Poradíte dobrého pediatra na poliklinike Tehelná v Bratislave?

timerka
24. máj 2013

Ahojte, hľadam dobrého pediatra v Bratislave - Nové Mesto, najlepšie poliklinika Tehelná. Ďakujem za tipy. 😎

cerviceq
9. júl 2013

Ahoj Timerka, podarilo sa ti nakoniec najst nejakeho pediatra na Tehelnej (prip. inde v BA Nove Mesto)? A ako si s nim spokojna? Tiez nejakeho hladam a zatial som nenasla ziadnu diskusiu ohladom toho ani ziadne odporucania...

xlolax80
5. sep 2013

@timerka

@cerviceq

caute baby, podarilo sa vam najst nejakeho dobreho pediatra na Tehelnej? su tam 3 a neviem, ktory je najlepsi. budem vdacna za kazdu radu.

martinka_martinka
5. sep 2013

@cerviceq
@xlolax80
@timerka ahojte baby, my máme pediatričku na tehelnej a sme veľmi spokojní s pani doktorkou Jankou Gaborovou. je milá ludská a vidno, že má detičky velmi rada 🙂 na druhej strane ked mali dovolenku tak som išla k doktorke šalingovej a ta bola tiež velmi ochotna poradiť pomocť stretnuť sa aj ked jej už končili ordinačne hodiny 🙂 takže ja odporúčam doktorku Gaborovu, ale nemôžem nič zle po jednej skusenosti povedať ani na doktorku Šalingovú, ale tú nepoznám až tak dobre.

timerka
autor
5. sep 2013

@xlolax80
@cerviceq
Caute, ja som sa nakoniec prihlasila k Mudr. Jane Sallingovej na Tehelnej, boli sme tam s malou zatial 3krat, ale kedze nema ziadne problemy nic sme nemuseli riesit, tak neviem posudit este aka je ta pediatricka. Dobre je ze nas objednavaju na presny termin a este sa nestalo ze by sme cakali. Sestricka aj doktorka su velmi mile, aj ked dr. mi pride obcas ze ma prehnane reakcie napr. ze ked som jej oznamila aku zdravotnu poistovnu sme vybrali malej tak sa jej to nepacilo mala komentare... no uvidime. Mate nejake skusenosti s tymi dalsimi dvoma pediatrickami? Dik

xlolax80
5. sep 2013

@timerka ahoj, ja zatial iba zhanam informacie. zial, nepoznam ani jednu z nich osobne.