Snažilky - január 2014

nikolet_89
23. dec 2013

Ahojte babeny tak nam to nevyslo ani v novembri a ani v decembri nevadi hadam to vyde v january 😉 pridajte sa kocky

1234lubka
16. okt 2014

@mariankach mam cas..od noveho roka mam prejst z agentiry pod firmu. Tak sichcem zabezpecit prijem... 🙂 a hlavne dat dokopy zdravie...pila som alchemilku ale twraz ju stopnem...budem len inofolic...

mariankach
16. okt 2014

@1234lubka tak to je potom dobre 🙂, ja neviem, ja som za to, aby sa ozaj necakalo so zalozenymi rukami..napr. aj ten moj zapal bol podobny. Nakoniec lekar skonstatoval,z e dobre,z e sme sa na to pozreli, lebo ten zapal vajickovodu a vajednika som mala uz dlhsie a potracala do bohviekedy...ale fakt ze som vela studovala, citala nimrala do toho...a teraz ma babo CRL 7cm. Vzdy je podla mna nadej, len sa treba do toho opriet 🙂.

1234lubka
16. okt 2014

@mariankach pozri jauz syna mam, ma 2r a 8mes. Vtedy ked som otehotnela to bolo najednu supu, mala pravidelny 33dnovycyklus. Predtym som stale malaproblemy..az v tej dobe sa to upravilo...min rokupodobne .33-37 max 40dnovy...tohto roku strasne...ale to vela toho sa udialo, stahovanie, nova praca, maly skolka, stresy...bez auta...urcite to mavplyv...doma nestiham.voraci sanezastavim...je to manualna robota...urcite to mavsetkovplyv. .ked som brala tento rok inofoluctak stale mi skratil cyklus...ale potom som ho prestalabrat...teraz uz budem pravidelne....

madlene74
30. okt 2014

Zas nic ☹ 2DC No nádej umiera posledná..... 5.11. máme termín na vysetrenia,tak uvidíme v com je problém...

magnolia26
2. nov 2014

Mrska mešká 1den,ale bojím sa testnut , hoci nejake príznaky by boli mám citlivé prsia, je mi občas zle od žalúdka ,pobolieva ma v podbrusku, som dosť unavená, tak nechám sa prekvapiť

betiii
2. nov 2014

@magnolia26 ahoj chcem ti povedat ze mne teraz meskala mrcha osem dni potom sme sa milovali a dostala som ale iba take velmi slabe nieco akoby som si prst prezala.test som si robila a asi nic sice sa mi zdalo ze som tam videla nejaky naznak druhej ciarky no neviem.zatial som si dalsi test nerobila bojim sa aj ja pretoze zas dalsie sklamanie nechcem ked si ho urobim.tak ja ja este pockam asi.aj som mala nejake take pichanie tam dole aj obcas este mam no neviem nechcem si nic nahovarat.

magnolia26
3. nov 2014

tak dnes 2 den meskanie tak som testla a nič, test negatívny, bielucicky biely ☹ ☹ ☹

betiii
28. nov 2014

@magnolia26 moja nesmut...v com vlastne mate problem??my uz sme sa zmierili s umelym uuz sme objednany na prvu konzultaciu.

magnolia26
29. nov 2014

@betiii tak my už ani sami nevieme.Úrokov tvrdí ze partner he v poriadku,a problem he u mna. Moj gynekolog zase ze to bude partner Lebo ja uz jedno dieta mám s iného vzťahu. Tak o dva týždne idem na diagnosticku laparoskopiu s prefukom vajickovodov,aby sme už konečné vedeli kde je problem

petka1982
8. dec 2014

ahojte baby,my sme sa snažili od marca 2013 a až teraz sa zadarilo...mne osobne pomohlo zhodiť 20 kíl nadváhy 😉 inak mi ostali 4 testíky,ak by ste niektorá chcela,tak darujem za poštovné 😵

magnolia26
9. dec 2014

Tak moja diagnostická laparoskopia s prefukom sa odkladá až na január, mal som nan ist už zajtra. Tak som už bola na to pripravená, a v duchu som sa nadejala že už na sviatky budem mať po tom a mozeme sa snažiť, ale kedy my vlastne k tomu dospejem, tak neviem.Partner musi ist na vytery lebo ma neustaly zapal močovej rury, tak u nas to nie je také ednoduché a v januári už budem mať 38 rokov ☹

betiii
9. dec 2014

@magnolia26 boze moj :( to mi je luto toto.preco ti to prelozili?a tvoj partner ma stale taketo problemy?boze moj snad to bude len dobre vsetko.a co sa tyka veku to este stuhas ci nie?

magnolia26
10. dec 2014

@betiii termin mi presunuli kvoli tomu, že majú strasný nával, a idu sviatky, takže idem hned 7.januára po sviatkoch, moj mm má takéto problémy už od leta, stále s tým bojujeme, stále poberie atb. a po 2 týždnoch je problém späť. A ktovie odkedy to má, pretože som ho zobrala na vyšetrenie ja, lebo vždy po sexíku som mala ihned problém, a zistilo sa, že to mám od neho, kedze má neustále zápal, a má zle výsledky z výterov, a k tomu mu zistili, že má zväčšenú prostau, co tiež svedí o zápale,. Jeho bývalá manželka mala okrem neho aj iných ,tak asi je velká pravdepodobnost, že to chytil od nej. Najnovšie možeme iba tak na seba pozerať a slintať 😀 a snívať o nejakom sexíku. Lebo pokial nebude v poriadku tak mm nechce riskovať , aby som zase mala nejaký problém ja, od neho

betiii
10. dec 2014

@magnolia26 no moja tak to potesi :( boze moj.takze stale ten tvoj berie tabletky no ale podstane je ze to riesite a ze viete teda kde je problem.a neboj treba verit urcite sa vsetko podari dobre len musite troska vydrzat.ja sa uz tesim ale zaroven aj bojim tej prvej konzultacie a vysetrenia a teda hlavne vysledkov.pevne verim ze nebude nejaky velmi vazny problem a umele sa podari.

magnolia26
11. dec 2014

@betiii, tak aj my zvazujeme umele, ale ja sa neskutočne bojim toho, že to nevyjde.Radsšj by sme na to išli prirodzene, tak uvidime čo povedia mne v januári. Lebo vo svojom okoli mám páry, ktorým to ani tak nevyšlo, a dokonca poznám pár, ktorým tvrdili, že nikdy nepočnú babo prirodzenou cestou, prvé majú na umele, a druhé sa im podarilo ani sami nevedia ako, a obaja boli z toho v šoku , že sa to podarilo normálne

betiii
13. dec 2014

@magnolia26 nerozmyslaj nad tym ze to nevyjde.ja sa tiez dost bojim pretoze neviem co bude dalej potom.hlavne sa bojim ze nam zistia nieco velmi zle.ale tak nemozes takto nad tym rozmyslat ze vela parov v tvojom okoli nema.vies kazdy par ma inu diagozu a ine okolnosti preco sa nedari.netrap sa nad tym.musime verit ze nam sa to podari bez debaty a hotovo 🙂no a viem pocula som o vela paroch ktory mali prve pomocou umeleho a dalsie ani nevedeli ako.takze na to spolieham ja ja :D

jedlickova
5. jan 2015

Ahojte, pridavam sa k Vam taktiez mi nevysiel november december tak uvidíme co prinesie novy rok 😉

jedlickova
5. jan 2015

@leren1 ahoj ja som mala prestne takto isto niake 4 dni pred ms krvacanie kusok som myslela ze mrcha prisla skor a vecer nic tak som cakala kym znovu nepride ale uz neprisla 😉 to bolo uhniezdovanie

katuska36
12. jan 2015

Ahojte baby. Ja som mala dostať mrchu na silvestra,ale neprišla. Tak som sa tešila,že sa to konečne už podarilo. A dnes som šla na ultrazvuk, a nič :(. Dostala som injekciu na vyvolanie menzesu. Som zúfalá. Mesiac som pila inofolic,ale nič. Poraďte mi niekto :(

julypetkova
12. jan 2015

@katuska36 moja zlata neviem ti poradit ,je nas tu takych viacej co sa snazia a nejde to ,ja s mm sa snazime od septembra ,aj som boal na preventive aj sa postazovat dokymu ,ze sa nedari ,popozeral ,vsetko je v najlepsom poriadku ,len treba sa snazit a cakat kedy sa zadari 😒 ,ja viem to cakanie je nemozne a trva vecne ,ale co ine nam ostava.... bosorky niesme aby sme si pricarovali bejby...

kika9981
25. jan 2015

Ahojte baby. Pridavam sa k Vam..snazime sa tri roky..a nic uz nevladzem . Vsetky v okoli maju tehu virus a namna nic nesadne. Nevladzem mam depku. Snad tunajdem niake kamosky a pipiseme kika

janan82
7. feb 2015

Ahojte kočky. Aj ja som patrila medzi vás snažilky, ale my sme to už museli riešiť inak ako prirodzene. Máme konečne po 7.rokoch snaženia synčeka. Škoda, že som vtedy nepoznala Detox od Forever Aloe Vera, určite by som sa teraz na to dala a vyskúšala to. Ak by ste mala niektorá záujem o info, tak mi píšte do správy. Možno to niektorej z vás pomôže 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre