Zubná pohotovosť pre deti v Bratislave

thegavacka
15. dec 2014

Maminy z Ba a okolia,ake mate skusenosti s pohotovostou na Drienovej? Resp.beru aj deti? Pretoze specialne detsku som nenasla v googli. Ide mi o to,ze dcerku strasne boli zub od piatku a nasa dr je PN min.do stredy a to mi uz nevydrzi.Stale place,proste potrebujem,nech mi ju osetria. Dakujem 😢

pribinak
15. dec 2014

Ano, moj muz tam viezol susedu s 9 rocnym synom, osetrili ho

sissy27
15. dec 2014

@thegavacka Drieňová neviem, ale môžem odporučiť na Krížnej, ako je tržnica na Trnavskom mýte http://bolimazub.sk/

thegavacka
autor
15. dec 2014

@pribinak diky,neviete asi aky mali pristup ? totizto mala ma len 3 a ma problem otvorit pusu mne.nie to este niekomu cudziemu a pokial budu nevrli,tak tam ani nepojdem :/

thegavacka
autor
15. dec 2014

@sissy27 a aj male deticky beru? lebo ja som bola so starsou na Dlhych dieloch v sukr.pohotovosti a tam z toho neboli moc nadseni a hlavne jej ani nic neurobili,lebo neotvorila pusu 🙂 ja prave potrebujem,aby ju niekto prehovoril. No ale asi chcem vela...

pribinak
15. dec 2014

@thegavacka no, samko - sused to zvladol ok, co muz hovoril, nepocul na chodbu ziadny rev, ale samko chcel ist zubarovi, lebo uz bol velmi uboleny a bol vikend a cakat do pondelku nevladal, takze on spolupracoval,
Neviem - neviem, musis ju dajako ukecat, oni sa tam asi nebudu chciet bit s malym deckom

Drzim palce

thegavacka
autor
15. dec 2014

@pribinak no ved to...diky

sissy27
15. dec 2014

@thegavacka ja som bola s 10ročnou, akurát teda ona nemá problém nechať sa akokoľvek ošetriť... ale prístup dr. aj sestričky bol výborný, tak skús im zavolať...

pupavka123
15. dec 2014

@thegavacka Ahoj,chod na Kriznu,osetria aj deticky a zevraj su velmi mily a ustretovy,pozri www.bolimazub.sk,su oproti Trznice z boku ako je parkovisko,mas tam aj super parkovanie pri Trznici a len prejdes na druhu stranu..skus si tam zavolat

thegavacka
autor
15. dec 2014

@sissy27 a prosim ta kolko si platila? cca,lebo ceny tam uvedene nemaju..

thegavacka
autor
15. dec 2014

@pupavka123 hej,prave to tu riesim so Sissy 🙂 len ceny tam nemaju,zrovna teraz nemame moc penazi pred vianocami :(

pupavka123
15. dec 2014

@thegavacka Zavolaj tam a opytaj sa co by to stalo,tam ti daju info aspon cca 🙂

kp7333
15. dec 2014

Nam zubar hovoril, ze velmi malym detom, ktore nespolupracuju sa zuby opravuju v celkovej narkoze a robia to v nemocnici na Heydukovej. Asi k tomu treba doporucenie od stomatologa.

stepanka274
15. dec 2014

ja som na tú krížnu raz volala, že to stojí okolo 20 eur, ošetri bez problémov detičky, je to biznis a sú aj vo večerných hodinách.

sonicka777
15. dec 2014

Bola som križnej na pohotovosti so sebou aj s malým a obrovská spokojnosť a takisto aj prístup..ja by som určite išla tam.. 🙂

thegavacka
autor
15. dec 2014

baby dakujem vam,idem vyskusat kriznu. Drzte palce 🙂

pupavka123
15. dec 2014

@thegavacka Tak daj potom vediet ako ste dopadli,som zvedava keby som aj ja nahodou potrebovala ist s malym,mam vyhliadnutu prave Kriznu kvoli dobrym recenziam

sissy27
15. dec 2014

@thegavacka za pohotovostné ošetrenie 10€ (paušál) a trhali jej mliečny zub, to dr. povedal že ani mi nebude účtovať 🙂

sissy27
15. dec 2014

@kp7333 v narkóze sa riešia len doslova neošetriteľné deti, napr. dmo alebo s psychiatrickou dg. a podobne, nie také, ktoré len odmietajú otvoriť ústa alebo plačú... takým sa dáva max. oblbovák... ale nikto ti nedá do narkózy dieťa, ktoré nechce otvoriť ústa...

danjelca
15. dec 2014

@sissy27 a to ako to urobia ja som bola s malym v mes a proste ho neosetrili u troch zubarov lebo nechcel otvorit.

thegavacka
autor
15. dec 2014

@sissy27 dakujem 🙂 to je v pohode cena,do tej dvacky je to ako tak v pohode.

miskaska
15. dec 2014

@danjelca
@sissy27 u nas bolo osem navstev u zubarky, kym zacala vrtat (samozrejme, ked sa jedna o akutne pripady, na to nie je cas).....pomaly, pomaly ho zvykala a on k nej ziskal doveru. Ale on velmi pekne spolupracuje s lekarmi.
Dalsia moznost je oblbovak, dieta vnima, bojuje, ale vraj si to nebude pamatat...tak nam bolo povedane.

sissy27
15. dec 2014

@danjelca nie každý zubár to robí, resp. čo viem, tak väčšinou v nemocniciach... ale určite by som skôr hľadala nejakého nekonečne trpezlivého detského zubára, ktorý bude ako píše @miskaska - že bude s tým dieťaťom pracovať, takých detí zas nie je úplne málo...

moni73
15. dec 2014

@thegavacka podla mna na drienovej nevies na koho narazis, kto ma prave sluzbu. ja som bola s malou 6rocnou trhat na drienke mliecny zub (uplne sa cez den vykrivil dopredu, za nim trvaly a vytiahnut nesiel). cakali
sme od 19.30 do 22.20, nikto nas nebol schopny pustit, vnutri sme boli 5 min pri "hnusnej" sestricke aj zubarovi, zub po kriku vytiahli... mala potom nechcela 2 roky otvorit usta ani u detskej lekarky 😠

pupavka123
16. dec 2014

@thegavacka Ako ste dopadli?

thegavacka
autor
18. dec 2014

Ahojte,takže dopadli sme súper,boli sme na Križnej,detičky do 10.rokov majú.prednosť,takže hneď sme išli bez čakania,aj sestrička aj doktorka boli veľmi milé. Moja mala hneď otvorila pusinku ( doteraz nechápem ), vyvrtali jej ho sice s plačom,ale odvtedy máme pokoj 🙂 platila som 15 eúr.

vanesimi007
4. dec 2019

Včera som bola s malým na tej kriznej"boli ma zub", iba pre zaujímavosť, tak už nemá take super ceny. Malému trhal mliečnu stoličku, a platila som 50€.

lubi2002
3. jan 2020

@vanesimi007 este ze si napisala, tiez v noci dcerku rozbolel zub nemohla spat, plakala tak jedine nurofen pomohol (cez den je OK), asi budeme musiet cez vikend ist tiez na pohotovost
teraz maju na kriznej takyto cennik na stranke
Cenník:
Anestézia 11,- RVG snímok 8,-
Extrakcia od 19,- Chirurgická extrakcia 51,-
Vybratie nervov od 30,- Liečivá vložka 19,-

lubi2002
3. jan 2020

prosim vas mate niekto skusenost ako je to s detmi na Drienovej, aky tam maju pristup a ceny? dakujem

lubi2002
3. jan 2020

pripadne skusenosti s pohotovostou 3 veze

vanesimi007
3. jan 2020

@lubi2002 drieňová neviem, ale boli ma zub na kriznej bol zubar v pohode, no vytrhnutie mliečnej stoličky, má stalo 50€.