave MUDr. Kolkova by uz len radou uskodila, je to naj lekar na svete, ja by som nikdy nemenila, ci uz ide o odbornu pomoc po telefone, alebo vysetrenie, pani doktorka sa neustale vzdelava ako viem, pretoze vie naj radu poskytnut aj z inej oblasti mediciny ako je gynekologia, na ktoru ona je prave ten NAJ ODBORNIK, o tom som ja pevne presvedcena ako aj vela mojich dalsich priateliek 🙂 hehe a taketo kraviny tu, ako tu pise ista osoba, co uz len zdravy rozum neda, ani nemusim byt odbornik na medicinu, ze nador 19 rokov, ta zena by bolo uz davno niekde inde ako v nemocnici, takze take bludy haha no prepacte, musim sa smiat, ale toto je uz priliz a osobne tajomstvo by nikdy neporusila, ak uz ona, co ju velmi dlho poznam, tak uz neviem kto hee...osobne viem, ze prave MUDr. Kolkova vie pomoct ako len vie, cize dokonca vybavi ine vysetrenia ako prednostne pre svoje pacientky, jej prioritou je Starostlivost o pacientov, ja na nu nedam dopustit, na nu nie je kriveho slova, len ak ludmi, ktori jej praju neuspech, no takych mi je luto...ODPORUCAM MUDr. KOLKOVU!!!!! NAJLEPSI LEKAR NA SVETE!!! 🙂

lucy1105
27. okt 2012

@misena01 preboha vyskusaj a potom uvidis ake sa to tu pisu bludy, budes prekvapena s udivom, aky ma pani doktorka Kolkova pristup a urcite sa presvedcis, ze lepsieho gynekologa si nestretla, mozes mi verit ;) Ja by som nikdy nemenila ani vela mojich priateliek a to su z BA, tie povedali: za skvelym lekarom, akym je ona, nam nie je nikdy daleko 🙂

lucy1105
27. okt 2012

@kika06 ahoj, jednoznacne MUDr. Kolkova, v kvalite, co sa tyka skusenosti, znalosti, ochoty, pochopenia, pomoci, nema konkurenciu 🙂 skus a neolutujes 🙂

misula4660
5. jan 2013

@abbeyneo Ahoj. Ja ti môžem povedať sama za seba, že som v živote nestretla ochotnejšiu a milšiu doktorku. Chodím k nej len cca 2 roky, ale môžem povedať len jedno a to, že s mojou predošlou gynekologičkou sa ani len zďaleka nedá porovnať, dokonca by som povedala, že by to bola urážka, keby som ju chcela s predošlou gynekologičkou porovnávať. MUDr. Kolková mi vždy vo všetkom poradí, je skvelá odborníčka a to nehovorím o vybavení jej ordinácie, ktoré je na naozaj vysokej úrovni... Ja ju môžem sama za seba určite doporučiť na 100% a to s úplne čistým svedomím.... 🙂 🙂 🙂

larvinka
24. máj 2013

Dr kolkova tu tusim tie zeny podplaca aby o nej pisali chvalospevy lebo inak sa to asi ani vysvetlit neda. Z osobnej skusenosti aj zo skusenosti mojich znamych viem, ze dr kolkova ma velmi rada peniaze, pocit svojej dokonalosti a nadradenosti a arogancia zo strany doktora proste do ambulancie nepatri!nech si jej fanclub hovori co chce, bez "vsimneho" sa k pacientom sprava ako k odpadu.
A pre lucy1105: asi si trosku nepochopila to co pisala lucyah o cyste ktora ma dnes 19 rokov tak ti to objasnim - dr kolkova jej povedala ze ma cystu ale nebola to cysta ale mimco. Uz chapeme?potom sa necudujem ze taketo zeny sa nechaju tak lahko ovplyvnit ked nepochopia ani ironiu...

misula4660
27. máj 2013

@larvinka takže:
po 1. : mňa nikto nemusí podplácať, mimochodom už k pani doktorke ani nechodím, lebo som sa žiaľ presťahovala do iného štátu, ale pre mňa to bola doktorka ako žiadna iná doposiaľ, nakoľko si na mňa vždy našla čas, vždy mi poradila a nikdy som u nej neplatila jediný cent a to nielen u nej, ale u žiadneho iného lekára som nikdy žiadny úplatok nedala, nakoľko som zásadne proti akýmkoľvek úplatkom...
po 2.: nikdy sa ku mne nesprávala ako k odpadu, to skôr mám skúsenosť s jedným prestížnym centrom asistovanej reprodukcie, kde som si mimochodom musela za všetko platiť (podľa cenníka aký mali), ale správali sa ku mne ako ku kusu dobytku...
po 3.: keby si mala dr. akú som ja mala pred tým, tak by si videla, čo je neochota a neodbornosť...
No ale chcem len jedno, nebudem tu nikoho ospevovať, každý sme iný a každému z nás vyhovuje niečo iné, ja som proste len chcela napísať, že som sa do teraz nikdy nestretla s tak milou a ochotnou dr., akou je pani doktorka Kolková a možno máte niektorá iné skúsenosti s pani doktorkou, no však moja skúsenosť je naozaj vo všetkom len pozitívna.

bubum
6. jún 2013

nieje pani kolková súkromná náhodou?

madddie
25. apr 2017

k MUDR. Kolkovej chodim uz 5.rok a nikdy nebola arogantna ci povysenecka, ako odbornicka je vynikajuca a nerozumiem ako mozu byt na nu tak rozdielne nazory! Je to lekarka ktora vie co robi, ma vyborne vybavenie ordinacie. Som s nou maximalne spokojna! A to pri nej cakam uz druhe dieta..

elizabeth56
11. mar 2019

ahojte, tak ja som tiež chodila k pani doktorke kolkovej, ja na nu nemozem povedať nič negatívne, práveže skôr opak, je veľmi milá, ochotná a chápavá, pričom vás ukľudní ak máte nejaký problém, odporúčam 🙂