Príznaky po Pregnyle

erika1988
9. sep 2013

Ahojte... Chcela by som sa spytat na Vase skusenosti s Pregnylom. Ja som mala 26. 28. a 30.8. po 10000 jednotiek Pregnylu a po par dnoch som si myslela ze to uz vyslo,pretoze som zacala mat tehotenske priznaky (zvacsene prsia, leskle oci- to som mala ako prve pocas tehotenstva (ale nebolo uspesne) a hrozne som sa zadychavala aj z uplne banalnej prace... Vcera som mala mat ms a este nic,tak som si dnes urobila test a... negativny ☹
Zazili ste aj vy nieco podobne? Moze Pregnyl takto navodit tehotenske priznaky?
Dakujem za odpovede...

meggie393
9. sep 2013

ahoj erika,
ano moze je to po pregnyle uplne normalne,to mas vlastne ciste HCG,takze ano moze,pokial mas test negativny ,tak to zrejme nevyslo,ale na tvojom mieste by som pockala este takych 5 dni a spravila si este raz 🙂 ja som teraz dostala pregnyl 8.9. a nepocitujem vobec nic,ani naznak ovulky...takze u kazdeho asi inak,ale kazopadne testni este raz ,a drzim palceky 🙂

erika1988
autor
10. sep 2013

Dakujem... Asi z toho nic nebude,pretoze som vcera zacala spinit ako keby sa mi mala spustit ms,ale doteraz sa este nespustila. Tak sa nechame dalej prekvapit... Drzim ti palceky aby vam to vyslo 🙂

meggie393
10. sep 2013

@erika1988 Na tvojom mieste by som si zajtra rano urobila testik,nakolko to spinenie kludne moze byt uhniezdovanie vajicka,co by bol ten lepsi pripad 🙂 ...dakujem aj ja 😉

erika1988
autor
10. sep 2013

@meggie393 Nad tym som tiez uz rozmyslala... Aj som volala s lekarom ohladne toho,lebo beriem Duphaston a Estrofem,ze ako pokracovat,tak ze ak do stvrtka nedostanem ms,tak mam prist na ultrazvuk... Tak uvidime... Zeby ???

meggie393
11. sep 2013

@erika1988 Tak ja ti velmi silno drzim palceky,viem ze su to stresy,ale bud hlavne v klude,aby si siju nevyvolala sama 🙂 ..daj vediet ako si dopadla

erika1988
autor
11. sep 2013

@meggie393 Takze pravdepodobne to nevyslo pretoze som zacala spinit az ako taku slabu ms. A testik vysiel negativny... ☹ Ale drzim palceky aspon tebe 😉 My to skusime zase na druhy mesiac... Ale daj vediet ako si dopadla 😉

misenaf
12. sep 2013

Ano presne ja som po pregnyle cítila že prešla ovulka lebo ma boleli prsia, brucho, vaječníky, bola som unavena, nervozna a po týždni som začla krvacať, menštruacia mi prišla o týžden skor , následne další cyklus bez ovu, vynechala aj menzes a aj cystu sa ma vytvorila prvy krat v živote. odvtedy som zanevrela na pregnyl a to mi bol pichnuty pred 2 mesiacmi ..doteraz nemam cyklus namieste. A to rpedtým som mala ovulku aj menzes na den presne.

meggie393
12. sep 2013

@misenaf plne s tebou suhlasim...ja som nemala ani ovulku,absolutne ziadne priznaky po pregnyle..a to som mala 10tis. jednotiek pichnutych,takze asi zanevrem aj ja na neho...clovek sa chce vyliecit,dat s dokopy a je to este horsie :/

dankariska
27. sep 2013

Ahojte,

PREDAM Pregnyl 5000 za 10eur. Som z PO. Ak by ste mali zaujem, tak mi napiste do spravy.
Uz ho nepotrebujem.

majusik26
9. dec 2013

@dankariska bavite sa o tabletkach alebo injekcii ja som mala dnes flikuly 23mm a pichol mi pregnyl a mam bolesti na vajecnikoch aj v krizach tak neviem

dankariska
10. dec 2013

@majusik26 Bavime sa o injekcii. Myslim, ze to nevadi, ze mas bolesti. Injekcia je na uvolnenie vajicka z folikulu. Podla mna to mozu sprevadzat take priznaky. Od dnes sa mate snazit?

majusik26
10. dec 2013

ano vecr mi pichla tak okolo pol 4pooobrde styk sme maly asi 0 7 potom 8 rano nic rano vstava priatel skoro tak az vecr dufam ze to nepresvihneme hm

majusik26
10. dec 2013

@dankariska ano vcera mi pichla tak okolo pol 4pooobrde styk sme maly asi 0 7 potom 8 rano nic rano vstava priatel skoro tak az vecr dufam ze to nepresvihneme hm

dankariska
10. dec 2013

@majusik26 Neboj sa, ved vcera ak ste sa snazili, tak dnes vecer to bude stacit. Len vsetko s kludom. Spermie maju nejaku tu zivotnost a vajicko cca 12 hod. Este stale mas tie priznaky? Je to vas prvy pokus s tabletami a pregnylom?

majusik26
10. dec 2013

@dankariska no prví pokus mam šte take bolesti vo vaječnikoch ale vcra to bolo horšie dnes menej

dankariska
10. dec 2013

@majusik26 Nam to vyslo az na 3.pokus. Kupila som si Pregnyl a nestihla ho pouzit. Vyslo nam to bez neho. Ak by si ho nahodou potrebovala, tak ti viem predat za 10eur, aj dorucit ak si z BA. Samozrejme uskladneny v chladnych podmienkach.

majusik26
10. dec 2013

@dankariska a ta ovulacia ako dlho trva ked mame dajme tomu po ovulacii pohlavny stych po 8hodinach alebo viac 12

dankariska
10. dec 2013

@majusik26 Ovulacia (ked sa vajicko uvolni a putuje do maternice) trva cca 12-24 hodin. Vtedy je schopne oplodnenia.
Neda sa presne urcit, kedy folikul praskol a nastala ovulacia. Da sa to len predpokladat, ze to bolo priblizne v tento den.
Po Pregnyle tiez nemusi nastat ovulacia hned. Moze nastat, myslim, do 36 hodin.
Preto si ani ty nemozes byt ista, ze uz u teba doslo k ovulacii. A tak sa odporuca po pichnuti Pregnylu pohl. styk niekolko
dni po sebe.
Ak by sa stalo tak, ako pises, ze by si mala styk 8-12 hodin po uvolneni vajicka, je to najvacsia sanca, ze otehotnies.
Ak by si mala styk den pred ovulaciou, tiez je vysoka sanca, ze otehotnies, pretoze spermie vydrzia v posve 2-5 dni.

majusik26
10. dec 2013

@dankariska no ked mne vcera pichla enjekciu o pol 4 poobede a pohlavny styk sme maly o 7 a o 9 vecer tak vtedy som mala bolesti rano a teraz uz nemam tak neviem ci uz nastala alebo nie 🙂

dankariska
10. dec 2013

@majusik26 Vela zien ma bolesti do vtedy, kym folikul este nepraskol. Akonahle praskne, bolesti pominu.
Ale nemusi to byt pravidlo. Podla mna uplne staci, ak budete mat jeden pohl. styk dnes vecer. A pre istotu aj jeden zajtra, pozajtra.

majusik26
10. dec 2013

@dankariska no to si mislim aj ja a ty uz mas babo? ja som niekedy vedela ze mam ovulku ked som mala taky hlienovy vitok a ten som uz nmala dlho tak preto som skusila taky to sposob pred tym som mala 6rocny vstah a 4roky sme to robyly ze sme sa nechranily a nic teraz mam novy vstah a snazime sa asi 3mesiace v oktobry som mala mikro potrat november nic a teraz len cakat

dankariska
10. dec 2013

@majusik26 Ja som teraz po 3-rocnom snazeni prvy krat otehotnela a som v 16 tt.
Pri prvom cykle som tiez mala pichnuty Pregnyl. Vyslo nam to az na 3 cyklus 🙂

majusik26
10. dec 2013

@dankariska mam az niejaky zdravotný problem alebo len sa nedarylo? tak dlho..

dankariska
10. dec 2013

@majusik26 Mam zvyseny testosteron, ktory branil ovulacii a taak. Vola sa to PCO

majusik26
10. dec 2013

@dankariska tak ja neviem co mam nejaky problem lebo nerobyl mi nijake vysetrenia jedine mi bral krv a ani neviem na co ale vysledky boli dobre

majusik26
11. dec 2013

@majusik26 este sa mozem opitat po ovulaii alebo tak si mala nejake tehot.priznaky a kolko dni po ovu si si robyla test a bool pozityvny dakujeem

majusik26
11. dec 2013

@dankariska este sa mozem opitat po ovulaii alebo tak si mala nejake tehot.priznaky a kolko dni po ovu si si robyla test a bool pozityvny dakujeem

dankariska
11. dec 2013

@majusik26 Ja som si povedala, ze si test nespravim, kym si nebudem ista, ze som tehotna :D
Mne menzes prisiel vzdy za 14 dni od ovulacie. Par dni pre menzesom som si zacala merat teplotu, aby som vedela, kedy dostanem menzes. Rano mi vzdy teplota klesla a to som vedela, ze dostanem.
Tak som si merala teplotu a ta mi stupla este viac ako zvycajne a ked som si to sla zapisat do tabulky a pocitala dni od ovulacie, tak uz ich bolo viac ako 14. Ked som presla za 18-ty den uz mi to zacalo byt podozrive, ze menzes stale nemam. A raz rano som si spravila test a bolo to tam - II ciarky 🙂
Ziadne tehotenske priznaky som nemala, vsetko bolo tak ako ked mi mal dojst menzes. Priznaky zacali az ked som uz o tom vedela, asi medzi 2 a 3 mesiacom.

majusik26
11. dec 2013

@dankariska cize si mala aku teplotu ked si bola v tom 🙂

majusik26
11. dec 2013

@dankariska ja ked si meriam teplotu tak vzdy ma 37,37,1 37,2 ajdnes aj vcera tak nviem mne sa zda ze ely mesiac mam tak 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre