Snažilky júl - august 2014

majuska7979
9. júl 2014

vsetky snazilky sup sem...toto bude nas plodny mesiac 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 aby nam to uz vyslo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krasne dlhe, slenecne, letne veceri,,,vypiname TV a robime to, co robili nasi stary rodicia ked nemali TV ;) vela stastia vsetkym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nynyky
21. okt 2014

@sophina ja dnes tiez 1DC :( ideme odznova

monicka9
26. okt 2014

Ahojte dievčatá tak prvy menzes po kyretazi mi nabehol ukážkovo presne o 5 týždňov. Prvé 2-3dni bol silnejší a štvrtý den skončil🙂 teším sa ze všetko nabehlo tak ako malo🙂 mam za sebou 2 vyšetrenia a som ok zdravá,všetko v poriadku... Ešte v novembri absolvujem vyšetrenie na hematologii a vyšetrenie štítnej žľazy a v decembri sa uz budeme zase snažiť o bábätko🙂 teším sa na toto obdobie verím ze čas Vianoc bude kúzelný a ze nám to vyjde a všetko pôjde tak ako ma🙂🙂🙂 držte sa dievčatá🙂

alisha3
31. okt 2014

Žienky, ja som taká rada 😀 Včera som bola na NT screeningu a dopadli sme výborne, všetky výsledky v poriadku, takže mi spadol kameň zo srdca a bol to zážitok 🙂 Akurát ten náš malý šibal je otočený tváričkou dole a prdelkou nahor, takže neviem-neviem, či o 3 týždne bude vidno pohlavie.
@monicka9 Skvelé, teším sa s tebou 🙂 Dúfam, že vám to výjde raz-dva 🙂

sophina
5. nov 2014

@nynyky snazilkujete o sto dvesto 😎 😎 😎

sophina
5. nov 2014

@kudusko ako sa mas , , , ako sa citis . .?

kudusko
5. nov 2014

@sophina ahoj mam sa ok zajtra idem prvy krat k novej doktorke tak uvidime a ty ako kolko DC ja dnes 11DC minuly cyklus to islo len vyvolavackou tak dufam ze uz to bude ok 😉

sophina
5. nov 2014

@kudusko ahojky ... ja 17DC ... akurat vtrede ... pohoda inak ... uvidime . snazime sa

nynyky
5. nov 2014

@sophina ahoj no snazime sa 🙂 uvidime ako to dopadne, ale nadeje tomu nedavam neako

sophina
5. nov 2014

@nynyky musis mysliet pozitivne a verit ... 🙂

nynyky
5. nov 2014

@sophina ved sa snazim, ale po tolkych sklamaniach kazdy mesiac uz to neriesim a bude ako bude🙂 a ty ako?

sophina
5. nov 2014

@nynyky presne ako pises ... ale ja uz tri deti mam, my to berieme inak trosinku ... ked nam Pan pozehna 🙂
Snazilkujeme .. predsa nemam uz ani 25 a ani 35 ... takze tak 🙂 musi to vyjst !

nynyky
5. nov 2014

@sophina veru aj my cakame kym nam panbozko pozehna a dopraje byt rodicmi 🙂 ale zatial si to cakanie aspon sprijemnujeme snazilkovanim 😆

janickacrazy
22. nov 2014

ahojte baby, u nás zase nič, meškalo mi to skoro týžden, už som dúfala, že bude zarobené a nakoniec nič z toho, fnuk 😢 už sa mi zdá, že to trvá nejako dlho, som myslela, že to pojde ako po masle a nič, som dáka netrpezlivá.....ako ste na tom vy?

kudusko
22. nov 2014

@sophina ahoj moja ako sa mas? ja som pre istotu dostala na 23DC ale mala som aspon potvrdenu ovu testami aj doktorom a mam dobre spravy
@nynyky ti nenapisala ale jej to vyslo!!!!

nynyky
22. nov 2014

@kudusko nepochopila som prepac 🙂 komu to vyslo?

sophina
23. nov 2014

@kudusko mne prave uz ms skoncila ... asi znamenie, ze sa uz ani nemame snazit, ja uz neviem ... 😢 😢 😢

kudusko
23. nov 2014

@nynyky vsak tebe ze to vyslo som pisala a kedy ides k doktorovi?
@sophina len asi blbo som to napisala

kudusko
23. nov 2014

@sophina aj mne dnes skoncil ale zase drahyje chory ja som dnes 6DC

nynyky
23. nov 2014

@kudusko jaaaj u doktora dom uz bola na krv hcg vo stvrtok bolo 586 a idem opat zsjtra a ked bude uz 1000 tsk sono mi spravia lebo skor by nic nebolo vidno. Drzim vam vsetkym dievcata palce nech sa pod stromcekom tesite s // 🙂

kudusko
23. nov 2014

@nynyky dakujeme patrilo by sa moj drahy bude mat narodky 24.12. tak co ti poviem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre