Calibrum baby plan. Pomohol niektorej otehotnieť?

kuko7
21. apr 2007

Ajojte maminky, snazilky, chcem sa vas spytat, ci nahodou nemate niektora z vas skusenost s CALIBRUM BABY PLAN, pomohol niektorej otehotniet,alebo je to len blaf???Dakujem za odpovede 🙂

lottys
20. aug 2010

@ingrid02 môžeš mi tu pripnúť nejaký odkaz na nejaký článok, kde o tom píšu?

ingrid02
23. aug 2010

ja som to čítala aj tu v tomto príspevku že vraj sa už aj narodili také deti s hemangionom tak teraz neviem či je ten calibrum dobrý alebo škodí

lottys
23. aug 2010

Práve preto som chcela odkaz na nejaký článok, že si pozriem. Lebo calibrum baby plan obsahuje kyselinu listovú, vit. C, E, železo a jód. Všetko sú to dôležité vitamíny a minerály a v tehotenstve zvlášť, takže neviem, čo mohlo spôsobiť prípadné komplikácie. Možno len nedostatok kys. listovej a tú odporúčajú aspoň 2 mesiace pre otehotnením, lebo je dôležitá práve v prvých týždňoch vývinu dieťatka, kedy žena ešte ani netuší, že je tehotná.
A čo sa týka veľkosti detí, určite to závisí aj od genetiky, môj mm a švagor mali od 4,5-5 kg a určite pred 35 rokmi neužívali maminy vitamíny. Možno len veľa-veľa prírodných.

ingrid02
23. aug 2010

@lottys
Takže môžem to kludne bráť?

lottys
23. aug 2010

@ingrid02 ja som pri prvom tehu užívala a malý mal 3080 g, bolo všetko v poriadku. Ja ho užívam aj teraz pred plánovaným druhým tehu.

baronessa
18. jan 2011

Ahojte baby, chcela by som sa poradiť... ako dlho môžem užívať calibrum babyplan. Odporúča sa cca 3 mesiace pred otehotnením. Lenže ja zatiaľ tehotná nie som a beriem už asi 4. balenie..Nemusí sa urobiť nejaká pauza? Ďakujem za rady. 🙂

majulienka32
18. jan 2011

@baronessa moze sa brat akokolvek dlho...su to len vitaminky 🙂 a prajem skore tehu 😉

baronessa
18. jan 2011

@majulienka32 ďakujem pekne... 🙂

tereza33
20. feb 2011

neviete mi prosím niekto poradiť, či môžem brať Calibrum babyplan aj keď kojím? Chceli by sme druhé, ale stále kojím, tak neviem, či môžem užívať tieto vitamíny. Ďakujem 🙂

kikulka9
23. jan 2012

Ahojťe .Mala by som jednu otázočku ked začnem brať baby calibrum aké je percento že oťehotniem a za koľko mesiacov? Dakujem pekný večer. 🙂

kikulka9
24. jan 2012

Ahojte baby chcem sa opýtať priberá sa s Calibrumu Baby plan?dakujem pa

tinuska848
6. feb 2012

Cavte dievcata mam jednu otazocku.Mozem brat Calibrum babyplan aj pocas menstruacie?
Dakujem 😒

katuska268
6. feb 2012

@kuko7 ja som uzivala calibrum baby plan pve tri mesiace a potom aj calibrum mami nakolko musim uzivat stale tabletky a tie co uzivam sa nemozu pocas tehotenstva...Obsahuje kyselinu listovu doktorka mi ju kazala uzivat ale ja som si kupila calibrum kde je aj ta kyselina listova a narodil sa mi krasny zdravy syncek...takze si myslim ze ten calibrum baby plan je dobry a doporucujem ked otehotnies kup si po tych troch mesiacoch aj caalibrum mami

kuko7
autor
7. feb 2012

@katuska268 dakujem za odpoved :D uz mame 4 rocnu dcerku od vtedy co som davala otazku 🙂

katuska268
7. feb 2012

@kuko7 :D aha...som sa nedivala... :D

kuko7
autor
7. feb 2012

@katuska268 v pohodeeeeeeeeeeeeee :D :D :D

matat
7. feb 2012

ja som brala calibrum baby plan rok pred otehotnenim, a aj pocas som brala pokracovanie...

tinkiz
27. mar 2013

ahojte.ja som po umelom oplodneni a tiez som si kupila calibrumbabyplan lebo este nemam istotu ze to vyslo, ale aj tak verim ,ze hej..lekarka mi doporucila kyselinu listovu, ale v tomto je viac vitaminov.

simis105
10. mar 2014

@kuko7
ahoj! a myslis ze ti k tej dcerke pomohol prave tento caliburum???? 🙂

helka107
10. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

kuko7
autor
10. mar 2014

@simis105 tak to urcite nie 🙂 bola som ovela mladsia ako som dnes a az teraz som si uvedomila, ze dietatko pride len vtedy kedy prist ma 🙂 ked je ta spravna doba, chvila,,,,syncek sa nam podaril hned na prvy sup :D a nic som neuzivala 😵 😵 😵

simis105
10. mar 2014

@kuko7
tak to gratulujem!!!!!!!!!! no ja uz niesom az taka mlada, tak snad sa to uz blizi 😉

kuko7
autor
10. mar 2014

@simis105 len ja som tuto temu zakladala pred 7 rokmi :D teraz uz mam 6 rocnu dcerku a 2 mesacneho chlapceka 🙂 drzim silno palce, nech sa podari babatko co najskor 🙂 nech si vas nejaka vynimocna dusicka vyberie 🙂

klaudulenka
10. mar 2014

ahoj-neviem či mi pomohol práve calibrum,ale je to možné..tiež nám trvá dlhšie vždy otehotnieť a tentoraz som si kúpila tieto vitamíny a hned sa nám to aj podarilo!tak sa tešíme!

anicka1258840
26. jan 2015

Ahojte ja som v 4 mesiaci a kupila som si calibrum no bojim nemoze to neakym sposobom aj uskodit?

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja005
13. dec 2015

Ahoj.baby prosím.vás.nevjete mi pomoc.z.patnerom.sa.snažíme.o babetko us 5 rokov a stále sa.nám.nedary mislite sy zebi pomohlo.kalibrum.beby plan

jenny12346
4. sep 2020

Ahojte s priateľom sa snažíme už dlhšie o bábätko v apríli som potratila lebo mi to isli mimo maternice od vtedy vôbec nemôžem otehotnieť prosím poraďte mi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre