Dá sa otehotnieť hneď na prvýkrat cez plodné dni?

karle17
17. feb 2012

Da sa otehotniet hned na prvy krat na plodne dni???

borocka
17. feb 2012

da 🤐 ale je to fakt jeden z miliona pripadov 😀 😀 mne sa to stalo. necakane, neplanovane. mysleli sme ze to potrva podstatne dlhsie.

henulienka
17. feb 2012

pri všetkých troch deťoch 😀 Ja vravím, že na to, aby som otehotnela stačí o mňa trenky oprieť 😀 😀 😀

monika2606
17. feb 2012

dá jasné že áno, len nemá každý to šťastie, bodaj by ich bolo viac tých šťastných 😉

@henulienka to je dobré 😀 že stačí trenky oprieť, to ma pobavilo hihi

anjelicek26
17. feb 2012

Isteze ano, ta sanca je tam statisticky "len" 15%, ale to predsa uplne staci 😅 😅

strihalka
17. feb 2012

z pravidla se stava ze kazda, ktera ma ovulacni mesicu 12 v roce, jeden dva jsou presto anovulaky.... a potom samozrejme zalezi na partnerovi, ci mi sikovne sprintery🙂

pimpulienka
17. feb 2012

Samozrejme, že sa dá 😉 Osobnu skusenosť nemam, ale viacerym kamaratkam v okoli to tak vyšlo 🙂

cmulinko
17. feb 2012

osobna skusenost..5 x som otehotnela na prvu a jedinu strelu 😀 ..zial len 3 z toho skoncili porodom.

vinifred
17. feb 2012

..dá sa vždy.. 🙂

ajca123
17. feb 2012

Ja som otehotnela hned prvy mesiac snazenia 🙂 ,ale aj som potratila :( a po troch mesiacoch som otehotnela a mame Patka 🙂, druhy je po ovulke,tesne pred mrskou a treti 9dni po mrske 🙂

stojdulka
17. feb 2012

dá sa, ked sa posleduješ a vieš kedy tak to ide...vlastná skúsenosť 😉

poleva
17. feb 2012

ja na 2 krát

erni
17. feb 2012

jasne,aj ja som dokazom 🙂 1x planovane, 2x neplanovane, 3x to si uz rozmyslim 😀

lenka_novakova
17. feb 2012

...da aj ja patrim k tym stastnym ktorim na 1x to vyslo ...presne v plodnych dnoch a to sme sa tulkali len raz preetoze som hned dostala ikozu...a mame uz rocnu slecnu... 😵

malinovka333
17. feb 2012

ja ani neviem či som mala plodne dni ale na prvy krat to vyslo

alicka7
17. feb 2012

Aj nam sa to podarilo v prvy mesiac snazenia, nepripustali sme si, ze by to mohlo tak rychlo vyjst - psychika hra dolezitu ulohu (netlacili sme na pilu). Manzelovi doslo az v 7 tt, ze som tehu, ked ma videl 1x vracat 😝

srnqqa
17. feb 2012

Dá, bol to môj posledný plodný deň a "po prvé" bez akejkoľvek ochrany priateľa (liekmi sa zásadne totiž nedopujem) 😀 a teraz čakáme najkrajšieho chlapčeka.. 😉

k_a_j_k_a
17. feb 2012

Da sa 🙂 Nam sa tak planovane podarila mladsia.

bocianka123
17. feb 2012

dá 🙂 u mňa dvakrát 🙂

happy8051
17. feb 2012

Da 🙂 jeden dokaz mam doma a druhy v brusku. obe na prvy krat

lucinocka
17. feb 2012

da, my sme nemali to stastie..prvykrat sme otehu po 9 mesiacoch /potom kyret/ a druhykrat po siedmych mesiacoch.. ale o to viac si vazime to stastie a dar, ze sa nam to podarilo🙂

blondi2
17. feb 2012

my sme to skusili iba jediny krat bez ochrany a hned to vyslo 🙂

kvetula2109
17. feb 2012

aj my sme toho prikladom ze som otehotnela na prvy krat ,a ani neviem ci som mala plodne dni...to bol moj darcek k narodeninam 🙂

kessinka
17. feb 2012

Samozrejme že dá, človek to už v dnešnej dobe síce neočakáva, ale možné to určite je. Aj ja sama som taký prípad - s najväčšou pravdepodobnosťou som otehotnela hneď počas svadobnej noci (alebo behom dvoch nasledujúcich dní) 🙂

lucik85
17. feb 2012

aj u nas to bolo na prvy sup🙂

jabadaba
17. feb 2012

ale da veru, da. Zdravy clovek v podstate nema ziaden problem splodit potomka akonahle si zmysli. Mam to potvrdene hned dva krat. 😀 Ale ci to bolo prave v case ovu netusim.

marianca
17. feb 2012

áno, obidve deti mám naplánované a vyšlo to pri oboch na prvý šup 😉

cherry1981
17. feb 2012

Da ja som tak pri oboch detoch pri tretom uz bol problem

tinkar
17. feb 2012

Dá, my sme plánovali a podarilo sa 🙂. Druhé bábo sa podarilo "až" v druhom cykle 🙂

lucka1987
17. feb 2012

jasne ze sa da .. no nam sa to podarilo az skoro po dvoch rokoch .. su tu zeny, ktorych az po 6 rokoch.. a aj viac.. dopredu sa tazko da povedat ci sa zadari alebo nie

martaniana
17. feb 2012

áno , nám sa tak podarilo, hneď v prvý mesiac 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre