MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

samera
23. máj 2006

niekde sa to tu uz spominalo......tak davnejsie 😕

samera
23. máj 2006

http://www.mojasvadba.sk/forum/index.php?q=jo%F...

cucuska, skus pozret do tychto tem......mozno tam sa to rozoberalo.....

peha
23. máj 2006

dr. Jonas je celkom zaujimavy sposob a alternativa, ako ti moze napomoct k otehotneniu, rozne bylinne preparaty a podobne, .... ale skor s rozumom a opatrne.
mam kamosku expertku na byliny a rozne ocistne kury, ktora sa profesionalne tomu venuje - a podla nej niektore byliny a extratky tehotne by vobec nemali uzivat, ale zase naopak napomahaju priprave pred otehotnenim. takze so vsetkym trochu rozvaznejsie.

a moje zamyslenie a otazka - ako moze nejaka tabulka, alebo nejaky ujo predpovedat, ze ktora prave z tych niekolkych milionov potvoriek (ktore ma napriklad dnes moj drahy)je prave ta zivotaschopna a co z nej vyrastie ? 🙂 nemyslite ? a zajtra to moze byt uplne ine zlozenie 😉
ako moze tusit, ze prave dnes moj drahy produkuje len same dievcatka, a bude najsamsuper zivotaschopna ? ved to je jedna obrovska "nahoda" osud, proste ta prava potvorka sa zahniezdi a je to. k tomu treba priratat rodinnu genezu chorob, genetiku, predpokladat pohlavie podla vyskytu v rodine, a niekedy aby napriklad po Hak neboli prekvapenim dvojicky, ci trojicky 🙂

takze hlavne nech nam to vyjde, nech je to hlavne zdravucke malicke a stastne.

danii
23. máj 2006

ja neviem, urcite by bolo super, keby to vsetko, ako pisala peha niekto dopredu vedel. Predislo by sa mnohym sklamaniam, nestastiam. Ale neverim, ze je to mozne.
Ja osobne by som vobec nepozerala na to, ci to bude dievcatko alebo chlapcek. Pretoze najdolezitejsie zo vsetkeho je, aby dietatko bolo zdrave.
A je to vsetko len o nahode.

kaciatko81
23. máj 2006

peha, myslim, ze obidve hovorite o niecom inom 😉 cucuska sa pytala na dr. jonasa, ktory vazne hovori o tom, ze ti vie predpovedat, kedy mozes otehotniet a dokonca aj pohlavie babatka. dokonca je to aj niekde na nete, ze vyplnis nejake veci a daju ti to dokopy. predpoklad je pravidelny cyklus a zdravie 😀
dr. jonas, ktory sa zaobera detoxikaciou na zaklade "nastartovania" vlastneho imunitneho systemu, je niekto iny aj ked s rovnakym menom 🙂 ja co viem je dobre to podstupit este nez otehotnies aby aj mimi bolo zdrave 🙂

zuzulik
23. máj 2006

tak dievcence 🙂 ja tomu sice neverim,ale moje okolie ma presviedca,ze ten pan doktor ma nieco do seba,poznam niekolko zien v okoli,ktore tvrdia,ze vdaka nemu su dnes mamickami.......aj moja sesterka 😉

cucuska
autor
23. máj 2006

Ja som čitala a dokonca m=am doma aj tú jeho prihlášku, ešte ju nemám celkom vypísanýu s sama rozmýšľam., či to pošlem. Jedna moja známa to vyskúšala, pretože už 3krát potratila.Murd. Jonáš jeje vypočítal 3 dni v roku, kedy má počať životaschopné dieťa a že to bude chlapec. Ja som s ňou ležala v nemocnici, predtým ako som 2krát potratila, a predstavte si, že je v poriadku a čaká chlapčeka. Ja viem, že to môže byť náhoda, ale: Ďalšia kamarátka zas nemohla otehotnieť. Jonአjej vypočítal, že by sa o to mali pokúsiť v období menštruácie a má krásnu dcéru. ja Vám neviem.

cucuska
autor
24. máj 2006

Máte ešte o ňom niečo. Nejké prípady, alebo baby , ktoré mu písali ?

adelia
24. máj 2006

Moja známa má postihnutú 27 ročnú dcéru a za sebou niekoľko potratov-lekári jej ďalšie tehotenstvo NEODPORÚČALI, no Dr.Jonáš bol iného názoru-vypočítal jej niekoĺko termínov na otehotnenie - všetko dodržali presne sa držali všetkých jeho rád pred otehot. i po ňom - VERILI MU! Teraz majú doma ďalšie postihnuté dieťa- no toto je na tom oveľa horšie-nerozpráva, nepohybuje sa...a spomínaná známa je na tom zdravotne zle. Lekári ich varovali, no Jonáš sa zaručil... 😠 Viete, čo majú z jeho záruk?!... Ale nech si každý urobí názor sám. Viem, že keď je človek zúfalý, potrebuje veriť - ale myslím, že nikto sa nemôže zaručovať nezaručiteľné...K všetkému treba pristupovať triezvo a neveriť viac, ako je zdravé.

cucuska
autor
25. máj 2006

Veď to je to. Ani ja sama neviem čomu mám veriť. Hádam sa nám to už podarí.

cucuska
autor
26. jún 2006

Dnes mi prišile výpočet od Mudr. Jonáša. Boloto dosť zaujímavé ale či mám tomu veriť ?

katakata
26. jún 2006

cucus acovám vyrátal? ako to vyzerá?

cucuska
autor
26. jún 2006

máme 5 termíno do roka, kedy je to dieťa životaschpné. Prvý je v júli a že vraj to bude dievča. 😒

katakata
26. jún 2006

CUCUSKA a tovam aj napísal presný dátum pocatia? poznáš niekoho komu to podla jeho vypoctov vyslo? mne to pride ako dost iracionalne...no neviem kolko si za to vypýtal? kazdopádne vam velmi velmi drzim palce

cucuska
autor
27. jún 2006

katakata: áno napísal nám aj presný dátum aj či to bude chlapec a či dievča a aj či budem rodiť rńo a či večer.

mucilienka
27. jún 2006

cucuska, ja som uz o Dr. Jonasovi pocula vselico... a nebolo to 2x pozitivne, lebo ked sa nam nedarilo, zaujimala som sa o vsetko, ako si dopomoct k vytuzenemu dietatku...
takto ti poviem - jednoducho plati jedno - "VÍRA TVÁ TĚ UZDRAVILA"... je to teda na tebe... 😉

cucuska
autor
27. jún 2006

miculienka: Veď to je to, strašne moc sa bojím čo a ako. Ale vtom mአpravdu : Viera ťa uzdravila. Sama neviem

mucilienka
27. jún 2006

cucuska, ty podla vsetkeho chces mat babatko, a nejako sa nedari, spravne to chapem? my sme mali presne to iste... ja som mala take problemy, ze az.. k lekarovi som chodila ako na klavir... pchal do mna lieky na tvorbu vajicok, potom na ich dozrievanie, potom na ich uhniezdovanie, potom vyvolavacku MS a tak stale dookola.. sledovali sme pocet vajicok kazdy mesiach 3x... ked mi povedal pri navsteve, ze sa mi vytvorili vajicka, bolo to akoby mi povedal, ze som konecne tehotna - ved tie vajicka boli ako moje deti, mozno toznie cudne, ale ja som to vtedy tak vnimala - ako obrovsku nadej...a takto sa to opakovalo a opakovalo a opakovalo...
no, a potom som si v januari povedala, ze kaslem na to... a vo februari sme zostali tehotni...comu neverim vlastne este ani doteraz.. jednoducho som to vypustila z hlavy, sustredila som sa na ine veci - chceli sme ist do zahranicia, manzel dostal super ponuku do DE, a ja som chcela ist s nim...
no, a tak som nejak na to pozabudla a prislo to samo - bez liekov a merani velkosti vajicka a pod... bolo to sice az po roku snazenia... ale o to viac si to vazim...

cucuska
autor
27. jún 2006

nie. ja som bola už dvakrát tehotná ale vždy mi bábo v 2 týždni odumrelo. Lekári nevedia prísť na to, čo mi je a prečo sa to stalo. Nemám problém zostať tehotná, mám problém s odumieraním plodu a pritom hormonálne som na tom v poriadku, nič mi podľa lekárov nie je a preto som siahla po Jonášovi.

mucilienka
27. jún 2006

ahaaaa, vidis,tak to je opacny problem...mojej kolegyni sa to stalo tiez uz 2x.. robili jej vsetky testy, geneticke, hormonalne... a tiez na nic neprisli... jej sa to stalo ale uz ked bolo babo trosku vacsie - jedenkrat v 3. mes. a potom vo 4. mesiaci... isla jednoducho na kontrolu a doktor jej povedal.... ona nema silu zostat zasa tehotna a skusat to, ako jej radia lekari...

cucuska
autor
27. jún 2006

ja sa navzdávam s manželom sme preto siahli op takejto možnosti. Mne sa to stalo jedno v 3 mesiaia adruhé v 2 mesiaci a to som celé druhé krátke tehotenstvo preležala v nemocnici. Ale ak toi mám pravdu povedať, neviem čo si mám o tom myslieť. ALe za pokus nič nedám. Hádam to vijde a akeĎ to nebude aj podla Jonáša nech to je narodené už doma v postielke a nech je to hlavne zdravé. takže tak.

mucilienka
27. jún 2006

cucuska, tak zaklad mas - dobry pristup... to sa musi podarit 😉

cucuska
autor
27. jún 2006

Veď hádam áno.

lila16
27. jún 2006

Baby ak mate niekto na toho Jonasa adresu napiste mi ju... Dakujem 😅

cucuska
autor
28. jún 2006

lila: pozri IP

slavomira
28. jún 2006

Ahojte ja mám s Mudr. Jonášom skúsenosť a to takú, že som si objednala jeho kalendár( iba tak, našla som ho na internete) vtedy sme sa už pokúšali o bábo. O niekoľko dní mi prišiel a ja som si začala značiť menštruáciu podľa toho ako to tam bolo vysvetlené. Nakoniec sa nám po pol roku pokúšania podarilo podľa tohto kalendára splodiť našu teraz už 15 mesačnú babu. Bolo tam presne napísané kedy treba sexovať aby to bola baba a alebo chlapec a aby to bolo úspešné.

cucuska
autor
28. jún 2006

slavomíra veľmi si ma potešila.

slavomira
28. jún 2006

To som rada. PA

cucuska
autor
28. jún 2006

pa slavomira

lila16
28. jún 2006

slavomira.. prosim ta nepamatas si kde si nasla ten kalendar... co ta cca stal?? 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre