Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

jolly84
29. jan 2015

@laskavocka ako inak?

ivca88
29. jan 2015

Hlavne aby sa dalo ľahko vysloviť ... aby sa druhý ludiaz neho nesmiali ( vid. Šeherezáda 😀 ) .... aby ked ho zakričím v školke po malej/malom ..otočia sa max traja 😀 😀 😀 😀

jolly84
29. jan 2015

@gabikula to máš čo za drblu svokru?

lavinis
29. jan 2015

@jolly84 no neviem, či ešte stále je, ale je to dosť časté meno...aj keď pekné.

laskavocka
29. jan 2015

@nenullienka
Veru Denis je otrasne meno a v skole sa mu budu posmievat ,ze Denis Penis.To radsej neriskuj.

ivca88
29. jan 2015

@aprilka9 spravte kompromis.... Stephan ( po anglicky stefan - cita sa to mäkko 🙂 .... moj dedko sa volal Joseph ...no ako nastal komunizmus...musel si to zmenit na Jozef ..babka bola Irenea --> Irena.. Čize kazdé meno sa dá "zmedzinárodniť"

sylvia217
29. jan 2015

@monka665 my sme mali to iste ked sme vybrali pre nášho meno Sylvester.. Take meno a to si s kade vybrala?? A take dlhé?? Budeme ho volať Rocky, srandu si robili.. Som stretla raz pani na pieskovisku a tak sa zacudovala, ze sylvester, ze ci este take meno vobec niekto da..

aprilka9
30. jan 2015

@ivca88 už máme synčeka a nakoniec má úplne iné meno - Viliam 😉

ellabella22
30. jan 2015

kebyze mame dievcatko, tak ja chcem strasne meno Ida alebo Meda, a chlapcek: Cyril 🙂 🙂 🙂alebo emil

ivca88
30. jan 2015

@aprilka9 jaaaj .. to bol starsi komentar 😉 preoáč 🙂 a gratukujem

biobajo
3. mar 2015

@ssisska zdravim . mozete mi poradit ?Chcem dat meno Olivia , priezvisko Gregušová a tiez ma zaujima Izabela- tu teda uz mame...ak to neje prilis tak by ma zaujimal aj Sebastian ...Dakujem..

bufbuf
3. mar 2015

Elena alebo Marína

anickablazekova2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzukaa
20. mar 2015

@lalilala meno Timur nebol problem zapisat na matrike? Netrebalo ziadne potvrdenie? Dik

nikushka1
20. mar 2015

@zuzukaa my mame mesiac stareho Timurka a nebol ziaden problem so zapisanim

rainee
9. júl 2015

my rozmyslame nad Leou alebo Miskou, vobec sa nevieme rozhodnut. obe pasuju k priezvisku, akurat priezvisko mame dlhsie tak Lea by bola lepsia 😉 ale zas Miska je krajsia zdrobnenina ako Leuska, inak Leu neviem ako pekne volat.

janinkalc
9. júl 2015

ja by som chcela Lenku alebo Katku 🙂 ked sa nam raz podarí.... 🙂

drobcek89
9. júl 2015

My sme dali krpcekovi meno Anton je to slovenske a malo pouzivane meno;)

deximix
6. aug 2015

Baby dajte typy na chlapcenske mena na E. Chceme zachovat nasu tradiciu s inicialkami.... Tatino je Erik,nadhene meno ale ja neuznavam pomenovanie po rodicoch....

danjelca
6. aug 2015

@deximix emil emanuel elias

petulda333
6. aug 2015

My budeme mat olivera 🙂

zuzukaa
7. aug 2015

@petulda333 nakoniec aj my mame olivera, ocko si presadil

5katarina7
7. aug 2015

@deximix Eliáš 🙂

marshmallow
7. aug 2015

@monka665 to nic...ani moje nepreslo u nikoho!!!!!Chcem Bianku a kazdy na mna kuka ako puk!!!!to je az take cudne to meno,???Uz normalne uvazujem ze dam aspon Bianca aby bolo aspon trosku moderne 🙂

petulda333
7. aug 2015

@zuzukaa aj u nas vybral ocko 🙂 ja som chcela sebastiana...a ocko olivera...ale krasne meno

lucyn77
7. aug 2015

My mame vybraté 4 top Miška, Hanka, Tamara a Eliška - ešte sme sa nerozhodli

kristinamv
7. aug 2015

Nataša 🙂

polar
14. aug 2015

Ahojte...zatiaľ mám jednu kočku doma "Emu" a minule sme mali s manželom debatu, že kebyže bude druhé mimi (čo chceme), aké by sme dali meno. Zhodli sme na "Ela" alebo "Teo", podľa toho, či by bol chlapec alebo dievčatko 😉 Jednoducho sa nám zapáčili trojpísmenkové mená a napr. na to, či je ich veľa v okolí, vôbec nepozeráme. Len mám otázku na kombináciu sestier Ema a Ela, či sa nebudú pliesť, ale dúfam, že nie 😀

brckava36
14. aug 2015

@marshmallow my mame rok staru bianku a velmi pekne meno 🙂 je tu u nas take nezvycajne. Ale jednej znamej sa tak pacilo, ze aj ona tak nazvala svoju dceru,tak uz su tu dve 🙂 a budu aj spolu v triede

marshmallow
14. aug 2015

@brckava36 to som rada 🙂 ze aspon niekomu sa paci 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre