Lieky na podporu otehotnenia

zuzkababy
6. feb 2013

beriete nejake lieky,vitaminy na podporu otehotnenia?ja zatial kysel.listovu,je aj nieco ine?dakujem

weru3ka
6. feb 2013

ja uzivam gynex ten posobi blahodarne je na prirodnej faze a upravil mi cylkus troska mi ho skratil🙂) ale je hnusny chutovo:D

hruska82
6. feb 2013

@zuzkababy Ja som brala Femibion.

zuzkababy
autor
7. feb 2013

to je ta kysl.listova.take nieco mam.v baleni je 30tab.

aleks_30
7. feb 2013

@zuzkababy Ja uzivam Macu bio a alchimelkovy cajik. Aj kyselinu listovu.

zuzkababy
autor
7. feb 2013

@weru3ka a normalne ho kupim v lekarni?

elje
7. feb 2013

Kyselinu listovu uz 6 mesiacov, alchemilkovy caj 4 mesiace, a teraz prvy cyklus aj Maca, Duphason a Femi kvapky od Valovica.

raven11
10. feb 2013

Ahojte ja užívam kys.listovu, Macu tú papá aj muž - teraz ju skúšame prvý mesiac 🙂 a ešte mám nosifol na odporúčanie gynekologičky - je to vlastne taktiež zmes vitamínov 🙂 - ale najlepšie je vraj pozitívne myslenie 😀 i ked to je v niektorých prípadoch veľmi ťažké...držím vám všetkým palčeky a prajem skoré tehu

ita111
14. feb 2013

určite prírodu ale certifikovanú/s pečaťami/ žiadnu chémiu!!!!vlastná skúsenosť 🙂 🙂 😉

mirka197
15. feb 2013

ahojte ja uzivam femibion 4mesiace ale akosi stale nic a pozitivne mysliet je dost tazke ....

tamara0071
7. máj 2013

snažím sa o dieťa 20 rokov absolvovala som 7x umelé oplodnenie a neuspešne...som samý hormon tie lieky vás upne zmanipuluju...vyskušala som všetko partner je v poriadku poradte niekto!!! Dakujem 🙂

tiumen
7. máj 2013

@tamara0071 nam sa zadarilo po 1,5roku ked sme sa na to už vybodli, ale len 1vec sme používali - gél conceive plus .

monicka79
7. máj 2013

@tamara0071 to je strašne dlhá doba, my sa snažíme tretí rok a jedno 6 ročné už máme. Ja som bola na laparoskopii minulý rok, že vraj mám všetko v poriadku a prešiel rok a nič, manžel bol na spermiogram, tiež ok, nakoniec neovulujem asi podla folikulometrie, dva mesiace som mala clostil a nič, aj ked druhý mesiac zabral ale nepodarilo sa mi otehotnieť ani ked som mala veľké folikuly. Tak som sa na to vykašľala tento mesiac že žiadne hormony a objednala som si macu ainofolic. Tento týždeň začnem brať. Ak mi to nezaberie, už asi nebudem skúšať nič. Ty si neskúsila ešte macu a inofolic? Čítala som tu, že to dosť babám pomohlo 🙂

xxyy
4. jún 2013

skúste kočky gynex, ktoré by ste mali záujem o odbornú konzultáciu s doktorom, tak mi napíšte, dám vám číslo na odborníka, Gynex je naozaj dobrý ale záleží aj od dávkovania, každá žena má iné problémy prečo ho berie a každá je aj iná,nie každému zaberie hneď. Skor by som vám odporučila navštíviť nejaké konzultačné centrum energy, kde vám urobia kompletné vyšetrenie a poradia optimálnu liečbu.

happy8051
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivcus11
14. aug 2013

@happy8051 mame jeno dietatko , snazime sa odruhe ale nic, aj visesetrenia su ok. co bysom mala uzivat na potporu.

zuzuliak1981
16. aug 2013

@tamara0071 ahoj, neviem ti velmi poradit, lebo aj my sa pokusame, zatial len rok, ale ak ti lekari nepomohli, neskusala si nejaku alternativu, liecitelov? ja beriem uz druhy mesiac inofolic, a kedze je to vitamin, tak ublizit by to nemalo, tak uvidime

mamazem
1. dec 2013

Aj my máme veľmi dobré ohlasy na Gynex 🙂 Nájdete ho aj na našom eshope.

lll2
26. jan 2014

Pouzil uz niekdo z vas gynex chcela by som vediet ci je dobry

zuzicek88
27. jan 2014

@tamara0071 poznam jedneho psychotronika osobne a volakedy veeelmi davno som unho aj bola a nedavno som o nom citala,ze v tomto dokaze pomoct,var jeden par sa pokusal 18 rokov o dieta a on im pomohol a teraz sa tesia s babatka,zvazujem aj tuto moznosst,na tvojom mieste by som ho vyskusala,ved o nic neprides a on je naozaj dobry

tamara0071
27. jan 2014

@zuzicek88 si mila dakujem ak sa ti teda da tak pošli kontakt. Dakujem

majusik26
29. jan 2014

Ahojte babi skúsila už niektorá s vás lubriáačni gél conceive plus na podporu otehotnenia zaujimáli bi ma vaše názory na tento gel či sa Vám niektorej podarilo otehotniet práve pomocov tohto gélu 🙂

nordhug
10. feb 2014

bože baby vy tu riešite somariny gély na prírodnej báze :D gél na otehotnenie :D :D čo to je? :D roztrhal ma od smiechu príspevok od Ita111 :D
tak už pochopte že jediná cesta ako otehotnieť keď to nejde sú hormóny...a máte to vybavené prakticky ihneď ak je to len porucha reprodukcie u tamary0071 to skôr vyzerá na dlhodobú ročnú liečbu hormónami, ktoré sa dajú zohnať od popredných indických a pakistanských výrobcov...kto chce nech mi napíše na nordhug@doctor.com a ja mu poradím ako nestrácať čas...
p.s. to s tým psychotronikom je moc aj na mňa :D na pobavenie a dobrú noc ale dobré 🙂

zuzicek88
16. feb 2014

@nordhug a mne je zasa smiesne,ze indicky a pakistansky,zasa chce niekto dobre zarobi

zuzicek88
16. feb 2014

@nordhug len chlap sa moze na tomto roztrhat od smiechu,ked chcem pomozem a nebudem si s niekoho robit srandu ak chces zarabat maj k ludom aspon uctu,by som nechcela radu od teba uz len kvoli tym pimenkam a trhaj sa od smiechu na svojej inteligencii

gladriel
24. feb 2014

ahojky mne k otehotneniu pomohol inofolic.je dostupny v lekarni a pije sa 2 krat denne.je ale dost drahy.na 10 dni cca15eur na internete sa da zohnat aj lacnejsie.ma sa brat co najdlhsie a neprerusuje sa branie.ja som jeden mesiac brala raz denne a dalsi mesiac 2 krat denne a vten mesiac som zistila ze som tehu.skusala som aj gynex ale ten mi skor ublizil ako pomohol.zial rozhadzal mi psychiku,proste raz som zabijala inokedy som mala chut stale na sex a inokedy som bola placliva.asik jedna zo zloziek mi nesadla.

janulka232
5. mar 2014

Ahojte.Tak aj ja použivam inofolic vyše mesiaca no zatial mi pomohol,len na upravu ms.Ja ho beriem raz denne,ale ako gladriel skusim zvyšit davku

romannasport
6. mar 2014

ja neberiem nic mam k tomu cystu ale bojim sa ist na laparoskopiu doktorka mi povedala ze aj s tou cystou mozem otehotniet ale nejako sa nedari :(
prvu dcerku sme nazaciatku planovali a cim sme viac planovali a snazili sa tym sa nedarilo nakoniec sme sa vzdali a šup jednu peknu nedelu uz zo zviku som si len tak isla z nudy ze urobim test tak mi skoro oci vybehli nakolko som tomu neverila este som si sla kupi 5testou aby som si bola ista a bola som tym zaskočena ze sme sa vzdali a nakoniec sa vydarilo 🙂
podla mnarobi vela psychika ale aj hormony co mne podla mna teras nepomahaju kaslu na mna aj s cystou :((

janulka232
9. mar 2014

@romannasport nemusiš sa bat ist na laparoskopiu nič to nieje strašne,len trošku boli ta hadička čo budeš mat v brušku.Ale možno to pomože.Aj,ked mne to nepomohlo

romannasport
9. mar 2014

@janulka232 aka hadicka