Kvapky Femi alebo Gynex. Čo vám asi pomohlo?

katarina822
10. okt 2011

ahojte baby mozete my napisat ktora mate skusenost s tymito kvapkami http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/p/10/j-v-kv... , alebo s Hemann Femigard 300ml alebo s Gynex. ja uzivam asi 2tyz. Femigard.. odporuca sa 3mes. vkuse. mozete mi napisat ak ste nieco s toho uzivali pripadne nieco ine ci vam to pomohlo popripade ostali ste tehotne a myslite ze aj vdaka tym prirodnym liecivam. a ak ste brali a este ste nevedeli ze ste tehu nemozu uskodit...?

mata1001
10. okt 2011

ahoj ja som brala Gynex kvapky.Nepomohli mi,boli to podla mna zbytocne vyhodene peniaze 😖 😖 😖

ellenie
10. okt 2011

ahoj, ja som brala gynex, pretoze mi zistili cystu na vajecniku. V tej dobe som chcela otehotniet... No zacala som ich brat, pretoze mi hrozila operacia a asi po dvoch mesiacoch som sla na kontrolu a cysta bola prec. Tak sme sa s manzelom vrhli na babatko a teraz mame krasnu 3 mesacnu princeznu 🙂

lejlla
10. okt 2011

ja som brala gynex lebo sme chceli druhe mimi a sa nam nedarilo.nepomohol ☹ .potom som brala sarapis soju a tie femi kvapky od valovica.ten sarapis som potom vysadila a zostala som len pri femi a po 13 mesiacoch sa podarilo 🙂 .neviem vdaka comu ale myslim ze FEMI 🙂 .

merryn
10. okt 2011

Ja uživam Femi kvapky a mne pomahaju...nemala som ziadnu ovulaciu a uživam ich dva mesiace a dva krat som citila ze ovulaciu mam....mne osobne robia dobre...

alchemilkazltozelena
31. mar 2013

katarina822 ten femigard ti pomohol? ja to beriem zatial tyzden

sandraza
6. mar 2015

Ahojte. ak mate zaujem o gynex, kludne sa mi ozvite do spravy.

enatn
9. mar 2015

Ja som tiez pouzivala FEMIGARD a otehotnela som a este som nemala dopitu ani 2 flasku.... Tak drzim palce

f3rari
13. apr 2015

Ahojte baby, mala som kupene 2 balenia Gynexu, 1 som zjedla a z druheho mam odobrate za jednu kavovu lyzicku. Nakolko som potom otehotnela, rada to nacate balenie posuniem za 5 eur. Je to skoda zahodit. Je sice dobre aj pre zdravie, ale mame 5 mesacneho synceka,tak riskovat druhe babo velmi nechcem emoticon Ak mate zaujem piste IP

veriine
31. máj 2017

Ahojte zienky. Mam jeden nový Gynex - neotvoreny. Mam iba jeden, tak ak by niekto chcel 🙂

hrybik
1. feb 2020

@f3rari ahoj mala by som zaujem o ten ginex tiež tam mam pol fľašku taak by sa hodil,dik

hrybik
1. feb 2020

@veriine čau mala by som záujem o ginex ,ešte ho máš?

veriine
5. feb 2020

@hrybik nie nemam, pisala som ten prispevok este v maji 2017 😅

llianka861
4. jan 2021

@f3rari ahoj mam záujem o ginex ešte ho máš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre