Musím mať chlapca - rady

monky0608
27. júl 2015

Velmi velmi tuzime po chlapcovi. Prosim vas vsetky rady, ktore ste to skusali tiez a vyslo vam to, dakujem!!!

sahraa79
27. júl 2015

😁😂😂

karotka12
27. júl 2015

prve som chcela chlapca, ale nebolo to za kazdu cenu a ked s narodil bola som najstastnejsia na svete, a pri dalsich dvoch som chcela dievcata aj to mi vyslo, ale pri dievcatach mi bolo v podstate jedno co to bude, uz som chcela hlavne aby deti boli zdrave a dala by som sa nahovorit aj na stvrte, ale uz teraz sa clovek obava toho , ci by dieta bolo v poriadku
cize co poradit, verit a ked nie pri dalsom sa mozno zadari 🙂

monky0608
autor
27. júl 2015

totizto partner velmi tuzi po chlapcovi, a obavam sa, aj sa tak bohuzal vyjadril, ze by bol celkom sklamany, keby je prve dievca :-/ tak lustim na internete rozne ludove mudrosti a rady 🙂

sasa1310
27. júl 2015

@monky0608 to len drbko môže byť sklamaný, keď sa mu narodí zdravé hoc aj dievčatko.
Sorry, ale inak som sa vyjadriť nemohla. Nech chlapec pokuká albumy kde tu sú choré deti a potom nech prežíva sklamanie aj nad dievčatkom.

katy2
27. júl 2015

@monky0608 povedz partnerovi, ze aj tak v konecnom dosledku je to na nom, co to bude.... ty nie si nositelom pohlavia ale muz.... to je ten paradox.... oni su sklamani a oni su vlastne "na vine" ze nemaju dievca 😉 😀 😝

zuzka2388
27. júl 2015

@sasa1310 presne tak, alebo nech sa opyta zien ktore o svoje babatka prisli co by dali zato zeby to bolo hlavne zive a zdrave :( na svete su ine problemy a utrpenia ako taketo veci riesit..myslim to samozrejem v dobrom

horana
27. júl 2015

Je tu prave na hlavnej stranke aj diskusia kde chcu dievcatko. Tak skuste a ked vam vyjde naopak, vymente si 😉

bluka2
27. júl 2015

Skus kazdy den 3 kvapky zazvorovej stavy nalacno a pri sexe maj v ruke modry krystal

tenerifka
27. júl 2015

@horana Presne toto som isla napisat, ale si ma predbehla 😀

zuzka105
27. júl 2015

@horana si "zabila" 😀

tova
27. júl 2015

znama mala ivf dvojicky dievcata, velmi chili chlapca, na objednavku znova ivf a vybraty len chlapec geneticky skontrolovany vopred a narodil sa im zdravy syn. da sa vsetko.

katy2
27. júl 2015

@tova fu... tak to nie... a co spravili s dievcatkami?

zuzka105
27. júl 2015

@monky0608 vies kolko zien potratilo a kolko parov nemoze mat deti vobec ? A vie tvoj partner ako vyzeraju dusevne alebo fyzicky postihnute dieti ? Mozno by si mohol spravit vylet do detskeho hospicu alebo niekam, kde by pochopil, co je v zivote dolezite.... Neber to v zlom ale takyto pristup je chory.. .co sme v Cine aby sme si vazili len chlapcov ? ....

kvetulienka253
27. júl 2015

:D :D :D nejako sa to tu rozmohlo. Temy chcem chlapca, chcem dievca, chcem parik, a chcem parik ale taky, aby bol prvy chlapec :D :D :D A ja chcem... alebo viete co. Kto vam za to moze, ze ste si vzali chlapov so stredovekym zmyslanim 😅

tajka1986
27. júl 2015

@monky0608 takeho chlapa by som nechcela pre svoje deti. Deti su dar ci ma pindura alebo nema,dolezite je uplne nieco ine a keby mi toto povedal,uz si u mna viac nezasunie 😀

jabadaba
27. júl 2015

@monky0608 pretieram si oci, ale zrak ma neklame .Ocitla som sa v stredoveku! Jo, ved po vzore Henricha VIII. nech Ti da ufiknut hlavu, ked mu neporodis dedica! Jezkove zraky.... 🙄

tenerifka
27. júl 2015

@monky0608 Vies, ono je dost mozne, ze ked sa ti narodi chlapec, tak tvoj partner(lebo nepises o manzelovi) nebude ani vediet naco chcel syna (alebo dceru, to je jedno), lebo ked chlap takto uvazuje, je este nevyzrety a mozno ma nejaky komplex menejcennosti.....

bianka0111
27. júl 2015

moj manžel hovoril, že chce chlapca ,,polovníka ako on :D ...ja som tužila mat dievčatko a aj tak je....a on? našu Haničku by nevymenil ani za 3 chlapcov...miluje ju najviac na svete, je to jeho princezná 🙂 ...viac detičiek neplanujeme...mame dve dievčatká a znamenaju pre nás najviac na svete...myslím, že aj ten Tvoj prvým usmevom drobca pochopí, že je jedno, či je to dievčatko či chlapček, hlavne, že je zdraví a naplna jeho srdce láskou....

cerez
27. júl 2015

Nie je dobré sa čisto upriamiť len na jedno pohlavie, lebo budeš sklamaná, keď sa to nepodarí. Aj keď to znie ako fráza, v živote je hodnota ZDRAVIA viac ako nejaké vyberanie pohlavia.

yanka88
27. júl 2015

@monky0608 ak by som sa mala vyjadrit co si i tebe a i tvojom partnerovi myslim, admin by mi nielen ze zrusil ucet navzdy, ani moje deti a deti ich deti a deti ich deti by sem nikdy nesmeli prispievat. Ak vobec nejake deti budem mat. Stale neverim, ze si tu otazku a ziadost o radu myslela vazne, verim, ze ide o vtip. Cgvalabohu, ze ta nepoznam, nezdrzala by som sa. Pracujem s mentalne postihnutymi detickami a uprimne ti poviem, zeny ako ty bo v zivote nedokazali vychovat ani len jedno.

kikina84
27. júl 2015

@monky0608 to keby chlap mne povedal ze bude sklamany ked bude dievca,tak by som si s nim ani dieta nerobila urcite ! 😖

zuzankasm
27. júl 2015

Sorry...ale toto napisat ? Kazda matka si zela aby dieta bolo zdrave....malo ruky nohy,aby bolo mentalne zdrave...a neriesi pohlavie. To si mozes vybrat ked si kupujes zviera...A toto by mal citit aj otec...Co urobite ak budete mat dvojicky a dievcatka? Nepochopitelne ste niektore.

bianka0111
27. júl 2015

prepáčte, ale myslím, že aj ,,ocko,, chce mat predovšetkým zdravé dietatko ....jedoducho jej manžel či partner povedal, že tuži po chlapcovi...čo je na tom zlé? to že by bol sklamaný, je myslím silné slovo, pretože ako chlap nevie, ako ho zmení pohlad na toho malého drobca..na kusok z neho...netreba hned utočit...a ak by mal zrovna dvojičky a dievčatká, verím, že sa k tomu postaví ako otecko a bude ich milovat ....

mirka17
27. júl 2015

poviem to takto veľmi zjednodušene. ked si zoberieme známe teoretické fakty o mužských spermiách tak nám vyjde asi toto. Muži majú spermie X a Y. spermie Y (čiže tie ktoré robia chlapcov) - sú rýchlejšie, ale majú krátku životnosť, Spermie X sú pomalšie ale zato majú dlhšiu životnosť.- čiže. ak by ste pohlavný styk mali práve v čase ovulácie, myslím tým že k oplodneniu by došlo hneď, čiže vajíčko je na správnom mieste prichystané na oplodnenie 🙂 tak je veľká pravdepodobnosť že do ciela dorazia prvé Y, - a bol by to chlapec, ak by však vajíčko bolo na "správnom mieste" o pár dni, tak je väčšia pravdepodobnosť že to bude dievčatko, kedže spermie X, dorážajú do ciela ako druhé, čiže aj 2-3 dni po styku 🙂. a to sú ich bratia Y už dávno kapu.t. to je ale fakt len veľmi jednoducho opísane. Nenadarmo stará múdrosť hovorí že ked sa ti narodia dievčatá, tak sú vraj neplánované, lebo každá predpokladá že mala ovuláciu v iný den, ale tie potvory X dlho prežívajú. to len tak na odľahčenie

bielavila
27. júl 2015

@monky0608 dufam, ze sa ti podari chlapcek, ale ked tvoj partner bude sklamany z dievcatka tak nehnavej sa, ze to takto napisem je blbec...na svete je vela prevela veci, ktore dokazes ovplyvnit, pohlavie dietatka bohuzial nie...chcete spolu dieta nie? ci chcete spolu iba chlapca...ono tuzba po urcitm pohlavi je uplne normalna, ale sklamanie z pohlavia vastneho babatka normalne nieje...neboj aj ked bude baba bude ju zboznovat, my sme strasne chceli obaja babu a mame chlapceka a po jeho narodeni sme si povedali, ze aj dalsich 3 takych by sme brali...jasne ze tuzime po dcerke,chceme parik, ale dolezite su ine veci... bola by som velmi prevelmi sklamana z moho partnera, keby ze mi povie, ze by bol sklamany z pohlavia nasho spolocneho dietatka, aj ked sama priznavam, ze teraz po chlapcekovi tuzime po dcerenke, ale nechavame to na nahodu, ked sa podari budeme statni, ked nie budeme rovnako milovat aj dalsieho chlapceka, urcite nebudeme sklamani...drzim palce a len tak mimochodom pohlavie dietatka urcuje muz, takze aj ked to bude baba bude to iba jeho chyba..,😀

zuzankasm
27. júl 2015

@mirka17 Ze jaky navod. Odpadla som 🙂 Sto palcov hore 🙂

bielavila
27. júl 2015

@horana odpadla som 😀

tova
27. júl 2015

@katy2 dievcata sa normalne narodili prve, su zdrave , milovane ale chceli chlapca, tak isli na ivf, povyberali asi muzske spermie a splodili asi len chlapca/cov. detajly neviem, ale embryo sa da vopred geneticky skontrolovat a narodil sa pekny, zdravy chlapec a upln sa podoba na dievcata.

cerez
27. júl 2015

Návod? Milovať sa v plodnom období. Ak sa nepodarí, reklamácia sa neberie!

katy2
27. júl 2015

@tova neviem, ale aj tak mi je to proti srsti... ale aspon neboli embryjka....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre