Snažilky - marec/apríl 2015

nicolettka2126
27. mar 2015

Ahojte dievcence je tu nejaka co sa prave snazi?? 🙂
Nech v tom nke som sama, spolu ide vsetko lahsie a veselsie 🙂
Ja este ovulku len cakam, dnes som 13.DC tak sup sup piste nech tu nie som dlho sama 🙂

dollyzv
27. mar 2015

My tiez ideme v apríly na to 🙂 ja som 5.DC tak cakame tiez na ovulku :D

nicolettka2126
autor
27. mar 2015

@dollyzv tak vitaj vitaj snazilka 🙂 Drzim silno palcaky aby to vyslo 😉

veronikax
27. mar 2015

Ahoojte 🙂 Aj my pracujeme 🙂 o chvilu by mala byt ovulka ;) Drzim vam palce ;)

dollyzv
27. mar 2015

aj vam zienky 🙂 snad sa podari 🙂

zabudnuta
28. mar 2015

@nicolettka2126 ahojte 🙂) mi sa tiez snazime . som iba 3DC mame stazene podmienky ale to dame ;) vsetkym vam drzim palce

margotka112
28. mar 2015

Ahojte ja som dnes 14 Dc,včera na kontrole u Dr. na lavom vaječníku folikul a v nedelu mám zneužiť manžela.
Len horšie je že mi vo štvrtok ťahali koreň zubu,a bolí ,bolí....Dr.mi povedal,že by sa počas ovu nemali brať tb. ,takže sa to snažím pretrpieť 😖

mima207
28. mar 2015

baby pridavam sa znovu k vam....

2berry
28. mar 2015

Ahojte, aj my sa celý mesiac snažilkujeme 🙂 Dnes som 26DC, budúci týždeň chcem skúsiť testnúť a veľmi verím, že sa nám ukážu 2// 😉

zabudnuta
28. mar 2015

@2berry drzim prsty vsetky!!!

2berry
28. mar 2015

@zabudnuta Si zlatá, ďakujem 🙂

zabudnuta
28. mar 2015

@2berry nein za co ved kto nas podpori ked nie kazda kazdu ;) dlho sa snazite?

2berry
28. mar 2015

🙂 Minuly mesiac sme si prestali davat pozor, ale bola som nejaka prechladnuta a myslim, ze ani ovulku sme nestihli, takze som ani necakala, ze sa podari. Ale teraz uz dufam, ze ano 🙂

zabudnuta
28. mar 2015

@2berry takze novacicka tak dufam ze sa podari co najkor 🙂

zuzu571
28. mar 2015

aj ja som s vami baby 🙂 ovu už bola, čakám či sa podarilo .... ale keďže je len prvý mesiac čo sa snažíme veľkú nádej tomu nedávam ... ale bola by som taká šťastná .... držím vám všetkým palce 🙂

2berry
28. mar 2015

@zabudnuta A vy sa ako dlho snažíte?

zabudnuta
28. mar 2015

@2berry od oktobra/novembra...ale ja mam muza na dvojtyzdnovkach / tyzdnovkach tak to je na hovbi,,, trafili sme 2x ovulku ale nic zatial

2berry
28. mar 2015

@zabudnuta Tak to máš teda ťažšie... Verím však, že sa nám všetkým skôr či neskôr zadarí 🙂 Je tu predsa jar a všetko sa prebúdza k životu 😉 Aj keď mňa momentálne, skôr zmáha jarná únava :(

dohna
28. mar 2015

@nicolettka21296 @dollyzv @veronikax @zabudnuta @zuzu571 @2berry @mima207
Ahojte, aj my sa snažíme síce už od Júla 2014 ale tento mesiac sme nasadili inofolic a folandrol, + alchemilka, tak verím že to už teraz konečne dáme 🙂 dnes som 9DC takže ovulka by mala byť začiatkom apríla

nicolettka2126
autor
28. mar 2015

Dievcence som velmi rada ze sa nas tu tolko "zozbieralo" tak rýchlo 🙂
Vsetkym vam velmi velmi drzim palceky a verim ze pre kazdu jednu z nas bude prave tenti cyklus ten vitazny 🙂
@margotka112 aj mne to vychadza cca tak ze v nedelu by sme mali snazilkovat ale ja to nemam potvrdene od Dr 🙂 Len viem ze tak medzi 15.-17.DC mam ovulku 🙂

zabudnuta
28. mar 2015

@2berry ja som na tom podobne s tou unavou 😀 juuuuj ale tak co narobime nejak sa treba prebrat :-P

@dohna som zvedava dufam ze co najviac zienkam to vide 🙂
@nicolettka2126 vy sa dlho snazite?

nicolettka2126
autor
28. mar 2015

@zabudnuta nie nie, minuly mesiac sme si prestali davat pozor ale nie po kazdy raz 🙂
A tento mesiac uz ideme na plne obratky 😀 Ale snazime sa nesustredit na plodne a neplodne dni, aby sme sa moc nestresovali psychicky 🙂 Aj ked ja samozrejme viem kedy asi ovulka prebieha, no silit to zatial nechcem 🙂 Ked je chut tak smolkujeme a ked nie je tak oddychujeme 😀

ajulcca
28. mar 2015

Ahojte baby, pridávam sa aj ja k vám. 🙂 Snažíme sa o mimčo od septembra 2014, minulý mesiac som si zrejme prešla biochemickým tehu, ale pevne verím,že tento mesiac je náš a začínam šetriť na zimný tehu kabát, aby som bola šmrcovná tehuľka na vianoce 😀

zabudnuta
28. mar 2015

@nicolettka2126 tak to treba robit stale 😀 mi mame chut vzdy len sme malo spolu to je na figu , a uz aj ja viem kedy asi mam ovulku 😀 len som si to musela testovat.

zabudnuta
28. mar 2015

@ajulcca to je pekne povedane! 🙂 aj ja som mala teraz asi biochemicke,,,tiez bola carecka

ajulcca
28. mar 2015

@zabudnuta aj ja som mala slabých dušikov, nesilneli a potom došla mrcha, doktorka mi potom už len potvrdila zostatkové hcg. Ale ide sa ďalej! 🙂

zabudnuta
28. mar 2015

@ajulcca ja som lekarovi ani nestihla, tento mesiac to uz vide 🙂

nicolettka2126
autor
28. mar 2015

@zabudnuta ja som si to tiez testovala jeden mesiac a pozitívny testik som mala 15. a 16.DC 🙂 Dnes som akurat uz v polke cyklu tak uvidime co prinesie tento mesiac 🙂 Ale bolo by to krasne dostat pod stromcek to najkrajsie v zivote 🙂 🙂

bea0802
28. mar 2015

Ahojte pridavam sa k vam začali sme piatok 13 😀 v pondelok az stredu cakam mrchu ktorá dúfam nedorazi 😝

zabudnuta
28. mar 2015

@nicolettka2126 to by teda bolo!aj ked si neviem predstavit vianoce v nemocnici :-P kamoska rodila 23 takze tieto vianoce travila v nemocnici a tak je to ako obycajny den 😀 ja som teraz iba 3DC a ovu mavam az okolo 20 DC :-/

limetka713
28. mar 2015

Ahojte..pridavam sa aj ja k vam..snazime sa od novembra a tak verime ze sa uz aj na nas coskoro usmeje stastie..nechceme to s drahym silit ale na druhu stranu pocuvam z kazdej strany ze kedy bude bejby co mi teda moc nepomaha ☹ navyse ja mam 30 muz 42 rokov..bojim sa ze skor ci neskor zacnem na to tlacit hlavne kvoli tomu veku 😒
Kazdopadne dufam, ze si kazda z nas najde coskoro tie krasne // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre