Ako urobiť, aby sa nám "pošmyklo"?

matka882
5. aug 2014

Ahojte žienky, chcem sa spýtať. Je to blbá otázka, ale aj tak. Mám už dosť rokov na to aby som bola tehotná a bývam už sama. S mojím chlapom sme už ojha dlho spolu, ale akosi on stále nechce bábo. 😒 Hovorí ako nie je na to pripravený atď. ☹ Príde mi to ako výhovorka......No moja otázka je iná chcem s ním otehotnieť. je to sebecké ale je to tak ale on sa proste tak dokáže kontrolovať že sa do mňa nikdy neurobil........Ako to mám urobiť aby sa nám akože ,,pošmyklo´´ 😀 . Diky vopred

simsalabim
5. aug 2014

Nemozem si pomoct, to, co chces urobit, je podle. Ako by si sa citila, kebyze to je naopak, ty by si dieta nechcela a on by si zariadil, aby si s nim neotehotnela? 😒

mizu89
5. aug 2014

@matka882 a skusali ste aj s gumou?ze prepichnut ju ihlou .

matka882
autor
5. aug 2014

Viem je to podlé, ale keby si počula tie jeho výhovorky a pritom sa skutočne máme radi a všetko nám klape len on stále aby sme počkali. Síce neviem na čo mám čakať...Ja cítim že by to aj zmenilo jeho postoj kby sa niečo takéto stalo vieš?

misaelka
5. aug 2014

taketo psie kusy by sa nemali robit. asi vie preco dieta nechce. takto si koledujes o to aby ta poslal do... preč. 😎

matka882
autor
5. aug 2014

My spávame stále bez, ale on sa fakt vie skvelo ovládať 😒

stanislavao
5. aug 2014

@matka882 na taketo nieco sa neda napisat nic ine, len to, ze ste neni normalna. normalna zena zmysla normalne. bud mate partnera, ktoreho si vazite a respektujete ho, alebo mate lne nejakeho "nabijaka" s ktorym chcete silou mocou otehotniet a spravit mu napriek. otehotniete, potom sa na vas vykasle, lebo on dieta nechce a potom tu zas budete vyplakavat, ze vas opustil, ked ste tehotna. vztah je o tolerancii, kompromisoch, dovere a akceptovani nazorov toho druheho. to vo vasom pripade vobec nieje, cize ten vztah nema ani buducnost. zacnite konecne rozmyslat hlavou. aspon ze on ma rozum a vie asi preco s vami dieta nechce.

misaelka
5. aug 2014

@matka882 vztah je aj o nesebeckosti, nie jajaja. ja chapem, ze tuzis po mimi, ale ak sa on nan neciti mozno nie je vhodny partner pre teba.mozno by to chcelo rozhovor aby si odlisila ci nechce dieta len teraz alebo vobec a podla toho sa zariadit.

terezka1947
5. aug 2014

@matka882 neviem.....ale tvojim otehotnenim nazor na babo(vlastnu zrelost) zrejme nezmeni....sice sa to niekedy stane,ale ja by som to neriskovala
radsej sa dokladne porozpravajte..a na rovinu mu povedz,ze po dieteti tuzis
a ked sa jednoducho nezhodnete,resp.nemate nazor na spolocnu buducnost tymto smerom....neviem,no ale asi by som sa zamyslela,ci s nim chcem byt
lebo odlozenie babatka o rok,dva ok....ale ak ho este nechce...je otazne ci ho vobec chce
porozpravajte sa,no a myslim,ze budes vediet ako vyriesit svoj problem
ale klamstvom nie 😒

amouramour
5. aug 2014

@mizu89 to nemyslis vazne, ze jej toto este poradis?a k autorke ani sa necudujem preco s tebou dieta nechce...je to nechutne takto cloveka oklamat....

brady1
5. aug 2014

Chodte na žur a riadne to roztočte, ty o niečo menej a možno sa podari pošmyknut a budeš bez vyny. nemal pit - 😉

doma1
5. aug 2014

@matka882
ahoj, je to jednoduché,,,buď sa chce stať rodičom alebo nie,,,píšeš, že máš viac rokov, takže oprávnene bojuješ za dieťatko a tvoj partner by to mal zobrať do úvahy,,,pokiaľ sa tvoj partner rodičom stať nechce, je čas na zmenu! ,,,, 😎

matka882
autor
5. aug 2014

Viete poviem vám to takto ja mám 29 on 35 takže tie jeho výhovorky keďže sme spolu 3 roky ma už nebavia.... 😒 A som si istá že ho mám rada ale zmena fuuu to by som sa asi bála

mizu89
5. aug 2014

@amouramour ja viem ze je to hnusne ale poznam take pripady ze jeden chcel a druhy nie a ked sa posmyklo tak sa nakoniec obaja velmi tesili

me_to_you
5. aug 2014

treba sa porozpravat
dllllhko a dllllho a intenzivne rozpravat a s pravdou von
to neznamena ze vam svetko klape, dieta je velmi zasadna otazka v ktorej sa nezhodujete, faktom je ze ty chces a on nie.. on nechce nikdy? alebo co, bude chciet o mesiac? dva ? tri? mal by byt k tebe ferovy lebo takto ta drzat v sachu "raz mozno dospejem", to sa nerobi milovanej osobe

rozhodne by som nerobila umyselne podvody na otehotnenie, nie je to fer pre partnera, nech dobrovolne prispeje spermiami a bude sa starat alebo si povedzte ze sa rozchadzate a ci nechce len pragmaticky prispiet dna alebo sa rozidte a hladaj ineho parneta s kt budete mat rovnaky nazor na temu babatko

silacka1988
5. aug 2014

@matka882 otras. necudujem sa ze sa ti chlapi k zenam spravaju ako idioti, mat doma taku ako si ty s takymto sebeckym egoistickym nechutnym a nezodpovednym pristupom, fackala by som jednu po druhej byt chlap. Ked si tak sebecka, chod na umele oplodnenie a jeho z toho vynechaj. Potom ta opusti za ten podraz a este aj vyzivne od neho budes zobronit atahat ho po sudoch chudak chalan. vazne nemas rozum, raz sa ti to vypomsti..

lenkafirka1
5. aug 2014

@matka882 tiez sa mi to zda nefer, ma rovnako pravo ako ty rozhodnut kedy sa stane otcom... Ty by si sa ako citila kebyze sa snazite o dieta a on by sa poza tvoj chrbat dal sterilizovat,alebo nieco podobne... Aj ked mi je jasne ze ty dufas,ze by sa to nikdy nemusel dozvediet,ale predsa,myslis,ze by ta nehryzlo svedomie? Nesudim ta,len uvazujem aj z jeho pohladu...

puffu
5. aug 2014

@matka882 uff, ak chces klamat v takejto veci tak potom klamstvo v niecom menej zopdovednejsim nie je pre teba problem? Chces zit cely zivot v tom ze si ho v tomto podviedla? Taketo veci sa nerobia, treba si sadnut, porozpravat sa a hlavne na dieta musite byt dvaja..myslim si ze sa nevyhovara zamerne, keby po dietati tuzil tak by na nom s tebou pracoval..

dejnas
5. aug 2014

poznám nemálo žien, ktoré to takto zariadili a tiež nemálo z nich, ktorým sa to riadne vypomstilo a ostali im len oči pre plač...
riešiť takúto vec ale verejne na fóre (hoci možno máš pocit anonymity), je úplne choré
ak máte obaja "dosť rokov", mali by ste mať aj dosť rozumu na vzájomný rešpekt a otvorenú debatu

brady1
5. aug 2014

@stanislavao nemožem s tebou suhlasit,ona pisala že sa lubia a chodia spolu dlho, mam kamaratku s podobnym problemom ona ma 34rokov tiez sa lubia ako psi, len on to stale odklada pritom s detmi ho maju radi len on sa boji že to ho nezvladne vychovat, on je jeden s tych co potrebuju sa bez vyzvy dostat do situacie ktorej sa bali a potom su radi že su tam.

stanulienkat
5. aug 2014

Ste spolu len 3 roky a tebe sa to zda dlho? Ty mas este aj tri roky cas na babo a aj on,najma ak este on nechce. Aby si tu o pol roka nevipisovsla,ze si tehotna a partner ta opustil. Taketo odrby sa nerobia. Babo ma byt chcene. A nie aby ti to on raz vycital. To,ze mas 29 rokov,to by si mohla mat viac rozumu.

mm2008
5. aug 2014

@matka882 zmeniť partnera...

silacka1988
5. aug 2014

ženy je uplne jedno preco to nechce su to jeho dovody...dovody druheho cloveka ktorého je na to potreba....naco jej radite nech prepichne gumu alebo nech sa ozeru ? ked to raz urobi nejaka nezodpovedna baba vasmu synovi bude vam ok ? sa zamyslite nad tym o co tu dotycna ziada...spermobanky su plne takych co im je jedno kde behaju ich decka a ona chce podviest toho, ktorý VIE a SLOBODNE ROZHODOL o tom ze rodicom byt nechce...a potom tu este budeme citat o par mesiacov aky je k nej zly, ako nema na potraviny lebo ON si dovolil ju opustit a ako je na vsteko sama....miesto tych idiotin nech dotycn aradsej dospeje ked s auz chvali takym vekom..hamba by ma fackovala za taketo uvahy ...FUJ.
🙄

terezka1947
5. aug 2014

@matka882 vies,co?
napadla ma otazka....pisala si,ze by si sa bala vymenit ho

preco????
ono,pokial by bolo vsetko ok...hm..asi by si nenapisala,ze by si sa bala opustit ho
napisala by si,ze o tom ani nemas preco uvazovat alebo,ze ho lubis....alebo neico podobne

ale pokial ti iba strach,ze nikoho uz nenajdes brani v stasti a radsej riesis,co mas urobit,aby sa ti splnil sen prave s nim....noooo,neviem

ak mas co i len male pochybnosti....hladaj inde
existuje vela muzov...
ja neviem,preco sa tolko zien upne na nejakeho muza s tym,ze sa boja hladat dalej...boja sa ho opustit,..lebo..lebo..lebo
uz ty vies,ako to cele je ....ale z vlastnej skusenosti ti poviem: rozsiala som sa so super chlapcom(super podla inych) ....a trvalo to,kym som nabrala odvahu....ale nelutujem....nasla som super manzela...

horana
5. aug 2014

Inak aj ja mam kolegyu co ma znamu co urobila presne to co radi @mizu89 a sice prepichla predtym kondom ihlou. 😕 To je podla mna dost rozsirena vychytavka, mnohe tak idu na svojich chlapov. A potom ze preco je kondom taka nespohaliva metoda, ze co tam u neho zenie tie percenta nadol, ze nie je uplne isty 😀
Ale aj tak im dlho trvalo, musela vela toto skusat, az sa napokon zadarilo.
Len teda ci si tym udrzi partnera je absolutne neiste a zacinat zivot dietata podvodom, no neviem....osobne by som toto vobec nebrala.
Aj ked niekomu je to jedno, v panelaku ked som bola pubertacka sme mali jednu staru dievku, ktora chlapa nie ze by nevedela zohnat ale nechcela s nimi zit a ked dosla tuzba na dieta, tak si zasla na diskoteku, nechala sa zbuhcnut prvym koho nahovorila a bola (vraj) stastna ze ma babo, otec neznamy, sama si dieta vychovala ze jej tak viac vyhovuje a hotovo ze ma pravo byt stastna...A aj tu na MK je vaic takych co uz dopredu vedeli ze dietatu otca vezmu svojom pristupom (zenac atd) a aj tak im to za to stalo...ci je to sebeckost ci narok na stastie uz si kadzy musi sam vysporiadat.

janka_mamka
5. aug 2014

VYMENIT PARTNERA!!! Za takeho s ktorým budete mat rovnake priority, a ciele v živote a bude chciet babo tak ako vy! a nie takto preboha! ostanete slobodnou matkou ,lebo vas potom kopne do riti že on dieta nechcela a podobne reči... takto sa to nerobi....sori

sefaa
5. aug 2014

@matka882 dievča tak ty máš inak pokrivený charakter. Bleee!

misinka26
5. aug 2014

Nehnevaj sa ale ak nie je pripravený, tak nie je pripravený !!! a ak náhodou zistí, že si na neho ušila búdu tak sa to rázom môže otočiť proti tebe ... bábo majú chcieť obaja nie len jeden ... vieš vôbec čo je to mať dieťa ??? aká je to zodpovednosť ?? to nie je ako kúpiť si psíka ... počkaj keď bude chcieť aj on !!!!

hanuska148
5. aug 2014

No zienky...ja nahodou zakladatelku chapem
Mam kamaratku ktora ma muza strasneho trta!!! S prepacenim.
Chlap ma 36 rokov...a ze on stale nevie a podobne hluposti. A nie uz to nebol taky chlap co sa chodil opijat ako 18r. Bol doma...klasicky rodinny zivot bez deti. On ani svadbu vlastne nechcel. Do vsetkeho ho kamoska musela donutit. Aj do toho aby mali dieta. Takym stylom ze "ja nechcem ale ked ty chces deti tak ok". Teraz je stastny ako nikdy...
Ked mate na to vek-resp ked tvoj partner nema 20r tak preco by ste ich mat nemali?
Mate kde byvat? Mate auto? Pracu? Financne ste ok? A ma na to vek tak preco by nemal chciet aby bola aj jeho partnerka stastna???? Samozrejme ma to byt rozhodnutie oboch. Ale pokial deti chce ale nie teraz tak mu daj cas a potom tuto temu zase nadhod. Ked deti nechce vobec tak mas smolu 🙂

sharlotta
5. aug 2014

Ach, kolko na svete beha moralistov...clovek by si myslel, ze ten nas svet musi byt perfektny pri tolkych teoretikoch...

piacere
5. aug 2014

@matka882 no ja ti takto poviem..... môj známy.... tiež im všetko klapalo (my sme si mysleli), tiež nechcel ani svadbu, ani bábo, vraj má čas, má čas.... aj si hypotéku na byt vzali 😉 a potom nám jedného dňa oznámil, že od drahej odchádza.... A vieš čo? S tou druhou už má dieťa a na jeseň aj svadba bude.....

Aby si neostala slobodnou matkou 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre