Snažilkujeme od septembra a stále nič

subbinka
6. feb 2014

ahojte baby niesom tu nováčik ja som snažilka od septembra a stále nič , brala som antikoncepciu 4roky a stále cítim ako sa mi z tela dostáva od septembra stale von tie hnusne hormóny.budem rada keď si napíšeme príhody od každej z Vás

peterek414
6. feb 2014

@subbinka ahoj my sa snazime uz 10 mesiacov a nedari sa nam otehotniet od potratu ale hadam sa to tento mesiac podari 🙂

subbinka
autor
6. feb 2014

@peterek414 a si po jednom potrate? a mas spravene aj trombofilne mutacie?

subbinka
autor
6. feb 2014

@subbinka aj ked ja mam problem s tym ze mam nepravidelnu po tych tabletkach ako som to vysadila a neviem presne kedy mam ovulaciu cyklus sa i predlzil o dost a som z toho nanervy

subbinka
autor
6. feb 2014

@peterek414 aj ked ja mam problem s tym ze mam nepravidelnu po tych tabletkach ako som to vysadila a neviem presne kedy mam ovulaciu cyklus sa i predlzil o dost a som z toho nanervy

peterek414
6. feb 2014

@subbinka ano po jednom potrate v 10 tyzdni tehotenstva lebo naprv bolo vsetko v poriadku a ked som isla v 10 tyzdni na sono tak som mala len vak a plod nikde a nemam spravene trombofilne mutace .....ale doktor povedal ze som zdrava a otehotniet mozem

peterek414
6. feb 2014

@subbinka len sa nestresuj aj ja som sa stale stresovala a riesila ovulku ale povedala som si ze to riesit nebudem ani ja netusim kedy mam ovulaciu kez de vecinou mavam 32DC ale niekedy sa stane ze meska o 2 dni tak som si s muzikom povedali ze bude sex kazde dva dni a bud sa podari alebo nie

subbinka
autor
6. feb 2014

@peterek414 no trombofilne sa robia ked sa potrati 2 až viac x .no aj ja mam tak 34-35 DC no tak ak sa nepodari tak skoro aspon pojdem cez leto na dovolenku inak by sme nikam nesli, ale na babo sa strasne tesim a musim nato prestat mysliet stale 🙂

peterek414
6. feb 2014

@subbinka tak tak prestat mysliet....a ked chcem vediet kedy mas poledne dni tak si sleduj hlien napriklad ja mam dnes 14DC a uz mam pocit mokra tak ze coskoro sa objavi aj ovulka ked buude hlien mazlavy a natahovaci....drzim palce

subbinka
autor
6. feb 2014

@peterek414 no ved toto vsetko viem lenze ja si takyto hlien vobec nesledujem si pamatam ze kym som nebrala predtym antiku tak som taky hlienik mala vzdy ale teraz taky nesledujem vobec nechapem tomu aj sa bojim ci sa nieco nestalo tym branim antiky

peterek414
6. feb 2014

@subbinka mozes mat anovulacni ciklus to je vlastne ciklus bez ovulacie a kolko ze sa snazite????tak treba ist na gindu a tam sa poradit s doktorom a povedat mu ze nevies kedy mas ovulaciu tak nech ta objedna a zisti kedy ju mas

subbinka
autor
6. feb 2014

snažime sa od septembra v auguste som mala posledne tableztky

subbinka
autor
6. feb 2014

@peterek414takto ja si myslim ze ovulaciu mám bolieva ma vtedy v podbrušku a strašne mám citlive prsia vtedy ale taky hlien si nepozorujem a nikdy to neprikladam tej ovulacii ma to ani nenapadne ale tak viem ze ked budem mat taketo bolesti tak sa budeme viacej snažit :D,bože sa citim ako taka hlupaňa

peterek414
6. feb 2014

@subbinka ale sak je to normalne aj ja som netusila kedy je ovulaci a jedna doktorka mi povedal ze ked mam 32 dc tak to je medzi 14 az 18 dc ......ked ma prist ovulka tak musis citim ako kedy si sa pocikala take mokro a ked skonci ovulka tak to uz nemas a bolesti pichanie v podbrusku.......snazte sa kazdy 2 az 3 den a neries ci je ovulka alebo nie a uvidis podari sa

subbinka
autor
6. feb 2014

@peterek414 asi máš pravdu a verím v to ,že aj tak gynekológovia odporúčaju po vysadení antiky počkať pol roka a teraz to bude pol roka zachvílu tak sa to hádam podarí :D

peterek414
6. feb 2014

@subbinka jasne ze sa podari nebud pesimistka a nehaj tomu volni priebeh ja mam dve deti a ani neviem ako a otehotnela som a ako sa teraz po tom potrate snazime tak sa nedari a prestala som to riesit ono to pride ked bude na to spravni cas.........

subbinka
autor
6. feb 2014

no asi ano a budem verit , že nebudem musieť behať po doktoroch ty mas aspon dve deticky

peterek414
6. feb 2014

@subbinka ano mam dve deti ktore som do nedavna chovala a starala sa sama o ne ked ze otec ich nechce a co mam teraz priatela (snubenca) ton ich miluje ale chceme spolocne a zakon schvalnosti nedari sa

touran
6. feb 2014

@peterek414 presne aj u nás je to tak máme dve deti ani nevieme kedy sa nám podarili a teraz by sme chceli tretie naplánované a nič, tiež som mala v septembri MA, aj to som nečakane otehotnela, ale vytvoril sa len gestačný vak, snažíme sa od decembra 2013

subbinka
autor
6. feb 2014

@peterek414 no tomu sa vravi život , a si silna žena s dvomi detičkami si bola , ale vidiš nasla si si svoje šťastie s novým partnerom

peterek414
6. feb 2014

@touran to poznas aj ja som tak potratila ze som v 10 tyzdni mala len gestacni vak a plod nie.......ale musi sa t raz podarit

peterek414
6. feb 2014

@subbinka ano sme stastny svadba bude o 2 mesiace a ja som chcela aby som bola tehtna na svadbe a zatial nic tak uvidime ....a silna zena ani by som moc nepovedala mala som vseliake myslienky ked som ostala sama ale tak zvladlasom to a som stastna

lina129
6. feb 2014

@subbinka ahoj, my sa tiez snazime od septembra a stale nic ☹ tak neviem, ci je vsetko ok... HAK som nebrala, ale prave som citala, ze po vysadeni HAK sa rychlo otehotnie... 😨
@peterek414 my budeme mat svadbu v juni a tiez som chcela byt uz tehu... no zatial nie som, prave mi konci ms 😠

peterek414
6. feb 2014

@lina129 ja mam 14DC tak sa pomali ovulka rozbieha tak dufam ze sa to podari 🙂 drzim palce

subbinka
autor
6. feb 2014

@peterek414 ale si to zvládla a určite si mala hlavne na mysli svoje deti co by s nimi bolo keby si si nieco spravila a nenasla by si si toho svojho stastneho princa 🙂

subbinka
autor
6. feb 2014

@lina129 no ved to som si myslela aj ja ze a vysadim a budem hned tehotna ale nic uvidim ak sa to do roka nepodari tak potom to zacnem riesit

peterek414
6. feb 2014

@subbinka sak to som rada ze ich mam sak su moe zlaticka krasne

jannullka1
6. feb 2014

Ahoj, ja som vysadila HA a asi o 4 mesiace sme sa začali snažiť veľmi intenzívne. A vždy som si myslela, že pokiaľ sme obaja úplne vporiadku, tak otehotniem hneď, poprípade do 2 mesiacov, že keď sa tak často snažíme predsa nemôžme moju ovu netrafiť 🙂 ale nepodarilo sa a aj keď to nebol ešte taký dlhý čas, rozmýšľala som že čo ak má jeden z nás nejaký problém, že radšej to zistiť a riešiť hneď nazaciatku. Ale po pol roku sa nám zadarilo 🙂 moja mama mi hovorila že im som sa zadarila tiež po pol roku snaženia a vtedy ešte nebola vôbec taká vysoká neplodnosť ako teraz.. Takže niekedy to chce čas aj keď je všetko vporiadku.

lina129
6. feb 2014

@peterek414 ja mam dnes 6 DC takze ovulka by mala byt buduci tyzden asi stredu, bo ja mam kratsie cykly... tak uvidime 🙂 hadam sa uz podari... chcete snazilkovat aj takto kratko pred svadbou? ja rozmyslam ci si nedame take 2 mesiace pred svadbou pauzu, ak sa teraz nepodari, keby nahodou som mala nejake problemy, aby som to nemusela riesit v case svadby... 😒 tak neviem... velmi chcem nech sa teraz zadari....

lina129
6. feb 2014

@jannullka1 juuuj dakujem za povzbudive slova 🙂 a aj si nieco uzivala? myslim vit. doplnky, alebo nieco take??? a snazilkovali ste cely mesiac, ci len - teda najma v case ovulky??? a este otazocka, merala si si BT alebo ovu testy? Prepac, ze ta tak bombardujem otazkami, len sondujem, bo aj my teraz snazilkujeme pol roka a stale nic ☹

simis105
6. feb 2014

ahoj baby! CO hovorite na toto, test hore bol zo vcera a pod nim je zo dnes 9DPO

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre