Snažilky apríl 2014

tinka3636
1. apr 2014

Baby, ktoré snažilkujú šup semka....budem rada za príspevky a rady, ktoré pomôžu 🙂 😉

nedarisa
1. apr 2014

@tinka3636 pripajam sa do aprilovych snaziliek, i ked my snazilkujeme kazdy mesiac uz par rokov.snad sa to uz konecne podari.drzim palce tebe aj ostatnym snazilkam.

nenullienka
2. apr 2014

@tinka3636 ahoj pripájam sa. Síce HAK som vysadila v decembri a snažíme sa od januára, ale zatiaľ nič. Tak dúfam, že sa nám čím skôr zadarí. Držím silno, silno palce 😉

tinka3636
autor
2. apr 2014

@nenullienka a @nedarisa ....drzim aj ja silno palce..... 😉 😉 🙂 aj ste skusali nieco ako inofolic a podobne?

mirisel
2. apr 2014

tak sa aj ja pridavam, v marci sa nezadarilo,tak pokracujeme v aprili 🙂 snad alchemilkovy caj a kyselina listova pomoze 🙂

nenullienka
2. apr 2014

@tinka3636 ešte nie pijem len alchemilkový čaj zatiaľ to nechcem riešiť nejakými prípravkami a liekmi, uvidím. Dr. vravel, že keĎ do mája nič mám prísť, vtedy mám aj preventívnu. Tak snáĎ sa už zadarí 😕

nedarisa
2. apr 2014

@tinka3636 my uz sme boli aj na umelom oplodneni, ale nic.teraz sme boli u bylinkarky, tak skusame cajiky, vitaminy a zabal.snad sa to uz podari

kalista32
2. apr 2014

@nedarisa ahojko moja ja som bola na nepodarilo sa a chcem to skúsiť znovu ale rada by som vedela aké pijete čajíky čo ti poradila bylinkárka? mi berieme vitamín E 400,kyselinu listovú , zinok,selén.

kalista32
2. apr 2014

ja sa snažím s mojou polovičkou 7 rok sľubujem ,že tento mesiac sa budem snažiť 🙂 🙂 😉 držím palce všetkým snažilkám 😉

radka752
2. apr 2014

Aj ja sa pridávam, lebo skôr sa nám nezadarilo.

kalista32
2. apr 2014

@radka752 a ako dlho sa snažíte ?

nedarisa
2. apr 2014

@kalista32 ja pijem zensky caj gynastan a uzivam vitamin E 200

radka752
2. apr 2014

@kalista32 no v podstate od začiatku roka 🙂

smigliatko
2. apr 2014

Tak sa pridávam aj ja. 🙂 snáď sa nám to čoskoro podarí.....síce sme ešte len začali....

niky21
3. apr 2014

Pridávam ja 🙂 dnes mám ovu a včera sme sa ssnažili, tak snáď... 🙂 som zvedavá, ktorá bude 1. Písať, že má // 🙂 držím vám palce 😉

krasomila16
3. apr 2014

Ahojte,baby,tak aj ja sa pridávam.Som tri mesiace po potrate,tak už chceme skúsiť.Dnes som prvý deň cyklu,takže začíname. 😀 Držím nám všetkým palce.

dada2110
3. apr 2014

Ahojte, aj ja sa pridávam do aprílových snažiliek, som už 5 mesiacov po potrate a dúfam, že sa to tento mesiac na prvý krát podarí 🙂, ale ovu mám až na konci mesiaca, tak si musím ešte počkať 🙂 Už asi mesiac beriem Calibrum Babyplan, tak dúfam, že pomôže 🙂

tinka3636
autor
3. apr 2014

drzim palce vsetkym 😉

kalista32
4. apr 2014

Držím palce všetkým a chcem sa vám pochváliť,že mám tú česť cestou do práce a späť prejsť okolo bocianieho hniezda 🙂 😉 😉 😀

bupi1234
4. apr 2014

Aj ja sa pridavam, som 18DC, snazilkujeme kazdy 2 dnik, snad sa trafime 🙂 hihi, lebo nejako som nespozorovala ovu vytoky az take silne ako mavam tak neviem. Drzim palce 🙂

vymyslena369
4. apr 2014

Ahojte, pridavam sa aj ja. V marci z toho nebolo nic (ved co by som aj cakala prvy mesiac snazenia). Kolko sa uz snazite?

bupi1234
4. apr 2014

@vymyslena369 aj nam sa v marci nepodaroli. Tiez len prvy mesiac snazenia, tak uvidime a drzim palce 🙂

ellenie
5. apr 2014

No my sa tento mesiac nesnazime, ale rada si vas precitam, ako sa vam zadarilo 🙂 Nam to nevychadza uz vyse polroka, tento mesiac je pauza, skusam inofolic, tak uvidime, ci maj bude uspesnejsi 🙂

vymyslena369
5. apr 2014

@bupi1234 Ja tiez drzim palceky, nech sa cim skor zadari

magnum2008
5. apr 2014

Ahojte kocky, pridavam sa k vam prvy krat ideme na to, mam 5rocneho syna a odvtedy sme si ,,davali pozor´´ tak tento mesiac do toho buchneme 🙂 uvidime ako dlho to potrva, momentalne mam MS tak cakam co skonci 😉 chcela som este rok pockat, ale tak som sa teraz rozhodla...uvidime

radka752
6. apr 2014

Ahojte. Tak my sme sa poctivo snažilkovali. Počkáme a uvidíme, či sa zadarilo. Držím palce 🙂

jaja9891
7. apr 2014

ahojte, pridavam sa k vam 🙂 dnes som 1 DC, zaciname sa prvykrat snazit 🙂 mame sice problem,ale verim,ze zazraky sa deju a nam sa to podari napriek vsetkemu,nedavno som zazrela hniezdo s bocianmi a muzovi sa snivalo,ze som mu oznamila,ze som tehotna... musi to vyjst,snad sa tu navzajom podporime a budeme spolu cakat a testovat 😉

silvia662
7. apr 2014

ja sa taktiež pripájam aj keď patrím k tým čo sa snažia od januára..do teraz sa nám akosi nezadarilo tak skúšame aj ďalej...

nenullienka
8. apr 2014

Ahojte babulky, chcem sa spýtať pozitývny ovu-testík bol 31.03.2014, od vtedy ma strašne ale strašne bolia prsia. Podľa toho som dnes 8 DPO, kedy si mám spraviť tehu test. Nechcem ho robiť veľmi skoro. BT je 36,9 už štvrtý deň.

kalista32
8. apr 2014

ahojko zdravým všetky znažiace sa žienky a prajem príjemný dník 🙂 🙂 🙂 .

kalista32
8. apr 2014

kuk 🙂 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre