Snažilky júl 2015

mia005
5. júl 2015

Ahojte zienky. Ideme na to aj v juli a tento mesiac bude pre nas uspesny 🙂 pridajte sa

miskahryzka8
23. apr 2016

Ahoj @renata1981 juj uz som tolkokrat myslela, ze musim napisat, ale teraz take hektivke obdobie este sa snazim povybavovat co sa da pracovne, na akcie s oblecenim chodim ked sa da a este nejake zalezitosti a strasne rychlo to leti 🙂....Ako dopadla posledna poradna, uz ste otoceny dole hlavou? Maly je uz dlhsie, tak som zvedava ako to bude s tym cisarskym rezom a ty si budes zazmluvnvat doktorku, alebo doktora? No ja som vacsia ako ked som maleho ridila uz aj druhy drobcek je vacsi vzdy o tyzden na ult. 🙂, ale este stale predcvicujem zumbu 2 krat do tyzdna, tak kym mozem tancovat, tak pohoda 🙂 a pobalena do porodnice uz si 🙂? Pekny vikendik

renata1981
28. apr 2016

@miskahryzka8 ahoj pobalena uz som uz len papuce mi chybaju.Idem rodit do Levic tam rodila pred troma dnami aj moja sestra.Nebudeme zazmluvnovat tam sa to neoplati su tam vsetci lekari dodry.Posledna poradna vcera dopadla super.Este sa neotvaram malinka je uz dole hlavickou vazi 2800g,prietoky na vybornu.Takze sa tesime.Citim sa super len by som ukladala prekladala som plna energie.Dufam ze to takto potiahneme az do terminu😊 A ty sa citis tiez asi super ked vyvyjas tolko aktivit☺ Uz sa nam to krati ja cca 25 dni😆

miskahryzka8
2. máj 2016

@renata1981 ahoj 🙂, drzim palce v finale, potom daj urcite vediet ako porod a posli foto do spravy, drzim palce 🙂, ale ak stihas tak pis este priebezne aj pred tym, uz budem mat aj ja viac casu sem chodit 🙂

jj ja som bola ku koncu az do porodu akcna v pohode ;) a teraz tiez zatial vsetko ok, klop,klop,klop len tie kyseliny vecerne ma trapia to bolo aj pri malom. Ja som sa dnes konecne dovolala mojej doktorke, co mi rodila maleho a chcem si ju zazmluvnit na porod, tak klasicku poradnu este u mojej doktorky mam 10.5. a u nej 17.5., tak som zvedava ako s tym cisarskym. ale orientacne do tel. hovorila, ze to zalezi od viacerych okolnosti, ked bol ale prvy cisarsky a babatko je velke a ja som nastavena na cisarsky psychicky, tak ma nebudu tlacit do prirodzeneho, tak uvidime 🙂

renata1981
10. máj 2016

@miskahryzka8 Ahoj dnes poradna v pohode.Zacala som sa otvarat tak uz len cakat kedy sa nase zlaticko vypyta na svet.Ked neporodim do pondelka tak v utorok este poradna.Citim sa celkom fajn akurat ze ma bolia strasne ruky a trpnu mi.A ty ako?Ako sa mas?Ako sa citis?

miskahryzka8
12. máj 2016

Ahoj tak to mas uz uplny finis 🙂, my sme mali poradnu v utorok maly ma 2300 gramov, sme 33 tyzden ale je stale o tyzden vacsi 🙂, cize mam ratat vraj tak v polke juna, dalsi utorok idem k doktorke co ma bdue rodit, tak som zvedava co povie blizsie 🙂, inak sradna ja som zaciatkom tehu pribrala naraz vela cez 20 kil a posledne tri mesiace len o vahu babatka ja uz nepriberam 🙂, ale som rada, keby to pokracovala ako na zaciatku tak som totalny mamut uz :D, tak to som aktualne o dve kila tazsia ako som rodila prveho syna ale druhy maly bude urcite vacsi, som zveda, est stale rpedcvicujem zumbu dva krat do tyzdna a chodime cez vikend aj na tury dva tyzdne dozadu som dala nejakych 7 km minuky vikend uz len 5 :D, ale teda kondicne a tak v pphode, klop,klop,klop, vcera sme boli s malym na vyber nosnej mandle na kramaroch aj predkozku mu bolo estr trosku treba narezat, spravili mu to v jednje narkoze, tak som rada, ze sme stihli vybavit rped porodom 🙂

Davas si magnezium na to tronutie, to pomaha velmi 🙂

kecalkova
17. máj 2016

@miskahryzka8 a @renata1981 držím Vám palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂

miskahryzka8
25. máj 2016

@kecalkova dakujeme 🙂, drzim palce pri snazeni, posielam tehu bacilky 🙂 🙂 🙂 🙂
@renata1981 akoooo uz 🙂? My este tak 3-4 tyzdne to vyzera 🙂

renata1981
25. máj 2016

@miskahryzka8 ahoj ja uz prenasam 3 den.Som v nemocnici a cakame co bude kedy sa vypyta malinka na svet

miskahryzka8
25. máj 2016

@renata1981 drzte sa 🙂!

renata1981
26. máj 2016

@miskahryzka8 dakujem aj ty🚼

kecalkova
26. máj 2016

@miskahryzka8 ĎAKUJEM 🙂

dziacka
5. sep 2016

@mia005 Inšpirácia pre vás dievčatá:

http://zuzanadziacka.sk/ebook-zadarmo/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre