Poraďte ortopéda v Nitre na Chrenovej

iv01
31. aug 2012

Prosim neviete mi poradit kde v Nitre na Chrenovej je lekar ku ktoremu sa chodi na nozicky (screening bedrových kĺbov novorodencov? Musí sa tam objednávať? Platí sa tam? ďakujem za všetky odopovede.

riela
31. aug 2012

@iv01 ahoj, ja som bola v medicínskom centre u Mudr. Záhradníka. Objednala som sa - prvý krát (3 týždňový) mi povedali deň aj hodinu na ktorú sa mám dostaviť. Do vnútra ale nevolali podľa mena, resp. hodiny na kt. som bola objednaná, ale čakali sme do radu aj s ostatnými maminkami. Išlo to dosť rýchlo.
Pri objednávaní druhej kontroly mi povedali len dátum a že sono robia od 14:00 h.
druhý raz sme čakali len asi do 10 min .
Neplatila som nič.
Telefón ti pošlem do správy.

sima.p
3. okt 2012

@riela môžeš dať prosím Ťa aj mne číslo, kde sa dá uňho objednať? Ďakujem

riela
4. okt 2012

@sima.p v Procare - pri Fatranskej škole. Telefón som ti poslala

matulka82
6. okt 2012

@iv01 Mudr .Zahradnik v Pro Care,je to sikovny odbornik,len nedodrzuju stanovenu hodinu.Na termin sme cakali 3 tyzdne,prisli na urceny cas a cakali sme 3/4 hodiny a to si vypytali plnu sumu, ,plati sa 7 eur,co je podla mna dost ,ale zas co nedas za lepsiu odbornost ako inde. 😒

iv01
autor
7. okt 2012

@matulka82 a za čo ste platili? za objednanie alebo za vyšetrenie, lebo my sme tam boli cca v polovici septembra a nič sme neplatili, kontrolu máme v 11/2012 tak uvidíme čo povedia potom.

matulka82
7. okt 2012

@iv01 my sme tam boli v polovici augusta ,platili sme za objednanie,ze neda sa normalne prist a pockat do radu ,ako sme chceli.A najviac ma dorazilo,ze sme tam prisli s oboma detmi,a tak som to vyuzila,a poprosila,ci moze pozriet ploche nohy aj mladsiemu,a za tu minutku si sestra vypytala aj zanho .takze sme tam nechali 14 eur 😠 neviem,ci su rozdiely ,ked su kontroly na klbiky ,ked ste neplatili,to by som teda chcela vediet.My sme mali normalne odporucenie od obvodnej lekarky na podrozrenie skoliozy u starsieho syna,tak neviem ako to teda s platenim u deti u nich je....Boli ste az po nas tak neviem 🤐

brnka
7. okt 2012

Ja som bola s oboma detmi u MUDr. Zahradnika v septembri (s plochymi nohami) a tiez som tam nechala 14 € 😒 - je to dost za kazdu navstevu 7 €/pacient. Ale v NR velky vyber dobreho detskeho ortopeda nemame..... Inak som s doktorom spokojna, trpezlivy k detom, vsetko vysvetli...... a cakali sme max. 10 minut 🙂

katulinr
7. okt 2012

Mudr. Zahradnik v Pro Care - on je podla mna najlepsi ... 😉

nadurec
6. feb 2013

@riela ahojky..prosim ta, mas priamy kontakt na Mudr.Zahradnika,pretoze ja sa na recepciu v ProCare neviem dovolat..dakujem

regina24
8. sep 2013

Ahojte , odporucam kazdemu dobreho otrtopeda , Mudr Vladimir Zahradnika , je velmi dobry odmornik , aj vysvetli veci , mna on operoval a vazne je vdlmi dobri . 🙂

regina24
8. sep 2013

Nadurec ahoj ja ti napisem priamo telefon do ambulancie 037/ 3213 351 🙂 🙂 hadam som ti pomohla 🙂 🙂

susangha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
branorajcani
2. júl 2014

mame doma mesacne dvojicky.u zahradnika sme boli vcera na klbikoch.na recepcii nas objednali na 13.30.pri prichode pred ambulanciu ma zarazilo uz to,ze na 13.30 tam bolo dalsich asi 5 deti.na otazku preco objednavaju na tu istu hodinu len sestricka vykrikla z ambulancie, ze na hodiny sa neobjednava.mimo poradia som vosiel do ambulancie za sestrickou (velka starsia blondyna,ktorej meno si chvalabohu nepamatam) a slusne som sa jej spytal,preco sme boli objednani na 13.30 viaceri rodicia + ci si je vedoma toho,ze ak mam cakat v ramci nejakeho poradia,tak moje deti stravia na chodbe,kde bol velky prievan,asi hodinu.inteligentne mi odpovedala,ze mam zavriet okno!!!po "prijemnej" debate s "velmi prijemnou sestrickou" som dospel k nazoru,ze tato osoba sa uplne minula povolanim a radsej mala robit niekde pri lopate.ambulanciu som opustil tresknutim dvier,schytil som deti a pobral som sa prec.moja manzelka(trpezliva az moc)sa rozhodla nakoniec pockat(tlacil nas aj termin kontroly).ja som sa siel ukludnit von.po navrate manzelky som sa dozvedel,ze vysetrenie prebiehalo na profesionalnej urovni a dr. zahradnik je odbornik.ak mu vsak zalezi na spokojnosti klientov,ktory mu za vysetrenie platia,tak by mal tu dotycnu setricku vymenit.kazi mu totiz jeho dobre meno!!!

makromolekula
12. aug 2014

prosim vas potrebujem vymenny listok id detskej lekarky?
@riela
@branorajcani
@regina24
@nadurec
@katulinr
@matulka82

matulka82
12. aug 2014

@makromolekula ano je potrebný výmenný lístok.

riela
12. aug 2014

@makromolekula ideš na kontrolu s novorodeniatkom? Ak áno v pôrodnici dávali pri odchode takú žiadanku o vyšetrenie kĺbikov. Ja som mala len to.

andreyca
30. máj 2015

Ahojte. Na Dr. Zahradnika som citala dobre referencie. Chcela by som so syncekom zmenit ortopeda. Ortopeda navstevujeme pre ploche nozicky. Asi som na zaciatku spravil a chybu, ze som nesla hned k nemu.

liaka
22. dec 2015

Ja chodim k Dr. Zahradnikovi s dvojrocnym synom a nie som spokojna. Nevstane ani doktor,ani sestricka,maleho sa nesnazia ziskat. Ziadny plysak,hracka.. a do papierov mi napise ,ze nespolupracujuce dieta.... 8 eur kazda navsteva.povedal mi doneste ortezy pozriem sa ci mu ich dobre davate a na kazdej navsteve urobime snimok ci sa mu rast kosticky v nohe lepsi a odrazu uz zabudol pri dalsej navsteve co kazal a ani snimok nedal urobit a ze je to lepsie-zistil pohladom a ze mu da len ortopedicku obuv...a dieta mi pritom zaklada nozicky,potkyna sa ....

danula.ch
2. mar 2016

Aj ja chodim k Zahradnikovi s detmi a nie som spokojna. Okrem tej ceny, bol na mna dost neprijemny, ze sme prisli neskoro na kontrolu. Urobil zo mna zrudu, ktorej nezalezi na zdravi svojich deti. No keby mi na tom nezalezalo, kaslala by som na ploche nohy a vobec by som tam nesla. Okrem toho na odporucenie obvodnej som bola s mladsou dcerkou, lebo ma troche ploche nozky, co aj my vidime. Ked je naboso, klenba ju nedrzi a chodidla ma zatocene dole. Tak isto to ma starsi syn, ktory ale nosi ortopedicku obuv. Na dcerku mi Zahradnik povedal, ze je v poriadku. Podla mna, celej mojej rodiny a obvodnej lekarky to v poriadku nie je.
Chcem zmenit ortopeda. K Martinovi Jassovi v Komjaticiach niekto chodite? Odporucate?

danula.ch
2. mar 2016

Este by som potrebovala nejake odporucenie na rehabilitacie, ale tiez nie v Pro Care, ak o niecom dobrom viete

zuzana76
20. mar 2016

@danula.ch ahoj, nejdete sa objednat k Mudr jassovi? ja by som tiez potrebovala s detmi ist k ortopedovi , ja som mala babku v Komjaticiach, tak rozmyslam, ze by som si urobila vylet , ides sa objednat?

danula.ch
22. mar 2016

@zuzana76 ahoj, ano, ideme sa tam objednat. som zvedava, ako to dopadne, hlavne co odporuci

liaka
23. mar 2016

@danula.ch Prosim Vas dajte mi vediet. Aj ja potrebujem zmenit synovi ortopeda.

danula.ch
23. mar 2016

@liaka pokusim sa nezabudnut 🙂. kludne sa mi pripomente

liaka
26. mar 2016

@danula.ch Uz mate aj termin objednania? Neviete ci tam robi hned aj rentgen?

danula.ch
28. mar 2016

Nemame termin, rano idem volat

andreyca
29. mar 2016

Dnes sme boli u Dr. Zahradnika. Perfektny pristup...som spokojna.

kikis0103
30. jún 2016

@andreyca môžem poprosiť o kontakt na MUDr Zahradnika, skusam skusam volat a stále nic. Ďakujem

liaka
30. jún 2016

Pred mesiacom mal najblizsi volny termin v auguste. Musite volat na kliniku priamo nie jemu.

zuzana76
7. aug 2016

@danula.ch ahoj, uz ste boli u toho jassa? ja som tam bola OSOBNE ALE AKURAT NEORDINOVAL, ON ORDINUJE LEN V PONDELKY A STVRTKY, sorry caps lock, boli ste spokojni, ja zvazujem este mudr bozika na chrenovej