Snažilky - október 2014

silvia662
21. sep 2014

verím tomu, že nás je tu takých viac..tak držím palce aj ostatným snažilkám nech je október ten šťastný keď už sa blíži to zimné obdobie tak šup do postele 😀

eri28
21. sep 2014

no cize uspesne prechadzam do oktobra, a dufam, ze tento mesiac to vyjde. 😀

simonnka2014
21. sep 2014

Baby pridavam sa.budu z nas uuuspesne oktobrovky 😉 lebo tento mesiac je nas mesiac 😀 a my to zvladneme 🙂

lead16
21. sep 2014

Kočky aj ja sa pridávam. Keby to vyšlo v oktobri tak by som mala ten najkrajší darček k 25 narodeninám.🙂 🙂 🙂 🙂

silvia662
autor
21. sep 2014

@eri28
@simonnka2014
@lead16 tak teda kočky držím palce a pevne verím že október bude patriť // 🙂

katkatonkova
21. sep 2014

Ahojte kocky...tak aj ja sa pridavam....snazime sa od maja no zatial nic.....tak dufam ze v oktobri budeme mat kazda //.... 🙂 😉 🙂

simonnka2014
21. sep 2014

Jaaaj baby.nikdy by som nepomyslela ze to moze byt take zlozite.uz som bola taka natesena ze bude babo.tri tyzdne meska mrcha,tak si hovorim ze pojdem k doktorovi.a on mi povie ze nic nevidi ze to je len mierne naruseny cyklus.to bolo sklamanie! ☹ predpisal mi duphaston.to bolo v piatok no doteraz som si ho nenasadila,nechcem do seba pchat lieky.zvlast nie hormony! Ale ak mrcha nepride do dvoch tyzdnov nic ine mi neostava.aspon tak som sa rozhodla ze este pockam.neviem co je dobre spravit.baby napiste mi svoj nazor.a hlavne mi napiste ako snazilkovanie prebieha u vas nech sa mozme navzajom podporit 🙂

silvia662
autor
21. sep 2014

@simonnka2014 tento pocit poznám veľmi dobre v januári som vysadila hak vo februári celá natešená že sa zadarilo som išla k dr. a ten mi dal úžasnú ľadovú sprchu keď mi oznámil že to je dôsledkom vysadenia antiky další mesiac sa to opakovalo zas a znova a preto mi tiež nasadil duphaston aby som nemusela chodiť každý mesiac na vyvolávačku..beriem ho už 5 mesiac cyklus mi upravil perfektne ale babatku sa zatial bohužial netešíme :( neviem čím to bude žeby tým že sa príliš tešíme alebo nemáme šťastie sa trafiť do ovulky neviem každopádne ak sa do januára nezadarý (čo dúfam že sa zadarý) budeme to musieť riešiť inak..a byť tebou dr. asi vedel prečo ti duphaston predpísal tak by som ho brať začala nie každé hormóny sú na škodu a čo viem tak sa berú aj na udržanie plodu tak ked by sa vám aj zadarilo uškodiť by to nemalo...

katusa16
21. sep 2014

My sme ešte nedávno bábo čakali, no v 12tt, 31.7. prišiel najhorší deň, kedy doktorka mi oznámila že bohužiaľ už nevidí akciu srdiečka.... takže nechala som aby mi prišla prvá mrcha, prišla skôr ako doktorka predpovedala , a teda verím že už všetko bude OK, a preto sa pridávam k Vám snažilkám, a verím že tento krát sa to podarí a bábo bude v poriadku....

kassandra84
21. sep 2014

Aj ja sa pripájam kočky, na Mikuláša roku 2013 som dostala veľmi škaredý darček - zamlčaný potrat v 12tt.A tak dlho sme sa snažili....a už som si myslela, že najhoršie za nami...Len sa musíme psychicky odľahčiť a bude to fajn 🙂
😎
držme si palce 🙂

janina1007
21. sep 2014

Ahojte baby... Tak sa pridávam aj ja... snažíme sa už dva roky a stále nič. ☹ Ale verím, že raz sa to podarí... tak si držme palce, nech sú z nás konečne tehuľky so zdravým a krásnym babenkom... 🙂

slavomira6
21. sep 2014

ahojte babule, tak som tu svami....snazime sa uz dlhsie :( a stale neuspesne. Ja verim ze sa to podari ked nie tento mesiac tak sa stretneme na Snazilky november 🙂)
Nam sa podarilo otehotniet v januari ale bohuzial neuspesne, musela som potratit v 6tt :(
Dufam se sa nam to podari, ja idem tento mesiac zas s pomocou Gynex a alch.cajikom a kys.listovou ....drzim palceky kazdej jednej 🙂

kubisova
21. sep 2014

Ahoj koceny rada sa pridam

88bambulka88
22. sep 2014

Ahojky 🙂 pridávam sa aj ja..október je taký dlhý, že by mi tento mesiac mala vyjsť až dvakrát ovu 🙂 takže verím že uvidím aj dve čiarky // na tehu testíku čoskoro 🙂 držíím nám všetkým palce

eri28
22. sep 2014

Baby ja som bola dnes u toho dokiho, lebo meskala mrcha, ale neskor prisla tusim o tyzden, cize nerobil mi ani sono nic, ze vsetko je okej, len sa mi posunul cyklus, nevedel povedat preco, a kazal mi kupit ovu testy, cize tento mesiac zacinam testovat ovulku. Nikdy som to nerobila som zvedava 😉 .

eri28
22. sep 2014

a este novinka snazim sa prestat fajcit. Nie je to lahke při prvom som prestala az kde som bola tehu nechutili mi cigarety, teraz skusam skor dnes som mala jednu cigu včera polku a před tym dva dni nic 😀 . Dufam, ze mi to vydrzi.Doktor mi povedal ze mam každý den cvicit, cize asi sa zacnem trosku aj hýbat na 5 min denne aspon 😎 .

kzanka
22. sep 2014

Ahojte,všetkým nám držím palce a verím, že v októbri sa nám to všetko podarí 😉

aja561
22. sep 2014

@silvia662 Tak pridavam sa k vám . my sa snažime uz od maja a stale nic. Tak dufam, že tento raz to uz konečne výde a budú //. 😀 😀

kubisova
22. sep 2014

Ahojte koceny co myslite mohla by dojst uz mrcha http://www.fertilityfriend.com/home/4e62c0 graf mam merane po kyete v auguste som bola ubehlo vyse 5 tyzdnov

patricia128
22. sep 2014

Aj my sa presúvame k oktobrovkám 🙂

silvia662
autor
22. sep 2014

@aja561 vitaj medzi nami 🙂

silvia662
autor
22. sep 2014

som rada že sa nás tu tolko zbehlo a verím že tento mesiac bude patriť // a čoskoro sa stretneme v júlovkách alebo augustovkách 🙂 snažilkovaniu zdar 🙂

aja561
22. sep 2014

@silvia662 Dnes som bola na folikulomentrii a mam krasny folikul nachystany , tak uvidime. A nepotešil ma lebo mi doktor našiel aj nechcenu cystu. ☹

silvia662
autor
22. sep 2014

@aja561 no pekne tak to teda nie je príliš potešujúca správa ale treba veriť že nebude "zavadzať" v ceste k vytúženému drobcovi 🙂 silno drží palce nech sa vám pošťastí a čoskoro nám oznámiš skvelú správu 🙂 hlavne nevešať hlavu ;)

aja561
22. sep 2014

@silvia662 Hlavu nevešam, zatiaľ. 😒

silvia662
autor
22. sep 2014

@aja561 ešte stále si na tom lepšie ako ja máš nádej že sa pošťastí ešte tento mesiac no ja musím počkať než príde mrcha a až potom sa môžme začať snažiť zas a znova dokola :( niekedy mi psychika už klesá k nule síce sa snažíme "len" trištvrte roka niektoré baby sa snažia dlhšie ale niekedy to už fakt nezvládam ale hlavu hore a ide sa ďalej

iwetkaa
22. sep 2014

ahojte,tak aj ja sa pridavam, dnes došla konečne po vyvolavačke mrcha po skoro 2 mesiacoch, tak oktober sa nanovo snažime.dúfam že tu v novembri uvidíme už iba samé pozitívne testy 🙂

katkaolejka
22. sep 2014

aj ja sa pridávam, beriem GS Mimistar, tak verím, že sa konečne zadarí 😀

aja561
22. sep 2014

@silvia662 "Len" trištvrte roka? Tak to by som ja asi davno vzdala. Ja som v january bola na čistení a vysadila som aj antikoncepciu a v maji sme sa rozhodli že to skusime a spravime dcerke radost. 🙂 Ale od čistenia som nedostala mršku a ani vyvolavacky mi nepomahali, tak mi v maji nasadili duhaston a a potom zistili že nemam ovulku tak na to zasa mi predpisal dr. closti. Tak len počitam kedy a aky hormon mam uzit. 😅 . A ty si bola aj na nejakých vyšetreniach či je všetko OK?

silvia662
autor
22. sep 2014

@aja561 tak na prevetívke mi dr. našťastie nič nezistil takže zdravotný problém by nemal byť žiadny..len v januári keď som vysadila hak si mrcha začala robiť čo chcela preto mi dr. predpísal duphaston na úpravu cyklu čo sa podarilo aby som nemusela chodiť každý mesiac na vyvolávačku len som akosi ešte nezistila ktorý deň cyklu mám ovulku akosi som to ešte nestihla odsledovať takže zatial triafame na slepo tak dúfam že už sa nám konečne podarý "trafiť do čierneho" lebo už je to na psychyku príliš aj keď mám úžasnú podporu v priateľovi niekedy to fakt nezvládam chceme ešte počkať do januára a pokiaľ by sa nedajbože nezadarilo potom by sme to riešili inak tak uvidíme ako to nakoniec dopadne

katkatonkova
23. sep 2014

@eri28 gratulujem...aj aj som prestala fajcit...som myslela ze to nezvladnem...a uz pomaly 6 mesiac bez cigi...no aj mi isli kilecka hore...ale nevadiii...drzim nam palce nech uz coskoro mame //... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre