Budeme tehotné v januári 2015?

tinka3636
16. dec 2014

Milé snažilky verím, že začiatok roka bude pre nás všetky ÚSPEŠNÝ ;) musíme všetko čo bolo zahodiť za hlavu a začať odznova 🙂 Verím, že tento rok sa náš SEN konečne splní 🙂 😉 🙂

mikema
16. dec 2014

No ja mam mat ovu sice tento vikend, als ak by sa zadarilo, poz. test bude az zaciatkom januara, takze sa pridavam do novorocneho snazilkovania 😀 Tento mesiac netestujem, ovulka by mala byt priblizne v strede a zvysok nech rozhodne priroda. Bolo by mi to primoc stresujuce, teraz pred sviatkami este aj lietat s testami. Chcem sa len uvolnit a uzit sie volno. 😀

tinka3636
autor
16. dec 2014

@ mikema no ja som mala ovu na Mikuláša, a podľa pred menštruačnych príznakov už môžem čakať menštruáciu, ďalšia ovulka bude už len po novom roku....držím ti palce..nech to vyjde ;)

zuzik1927
17. dec 2014

@tinka3636 ja som dnes 1DC a kedze mam ovu az okolo 20DC tak dalsia bude,alebo mala by byt po novom roku🙂

tinka3636
autor
17. dec 2014

@zuzik1927 verím,že rok 2015 bude pre nás lepší ;) odkedy sa snažíte??? 😉

mima207
17. dec 2014

baby dufam ze bude rok 2015 pre nas vsetky konecne uspesny..........

zuzik1927
17. dec 2014

@tinka3636 no tak nedavame si pozor cez rok, ale do ovu sme sa trafili mozno 5x dokopy, lebo som mala velmi nepravidelnu ms, teda som nevedela ani kedy je ovu...ale uz cca viem tak je to lepsie a vy?

zuzik1927
17. dec 2014

@mima207 musi byt🙂 a vy sa ako dlho snazite?

tinka3636
autor
17. dec 2014

@zuzik1927 so snazenim je to podobné ako u teba, tiež niečo vyše roka, lenže do ovu sne trafili asi dvakrát, priateľ je na tyzdnovkach a je to dosť ťažké skĺbiť dokopy :/

zuzik1927
17. dec 2014

@tinka3636 tak to hej, aj ked viem ako to je,.stale sa strachujem ci sme ok a tak...tento rok aspon tehu chcem byt..

janedoe
17. dec 2014

@tinka3636 budeme 🙂

lina129
17. dec 2014

@tinka3636n ahoj, tak to sme na tom velmi podobne... moj manzel tiez chodi na tyzdnovky a do ovu sa triafame LTT... a snazime sa v ramci moznosti uz vyse roka...

tinka3636
autor
17. dec 2014

@lina129 presneee, je to najhoršie vystihnúť tu správnu chvíľu ale musí sa nám zadarit ;) verím 🙂

lina129
17. dec 2014

@tinka3636 no ja uz niekedy chytam take nervy na to... ☹ ze uz niekedy prestavam verit 😠 ale musim sa prekonat... raz to isto vyjde 😉

petkakv
17. dec 2014

Tak babulky, aj ja sa pridavam, kedze dnes som o plodik v 7tt prisla,dufam, ze sa zotavim rychlo a podari sa nam otehotniet znova a uspesne to dotiahnut do konca. Inak som s krvnou skupinou A-a muz 0+, prvy syncek ma skupinu A+.po porode mi pichli RHegu avsak mam strach aby nebol problem s dalsim otehotnenim, bohuzial o tohto drobceka som prisla so zatial nezistenych pricin

tinka3636
autor
17. dec 2014

@lina129 tak ten pocit veľmi dobre poznám, keď je ovu test pozitívny a on niekde V Rakúsku tak mám pred kolapsom :D

tinka3636
autor
17. dec 2014

@petkakv tak to mi je ľúto :/ prajem ti rýchle zotavenie aby ste mohli začať snazilkovat s úspešným koncom ;) 🙂

klaudisa
17. dec 2014

tak aj ja sa pridávam snažíme sa ešte len druhý mesiac ovulku by som mala mat uprostred sviatkov tak snáď sa zadarí.

miculiatko
17. dec 2014

@tinka3636
@mikema
@tinka3636
@zuzik1927
@janedoe
@lina129
@klaudisa
@petkakv Babulky ocakavala som zalozenie novej januarovej temy prave preto aby som sa k vam trosku privtrela a poslala vam vsetkym tehu bacilky aby sa ich na vas co najviac nalepilo. Drzim Vam vsetkym veeelmi silno palce lebo nie je to tak davno ked som bola medzi snazilkami aj ja. Teda kocky hlavy hore noxky od seba 😀 a vela stastia v novom roku v snazilkovani a aj v tom ostatnom!!! Z uprimneho ♥ zela Majka

lina129
17. dec 2014

@miculiatko jeeej dakujeme Majka 😉 aj tebe nech sa dari 🙂

klaudisa
17. dec 2014

@miculiatko ďakujem dúfam, že nás úspešne nakazíš 😀 a tebe nech sa darí a nech ste obaja zdraví

tinka3636
autor
17. dec 2014

@miculiatko ďakujeme pekne 🙂 aj tebe prajem všetko dobré V Novom roku a hlavne krásne tehulkovanie bez problémov 😉 😉 🙂

nickyva
17. dec 2014

Ahojte, tak sa k vám pridávam aj ja 🙂 my sme sa pokúšali o mimi 11mesiacov, na 12. sa nám podarilo ale následne sa prišlo na to v nemocke, že sa jedná o mmt tak nasledovala laparka a odstránený pravý vaječník a vajíčkovod. ☹ povedali sme si, že si dáme rok pauzu, ale vydržali sme len do 3. mesiaca tak sme sa na to už tento týždeň znova dali 😀

tatko_smolko
17. dec 2014

@nickyva ahoj, ak sa môžem trocha zapojiť do konverzácie .... nechcem aby to vyzeralo že chcem mudrovať ale tak trocha by som sa vyjadril k tomu čo tu čítam v niektorých príspevkoch,.... takže v prvom rade mi je ľúto že ste prišli o babo ale je treba si uvedomiť že po strate bábätka je potrebne aby telo dostalo aj troška oddych relax a psychické ale aj fyzické uvolnenia, chápem že by ste určite chceli malého anjelika ale skúste od zámeru otehotnie ešte na par týždňov a mesiacov upusti a skôr sa venovať sami sebe zájsť niekde na wellness, do prírody, na lyžovačku, a podobne voľno časove aktivity ....

zuzik1927
18. dec 2014

@miculiatko dakujeme...a vy ste sa dlho snazili? 🙂

miculiatko
18. dec 2014

@lina129
@klaudisa
@tinka3636
@zuzik1927 dakujem dievcata! Aj vam len to dobre v novom roku a krasne prezitie vianocnych sviatkov! My sme snazilkovali uplne na 100% 4 mesiace. Teda od leta. Davala som nohy hore po smolkovani som zostala hodinu lezat aby nevytieklo 😀 😀 no zakazdym mrcha prisla. V novembri sme si povrdali ze snazilkivanie odlozime kym sa vyriesi moja situacia v praci a v tom mesiaci sa moj poloviciak nechal uniest 2x co si nedal pozor a uz ziadne dlhe lezanie hned som vstala, sprcha po smolkovani a podarilo sa nam otehu v podstate ani sme nechceli tak ako tie mesiace predtym 🙂. Tot moj pribeh. Vela stastia

lina129
18. dec 2014

@miculiatko to uz som pocula viac krat, ze ked to vypusis z hlavy, tak sa to hned podari... no mne sa to zatial nepodarilo vypustit z hlavy ☹ hadam teraz cez sviatky... mozno je to fakt niekedy len o psychike 🙂

martinadovcikova
18. dec 2014

Aj ja verím že sa nám po 9. mesiacoch snaženia konečne podarí a doprajeme dcérke vytúženého súrodenca 🙂

miculiatko
18. dec 2014

@lina129 ja som tomu neverila. Aj svokra mi to hovorila ze sa to podari vtedy ked to budes nájmenej cakat. A mala pravdu

janedoe
18. dec 2014

@miculiatko dakujem velmi krasne....kiez by si mala pravdu 🙂
@nickyva aj my sme prisli v lete o babo..... a tiez sme sa zacali po 3 mesiacoch snazit, lebo som uz nevydrzala :D

sonetta
18. dec 2014

@miculiatko aj ja som tak otehu po 3 rokoch snazenia sa, ked uz som sa zmierila s tym, ze deti mat nebudeme.dr povedal, ze mame 5percentnu sancu na prirodzene pocatie. zadarilo sa nam na Stefana pred 3 rokmi. 😀 😀 😀
prajem vam vsetkym, aby vam to vyslo a cakatelkam, aby to dotiahli do stastneho konca. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre