Čínsky kalendár plodnosti alebo Jonášová metóda

10. mar 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

Fotenie a filmovanie detí - Okres Bratislava
319

“Drahý klienti , vyhlasujem STOP stav na objednávky na akýkoľvek druh fotenia . Záujemcov o exteriérové fotenia budem objednávať na jún 2014 . Ďakujem Vám moc za doterajšiu priazeň . Vaša Majka :)”
(Pred 9 mesiacmi)

Ahojte maminky!
Tak si tu po internete čítam o týchto dvoch akože poukazoch na pohlavie a tak by som si rada urobila prieskum o tom,komu toto vyšlo,alebo čo si o tom myslíte emoticon
vopred ďakujem za vaše postrehy a skúsenosti emoticon
29. feb 2012 o 15:23  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

“Drahý klienti , vyhlasujem STOP stav na objednávky na akýkoľvek druh fotenia . Záujemcov o exteriérové fotenia budem objednávať na jún 2014 . Ďakujem Vám moc za doterajšiu priazeň . Vaša Majka :)”
(Pred 9 mesiacmi)

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-poceti

a tu si môžete bezplatne vyskúšať Jonášovú metódu emoticon
29. feb 2012 o 15:25  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magic08
23
Registrovala sa 28. marca 2008 na modrykonik.sk. Pridala 3836 príspevkov a 33 inzerátov. Má 25 priateľov.
 @puhinka podla cinskeho kalendara by som mala mat chlapca a mam dievca, takze u mna sa netrafil
a co sa tyka jonasovej metody, neverim tomu, ze moze zena otehotniet v mesiaci 2x raz pocas ovu a druhykrat podla hviezd... ved na to aby zena pocala musi ovulovat...
ani podla toho linku, ktory si pridala sa mi netrafili do plodnych dni... ovu bola ovela neskor... ale asi to bude tym, ze tam chyba mesto, kde som sa narodila... emoticon
29. feb 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka18
21
Registrovala sa 15. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2586 príspevkov. Má 21 priateľov. Považská Bystrica.
 ahoj mne to pri prvom vyslo,ze chlapec a pri druhom to malo byt dievcatko a bol to chlapec emoticon ja som si to robila presne podla tohoto cinskeho kalendara emoticon
29. feb 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lullan
19
Registrovala sa 18. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 13 priateľov. Kežmarok.
 Ahoj, mne cinsky kalendar ani v jednom pripade nevysiel myslim si ze je to len vec nahody a svagrina si pri druhom dietati davala vypocet u dr.Jonasa a tiez nevyslo tak neviem , ja som este skusala podla metody sedem rocnej krvy a ta zas napodiv vysla pa
29. feb 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

@nelynka18 ,fakt? tak presne takéto veci ma zaujímajú,bo mne Igorko vyšiel a teraz by som chcela babu,no a preto sa zaujímam vlastne emoticon
29. feb 2012 o 15:46  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

@magic08 ,ďakujem za odpoveď emoticon
29. feb 2012 o 15:47  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

@lullan ,a mohla by som vedieť,čo je to zač,čo si písala ty? to čo ti vyšlo?
29. feb 2012 o 15:47  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
8
Registrovala sa 3. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 310 príspevkov a 158 inzerátov. Má 9 priateľov. Liptovský Mikuláš.
 @puhinka skús sa pozrieť do témy chcem dievčatko emoticon alebo jonášova metóda emoticon je nás tam dosť a tam sú rôzne tabuľky a triky ako na aké pohlavie emoticon predpokladám, že chceš tiež dievčatko, lebo vidím že chlapčeka máš emoticon
29. feb 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vera3000
5
Registrovala sa 16. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 325 príspevkov a 3 inzeráty. Má 9 priateľov.
 @puhinka no keďže zatiaľ dieťa nemám tak neviem, ale môžem ti povedať, že som porovnávala ako mi to vyšlo na oboch stránkach a skoro vôbec sa to nezhodlo emoticon
29. feb 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tibinka22
3
Registrovala sa 29. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Prievidza.
 @puhinka Ahoj, mne vyslo dievcatko a aj ho mam emoticon
29. feb 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
8
Registrovala sa 3. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 310 príspevkov a 158 inzerátov. Má 9 priateľov. Liptovský Mikuláš.
 skúste aj túto tabuľku vek je pri pôrode a mesiac počatia http://www.webwomb.com/chinesechart.htm emoticon
29. feb 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

@anjelik0907 ,jasné,že chcem...tému chcem dievčatko poznám...len som pozerala a presne takáto téma tu ni eje,tu by som chcela najmä skúsenosti,že ktorým to vyšlo a ako im to vyšlo
no ale ty by si mi mohla dať tip na strany kde sú tie rôzne tabulky,aby som nemusela celú tému preluskať emoticon emoticon emoticon emoticon prosííím emoticon
29. feb 2012 o 15:52  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
8
 vraj je to čínska tabuľka s lunárnym vekom emoticon
29. feb 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

@anjelik0907 ,ale veď to je čínsky,len je inak obrátený a má sa zadávať vek kedy žena počala a to mi vychádza emoticon
29. feb 2012 o 15:54  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

lebo mne ten čínsky pri synovi vyšiel a vyšiel aj mojej mame pri mne aj pri bratovi,aj mojej sesterke,aj kamoškám...v mojom blízkom okolí nie je nikto komu by to nevyšlo...za to sa pýtam emoticon

a som čítala,že americký vedci overovali tento čínsky kalendár,ktorý by mala mať 99% spolahlivosť a po ich prieskume prišli na to,že má 85 % spolahlivosť,čo si myslím,je super číslo emoticon
29. feb 2012 o 15:55  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
8
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
8
 @puhinka máš tu všetky dostupné tabuľky emoticon tú hore čo máš som ti už nedávala emoticon ostatné rady od dievčat prečítané máš?
29. feb 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

@anjelik0907 ,tak najviac sa mi pozdáva ten sexík 2-3 dni pred ovu,že babské spermie sú vytrvalejšie a na to vajíčko si počkajú,potom som počula,že ženy,čo držia diétu budú mať babu...to je blbosť ako mraky si myslím emoticon aďakujem moc za tie linky,ešte mám niaky čas,tak ich letmo kuknem,ako stihnem,letím na jógu emoticon
29. feb 2012 o 16:01  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miculienka
57
Registrovala sa 26. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4926 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 44 priateľov. Čadca.
 kukla som sa , aj mne to vyšlo , som zvedavá , či to vyjde aj pre švagrinú podľa toho by mala mať chlapčeka , uvidíme o niekoľko mesiacov emoticon
29. feb 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
8
 @puhinka mne sa tiež najviac pozdáva sexík 2 -3 dni pred ovulkou, samozrejme dole ponožky a ľahnúť si na pravý bok prípadne hneď vstať z postele emoticon a vraj neraňajkovať emoticon
29. feb 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

@anjelik0907 ,takže my sme mali sexík v nedeľu nad ránom,som bola 10 DC a hneď po som išla na wc...tak som zvedavá... emoticon a ja raňajkujem vždy až po tej deviatej desiatej emoticon ponožky som mala dole,to viem určite emoticon
neviem v akej polohe som bola,lebo sme došli z oslavy 50-tky a trošku mi vrazil do hlavy ten citrus emoticon
29. feb 2012 o 16:07  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

@miculienka ,no som zvedavá,daj vedieť emoticon
29. feb 2012 o 16:07  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbora87
26
Registrovala sa 2. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 3109 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 33 priateľov. Rakúsko.
 No do teraz cinsky kalendar u vsetkych okolo mna fungoval!!!jeden pripad co nevysiel
29. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
8
 @puhinka no vidííííííííííš presne aj to kočky písali, že mali aj dáky pohárik v sebe emoticon tak držííím silno palčeky emoticon nám to zatiaľ nevyšlo ,ale skúšame ďalej emoticon
29. feb 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (26 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

319

(Pred 9 mesiacmi)

@anjelik0907 ,teraz som si skúšala všetky tie tvoje linky a všade mi vychádza chlapec,ja to kašlem,keď mám mať doma dvoch chlapčekov,nič s tým neurobím,milovať ich budem rovnako,len si nužijem pukačko mániu emoticon
29. feb 2012 o 16:17  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
8
 @puhinka ale kašli na tabuľky emoticon vy len pekne skúšajte pred ovulkou emoticon a keď bude chlapček tretie bude dievčatko no nie? emoticon emoticon emoticon emoticon
29. feb 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
8
 @puhinka my sa snažíme pred ovulkou a ešte to spájam s tými dňami podľa tej nemeckej stranky keď mám deň na dievča emoticon
29. feb 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bzucinka2
12
Registrovala sa 29. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 11652 príspevkov, 4 albumy a 35 inzerátov. Má 24 priateľov. Levice.
 @puhinka ja by som mala mat 2 dievcatka a mam 2 chlapcov cize cinan je iste na prd emoticon
29. feb 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linette (24 r.)
54
Registrovala sa 24. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 5962 príspevkov. Má 87 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Alexandra nar. v 33+5tt, 43cm a 2300g 2 roky a 10 mesiacov
 @puhinka u nas čínska tabuľka sedí emoticon a sedí aj zopár mojim známym emoticon emoticon
29. feb 2012 o 16:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lullan
19
Registrovala sa 18. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 13 priateľov. Kežmarok.
 @puhinka no to je metoda podla sedm rocnej krvi neviem ci ti to dokazem vysvetlit tak aby si to pochopila , ale skusim takze ludom sa vraj meni krv /respektive obnovuje/ kazdych 7 rokov cize nasobky siedmich sa meni krv 7,14,21,28,35 atd. takze napr. ak mas 30 rokov v case otehotnenia krv sa ti menila v 28osmich cize mas 2-rocnu krv a patrner ma napr. 36 rokov tak jemu sa menila krv v 35 rokoch cize on ma 1-rocnu krv pohlavie sa urcuje podla toho kto ma mladsiu krv v tomto pripade by to mal byt chlapcek kedze partner ma mladsiu krv hadam som to vysvetlila dost zrozumitelne tak skus vypocitat pa
29. feb 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Populárne albumy